Οι τρέχουσες τιμές pellet

Περισσότερα
1 Χρόνος 11 Μήνες πριν - 1 Χρόνος 11 Μήνες πριν #176479 από tssotiris
Απαντήθηκε από tssotiris στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
πανω που έχουμε πειστεί ότι το πέλλετ έχει ψυγματα χρυσού μέσα,και πρεπει να κοσκινιζουμε τη στάχτη,όπως εκαναν παλιά στην άγρια δύση ,ήρθε ο Z3us1984 να σπείρει παλι αμφιβολίες.
Μπέρδεμα....

Να διευκρινίσω κάτι. Δεν ειρωνεύομαι κανέναν προσωπικά ,απλά κουβεντα να γινεται.
 
Last edit: 1 Χρόνος 11 Μήνες πριν by tssotiris.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 11 Μήνες πριν - 1 Χρόνος 11 Μήνες πριν #176480 από Z3us1984
Απαντήθηκε από Z3us1984 στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Ο λύκος στην αναμπουμπούλα χαίρεται...τώρα δηλαδή που το κράτος επιδοτεί τα καύσιμα... Ειδικά το πετρέλαιο... Επιδοτεί το ρεύμα ... Πιστεύεις ότι θα ρίξουν τις τιμές οι πονηρή έμποροι..μα φυσικά και όχι... Και ναι το θέρμανσης ειναι ποιο ακριβ και το ρεύμα είναι ακριβό ... Όπως και το φυσικό αέριο... Αλλα εκεί το κράτος εισπράττει ΦΠΑ και ειδικούς φόρους... Στο pellet εισπρατουν τα λαμογια.... Εις βάρος μας.... Εγώ προσωπικά προτείνω να γίνουν μαζικές καταγγελίες στο συνήγορο του καταναλωτή ώστε να υπάρξει έλεγχος τις καταστάσεις.. Που μέχρι στιγμής λειτουργεί κατα μας.
Last edit: 1 Χρόνος 11 Μήνες πριν by Z3us1984.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 11 Μήνες πριν #176481 από DOOM_NX
Απαντήθηκε από DOOM_NX στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

Εδώ παντός αλλά λέει.. pellets-wood.com/wood-pellets-15-kg-wood...n-plus-a-o23077.html
Τι είναι αυτό; Μικρές αγγελίες;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 11 Μήνες πριν #176482 από Z3us1984
Απαντήθηκε από Z3us1984 στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Τιμές που παίζουν σε πολλές χώρες προσφορά απο εμπόρους.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 11 Μήνες πριν #176483 από DOOM_NX
Απαντήθηκε από DOOM_NX στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

Ο λύκος στην αναμπουμπούλα χαίρεται...τώρα δηλαδή που το κράτος επιδοτεί τα καύσιμα... Ειδικά το πετρέλαιο... Επιδοτεί το ρεύμα ... Πιστεύεις ότι θα ρίξουν τις τιμές οι πονηρή έμποροι..μα φυσικά και όχι... Και ναι το θέρμανσης ειναι ποιο ακριβ και το ρεύμα είναι ακριβό ... Όπως και το φυσικό αέριο... Αλλα εκεί το κράτος εισπράττει ΦΠΑ και ειδικούς φόρους... Στο pellet εισπρατουν τα λαμογια.... Εις βάρος μας.... Εγώ προσωπικά προτείνω να γίνουν μαζικές καταγγελίες στο συνήγορο του καταναλωτή ώστε να υπάρξει έλεγχος τις καταστάσεις.. Που μέχρι στιγμής λειτουργεί κατα μας.
Ειλικρινά δεν καταλαβαίνω. Δεν πληρώνεις 24% ΦΠΑ στο πέλλετ; Δε ζητάς απόδειξη; Γιατί τα έβαλες με τους εμπόρους τώρα; Ψάχνουμε να βρούμε τις μάρκες που μας ενδιαφέρουν σε καλές τιμές, δε ζητάμε να γίνει κάποιο θαύμα. Τα εργοστάσια τόσο πουλάνε πια, αυτή είναι η νέα πραγματικότητα. Οι τιμές που βλέπεις σε διάφορα site δεν αφορούν το μέσο καταναλωτή, δεν έχουν καμία σχέση με την ελληνική αγορά και αν δεν είναι ξεχασμένες από τον καιρό του Νώε, σίγουρα δεν υπάρχει πλέον στοκ. Ασχέτως του τι αναγράφεται. Αν μου βρεις 6 τόνους Schwei ή αντίστοιχο στα 300 €, εγώ θα σου κάνω τον έναν τόνο δώρο.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 11 Μήνες πριν #176484 από Z3us1984
Απαντήθηκε από Z3us1984 στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Δεν λέω ότι οι τιμές δεν ανέβηκαν... Αλλα όχι αυτό που ανεβάζω δεν είναι απο τις εποχές τους Νωε...ψάχνω αρκετά και δεν επαναπαύομαι... Μέχρι στιγμής έχω βρει απο βουλγαρια με παράδοση Κομοτηνή αυστριακό στα 350 ευρώ... Αλλα περιμένω να δω... Παρακολουθώ τις τιμές κάθε μέρα... Και βλέπω ότι σιγά σιγά υπάρχει μικρή πτώση.....

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.668 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ