Οι τρέχουσες τιμές pellet

Περισσότερα
1 Χρόνος 6 Μήνες πριν #177942 από thomas
Απαντήθηκε από thomas στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Αφου δεν αγοράζεις το πασχα, μην παραπανιεσαι για ανέβηκε μετΑ. Καθε χρονο τοτε ειναι οι καλυτερεσ τιμές, Αν αγοράζατε Απρίλη, Μάιο, θα είσαστε μια χαρα τωρΑ.
10 χρονια τωρα η έρευνα αγοράς Γίνεται Μαρτίο, Απριλίο και αγορα Μάιο, το πολυ Ιούνιο

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 6 Μήνες πριν #177944 από pianoteacher
Απαντήθηκε από pianoteacher στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Ήμουν και είμαι μια χαρά και τότε και τώρα. Με πετρέλαιο θα είμαι άρχοντας κ ξεκούραστος. Καλύτερα να ρωτήσετε τους επαγγελματίες του κλάδου "πελλετ" πως θα τη βγάλουν φέτος!!!! Δεν παραπονέθηκα ποτέ, απλά αναρωτιέμαι με όλα αυτά που μου λένε οι έμποροι γιατί νομίζουν ότι οι καταναλωτές έχουν δια ζώσης συμβόλαιο να αγοράζουν πελλετ!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 6 Μήνες πριν #177945 από Διοσκουρος
Απαντήθηκε από Διοσκουρος στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Σιγά μην πάρω φέτος πελλετ μ' αυτές τις τιμές.Έχω μια αερόθερμη σόμπα και καταναλώνω ετησίως 100-120 σακιά πελλετ.Δεν δίνω (και δεν έχω) 1200-1400 ευρώ για να παιδεύομαι. Θα ανάβω το κλιματιστικό(24αρι) σε συνδυασμό με μπόλικα ρούχα και ας το φάνε το κωλοπελλετ οι απατεώνες ( έμποροι και παραγωγοί ).
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": stergiosbik

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 6 Μήνες πριν #177946 από john88s
Απαντήθηκε από john88s στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Γιατί για ρεύμα πόσα θα δώσεις; 

Σε αυτή την χώρα δεν μπορείτε να εξετάσετε στοιχεία; Δες 2-3 σελίδες τον πίνακα του doomx. 

Επίσης η κατεύθυνση είναι όχι ρεύμα για θέρμανση φέτος για να γλιτώσουμε φυσικό αέριο. Άρα οι τιμές στο ρεύμα μόνο πανω μπορούν να πάνε. 

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 6 Μήνες πριν #177947 από thomas
Απαντήθηκε από thomas στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

Ήμουν και είμαι μια χαρά και τότε και τώρα. Με πετρέλαιο θα είμαι άρχοντας κ ξεκούραστος. Καλύτερα να ρωτήσετε τους επαγγελματίες του κλάδου "πελλετ" πως θα τη βγάλουν φέτος!!!! Δεν παραπονέθηκα ποτέ, απλά αναρωτιέμαι με όλα αυτά που μου λένε οι έμποροι γιατί νομίζουν ότι οι καταναλωτές έχουν δια ζώσης συμβόλαιο να αγοράζουν πελλετ!

Υπομονη σε 15 ημέρες που θα ξέρουμε την τιμη του πετρελαίου, θα δουμε τουλαχιστον το οικονομικό κομμάτι, ποιο συμφαιρει περισσότερο, να κάψεις πετρέλαιο; 
Ή να ειχες αγοράσει πέλλετ νωρίτερα. Τα αλλα περι καθαρισματος  κλπ ειναι να χαμε να λεγαμε αμα εξοικονομείς και συμφαιρει σε σχεση με το πετρέλαιο και αλλες πηγες θέρμανσης, ισως μπαίνουν σε δεύτερη μοίρα. 
 

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 6 Μήνες πριν #177948 από Z3us1984
Απαντήθηκε από Z3us1984 στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Έρχεται νέο πρόγραμμα.. Όπως αποκάλυψε ο Υπουργός Περιβάλλοντος και ενέργειας, Κώστας Σκρέκας το πρόγραμμα για την αντικατάσταση των ηλεκτρικών θερμοσιφώνων με σύγχρονους ηλιακούς, το οποίο χρηματοδοτείται από το repowerEU, θα ξεκινήσει μέχρι τέλος του έτους ενώ, επιβεβαίωσε, επίσης, ότι θα «βγει» νέο «Εξοικονομώ Κατ' οίκον» με επιδοτήσεις για ενεργειακή θωράκιση κατοικιών, σημειώνοντας ότι τις επόμενες δύο εβδομάδες θα προδημoσιευτεί ο οδηγός για το Εξοικονομώ για επιχειρήσεις. Ήρθε η ώρα να δούμε προχωρήσουμε σε νέες μορφές αντλίες θερμότητες η λεβητες υγραερίου σε συνεργασία με ένα ηλιακό 3πλης ενεργείας. Πιστεύω ότι ποιο εύκολα το κράτος θα ελέγχει το ρεύμα.. Πάρα τους απατεώνες τους εμπόρους... Όχι ότι το κράτος δεν είναι απατεώνας...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.494 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ