Οι τρέχουσες τιμές pellet

Περισσότερα
1 Χρόνος 6 Μήνες πριν #178082 από Z3us1984
Απαντήθηκε από Z3us1984 στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Υπάρχει μεγάλη πτώση στην τιμή τις mwh όπως βλέπουμε στο ευρωπαϊκό χάρτη.. Ίσως αυτό να λέει κάτι www.rae.gr/map-graph/

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 6 Μήνες πριν #178083 από κωνσταντινος 17
Απαντήθηκε από κωνσταντινος 17 στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Ακόμα δεν έχει έρθει χειμώνας που είναι το πιο σημαντικό, η ζήτηση δεν έχει φτάσει στα υψηλά, εδώ είμαστε και βλέπουμε..

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 6 Μήνες πριν #178084 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
καπου εδω υπαρχει η παρεξηγηση ... για καποιους το φορουμ ειναι ενα βημα να λενε τον πονο τους να κανουν τις κασανδρες και στην ουσια να μην προσφερουν τιποτα ,,,γι καποιους αλλους να κανουν τα παπαγαλακια εμπορων κλπ ,,,για καποιους αλλους να ψαρευουν πελατεια κλπ κλπ ...η σωστη ενοια ομως ειναι η ανταλαγη αποψεων και πληροφοριων και η αλληλοβοηθεια μεσω αυτων ,,,,
ωραια τα παντα ακριβαινουν και τι εγινε??? που βοηθαει αυτο ??? ολη αυτη η γρινια και κακομοιρια??? αναφγορες του στυλ πηρα απο βουλγαρια τοσο τοτε (κανοντας και λαθρεμποριο ) η το βρηκα 300 τον μαη αλλα σας το λεω μετα απο 5 μηνες δεν βοηθανε κανενα και μαλλον δειχνουν εναν κομπλεξισμο .... τοσα χρονια λοιπον κανεις δεν εχασε περιμενοντας προσφορες ειτε νοτια ελλαδα ειτε βορεια ελλαδα (κυριως θεσνικη) μια και εκει κυριαρχουσαν οι εισαγωγες παραεισαγωγες και λαθρεμποριο με βουλγαρια κυριως κι οσο αφορα την ξυλεια δωρεαν ποσοτητες για καποιους ειτε αγορες απο συναιτερισμους η ακομα και απευθειας απ το δασος σε πολυ χαμηλοτερες τιμες απ οτι απο εμπορους .... τα ξυλοκαυσιμα ειναι ιδιαιτερη περιπτωση εχοντας σημαντικες διαφορες τιμης κατα τοπους αρα ειναι και πιο προσωπικη υποθεση η αντιμετωπιση ας μην προσπαθουν καποιοι να ριξουν ευθυνες για την δικη τους ανικανοτητα 


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 6 Μήνες πριν #178085 από κωνσταντινος 17
Απαντήθηκε από κωνσταντινος 17 στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Άποψη και "γνώση" έχουν όλοι, να είναι ουσιαστική και να βοηθα το φόρουμ έχει κατά την γνώμη μου σημασία

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 6 Μήνες πριν #178086 από pianoteacher
Απαντήθηκε από pianoteacher στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Ζητώ συγνώμη αν εγώ παρεσυρα κάποιον να μην αγοράσει πελλετ σήμερα περιμένοντας να αγοράσει πιθανή προσφορά χαμηλής τιμής σε άλλη χρονική στιγμή. Δεν είχα αυτή την πρόθεση. Δεν είχα σκοπό να πω τον πόνο μου, δεν είμαι του κλάδου, είμαι άσχετος κ απλά έτυχε να πάω να αγοράσω καρέκλες Σάββατο πρωί στο πρακτικερ κ να αγοράσω αυτό που βρήκα σε χαμηλή για την εποχή τιμή. Επίσης ναι δεν ζήτησα τιμογια να δω πόσο το αγόρασε, πότε το αγόρασε και πόσο στοκ έχει. Πήγα, είδα, βρήκα κάτω από 9 ευρω και πήρα. Θα περιμένω εξελίξεις κ ο, τι γίνει. 
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": DOOM_NX, Manolis1978

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 6 Μήνες πριν - 1 Χρόνος 6 Μήνες πριν #178087 από thomas
Απαντήθηκε από thomas στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Απορω που υπάρχει ακομα κοσμος εδω μεσα που περιμένει τον Οκτώβριο μηνα να παρει φτηνο πέλλετ το ονομάζει, - σε λιγο χαμηλότερη απο την υψηλή τιμη το ονομαζω εγω-και φυσικα δεν υπάρχει στην παρουσα φάση, συνεχίζεται ακομη, δεν πηρατε μαθημα, 
Αναφέρει κάποιος οτι λεμε εδω τιμες πριν 4,5 μήνες, τα λεμε τωρα κατόπιν εορτης..... ανατρέξτε στα ποστ 794,795,800κλπ να δειτε τις τιμες που αναφέρουν μελη οτα πουλιόταν το σβαι 400,ρεζουλτ 390,4υ 360,και μετα το σβαι 500,κ αλφα γουντ 450 και ολα αυτα με Φπα (αφού οταν γράφουμε τιμες κολλάτε στο ΦΠΑ να χαμε να λεγαμε) 
Τοτε οταν τα λέγαμε ηταν ακριβά για εσας ή ακούγατε τους διάφορους που λεγανε θα πεσουν περιμένετε και το επαναλαμβανουν ακομα, τωρα μας τι λετε και από πάνω 
 
Last edit: 1 Χρόνος 6 Μήνες πριν by thomas.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.601 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ