Οι τρέχουσες τιμές pellet

Περισσότερα
1 Χρόνος 4 Μήνες πριν #178979 από thomas
Απαντήθηκε από thomas στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

Εγώ ακόμα περιμένω το Θωμά να μου πει που βρίσκω με 5 κατοστάρικα στην Καρδίτσα το Redi, εν τω μεταξύ.DOOM_NX post=178975 userid=2358

REDI A1 TIMH 500 στα Τρίκαλα μέχρι πρότινος , και 540 στα περίχωρα Καρδιτσας, Το που τα  βρίσκεις και πως  θα γίνει με την μεταφορά αν δεν εισαι κοντα  ειναι θέμα ,.....και όπως λεει και και ο φιλος μας ο ΚΩΣΤΑΣ  ,αμα θέλω απαντάω, βρες με στο ΦΒ ............kai όχι τίποτε άλλο για την απάντηση ,απλώς  επειδή έχετε ιδιοτροπίες  πολλοί απο εσάς και ρωτάτε διαφορά δεν θέλω να μπώ σε αυτή την διαδικασία και να εκθέσω κάποιον επαγγελματία , φιλιά πολλά 
 

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 4 Μήνες πριν #178980 από thomas
Απαντήθηκε από thomas στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

Εγώ ακόμα περιμένω το Θωμά να μου πει που βρίσκω με 5 κατοστάρικα στην Καρδίτσα το Redi, εν τω μεταξύ.DOOM_NX post=178975 userid=2358

REDI A1 TIMH 500 στα Τρίκαλα μέχρι πρότινος , και 540 στα περίχωρα Καρδιτσας, Το που τα  βρίσκεις και πως  θα γίνει με την μεταφορά αν δεν εισαι κοντα  ειναι θέμα ,.....και όπως λεει και και ο φιλος μας ο ΚΩΣΤΑΣ  ,αμα θέλω απαντάω, βρες με στο ΦΒ ............kai όχι τίποτε άλλο για την απάντηση ,απλώς  επειδή έχετε ιδιοτροπίες  πολλοί απο εσάς και ρωτάτε διαφορά δεν θέλω να μπώ σε αυτή την διαδικασία και να εκθέσω κάποιον επαγγελματία , φιλιά πολλά 

 

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 4 Μήνες πριν - 1 Χρόνος 4 Μήνες πριν #179024 από DOOM_NX
Απαντήθηκε από DOOM_NX στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

Εγώ ακόμα περιμένω το Θωμά να μου πει που βρίσκω με 5 κατοστάρικα στην Καρδίτσα το Redi, εν τω μεταξύ.DOOM_NX post=178975 userid=2358

REDI A1 TIMH 500 στα Τρίκαλα μέχρι πρότινος , και 540 στα περίχωρα Καρδιτσας, Το που τα  βρίσκεις και πως  θα γίνει με την μεταφορά αν δεν εισαι κοντα  ειναι θέμα ,.....και όπως λεει και και ο φιλος μας ο ΚΩΣΤΑΣ  ,αμα θέλω απαντάω, βρες με στο ΦΒ ............kai όχι τίποτε άλλο για την απάντηση ,απλώς  επειδή έχετε ιδιοτροπίες  πολλοί απο εσάς και ρωτάτε διαφορά δεν θέλω να μπώ σε αυτή την διαδικασία και να εκθέσω κάποιον επαγγελματία , φιλιά πολλά 



 
1. Έχω κλείσει το Facebook.
2. Δικός σου φίλος είναι, και φαίνεται.
3. Προτιμώ να πληρώνω παραπάνω από το να σε παρακαλάω για μια απάντηση.
4. Πρώτη φορά βλέπω σε forum να κρατάνε μυστική τη γνώση και να κοκορεύονται ταυτόχρονα ότι την κατέχουν.
5. Ο επαγγελματίας ίσα-ίσα θα διαφημιστεί δωρεάν και θα ξεπουλήσει αν είναι τόσο φθηνός. Εκτός αν αγοράζεις χωρίς ΦΠΑ, γι'αυτό και οι τιμές που αναφέρεις και ο φόβος μην τον εκθέσεις.

Εν τω μεταξύ, η καθοδική πορεία στις τιμές του πετρελαίου σταμάτησε χθες.
Last edit: 1 Χρόνος 4 Μήνες πριν by DOOM_NX.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": rofos, BIOPEL

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 4 Μήνες πριν - 1 Χρόνος 4 Μήνες πριν #179028 από thomas
Απαντήθηκε από thomas στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Οπως το ειπα θα ρωτατε πολλα και διαφορα, οποτε ποιος ο λογος να απαντησω, ειστε ιδιότροποι, τα είπαμε, και κλείνω. 😍
Last edit: 1 Χρόνος 4 Μήνες πριν by thomas.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 4 Μήνες πριν #179029 από DOOM_NX
Απαντήθηκε από DOOM_NX στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

Οπως το ειπα θα ρωτατε πολλα και διαφορα, οποτε ποιος ο λογος να απαντησω, ειστε ιδιότροποι, τα είπαμε, και κλείνω. 😍
Μα γιατί έκανες edit στο αρχικό μήνυμα;

Οπως το ειπα θα ρωτατε διαφορα, οποτε ποιος ο λογος να απαντησω, τιμες ρωτησες , εσυ θέλεις να μαθενεις ολες τι τιμες με φπα, δεν το γνωρίζω να σου πω, μπορει ναι μπορεί και οχι δεν ασχοληθηκα με το θέμα... το δικαιολογεις καπου το τιμολογιο, το φπα για αυτο φαντάζομαι για το σπιτι;;; τι εκτος αν αγοραζεις χωρις φπα τι ειναι αυτο, δεν καταλαβαίνω ;

Ήρθες και με έκραξες ότι βάζω μόνο τις υψηλότερες τιμές της Καρδίτσας, αφήνοντας υπονοούμενα ότι τα πέλλετ πωλούνται σε πολύ χαμηλότερη τιμή στην πόλη. Σου παραθέτω τα στοιχεία των εμπόρων, δεν παραθέτεις τα δικά σου, δε μπορεί να γίνει διασταύρωση, όλοι καταλάβαμε τι παίζει. Έλα καλό ΣΚ.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": thomas

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 4 Μήνες πριν #179030 από thomas
Απαντήθηκε από thomas στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Περιμένεις απάντηση, οχι φιλε δεν θα μπω σε αυτη την διαδικασία, τα ειπαμε και τα ειδαμε, σε ειδα πως συμπεριφερθηκες στο εντιτ που εκανα στη δημοσιευση. Φιλια πολλα,.. 

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.681 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ