Οι τρέχουσες τιμές pellet

Περισσότερα
2 Χρόνια 3 Μήνες πριν #174777 από rendouan
Απαντήθηκε από rendouan στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet
Παρεπιμπτοντος το αλφα2 που καει οντως τελεια πεταξε πλεον στα 6.5 ουτε μετοχη να ηταν

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 3 Μήνες πριν #174778 από Salaspower30
Απαντήθηκε από Salaspower30 στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet
Φέτος το ahira από Σκλαβενίτη αν και καλή η τιμή ,είναι μια απογοήτευση από θέμα στάχτης....σε σχέση με πέρυσι...καλές εντυπώσεις έχω προς στιγμή από my pellet Α1 ουκρανικό...καλή θερμογόνο και λίγη στάχτη...στα 5.50

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 3 Μήνες πριν #174779 από Z3us1984
Απαντήθηκε από Z3us1984 στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet
Εγώ παντός pellet αγοράζω μόνο καλοκαίρι.. Φυσικά φέτος εαν η τιμές δεν ξέρω εάν μπω στην διαδικασία να κάψω πέλλετ.. Δυστυχώς νομίζουν ότι πουλάνε χρυσό όταν ο τόνος καθαρής ξυλείας είναι το πολύ 150 ευρώ και το pellet κοντά στα 400...και μην ξεχνάμε το παράγοντα κουβάλημα αποθήκευση και καθαρότητας που θέλει το pellet.. Η φούσκα πιστεύω ότι θα σκάσει μετά τον Απρίλιο που ο Ρώσος πλέον θα βγάλει τα σπασμένα τις προηγούμενης χρονιάς..

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 2 Χρόνια 3 Μήνες πριν #174780 από Z3us1984
Απαντήθηκε από Z3us1984 στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet

Εγώ παντός pellet αγοράζω μόνο καλοκαίρι.. Φυσικά φέτος εαν η τιμές  δεν καυεβουν δεν ξέρω εάν μπω στην διαδικασία να κάψω πέλλετ τον επόμενο χειμώνα .. Δυστυχώς νομίζουν ότι πουλάνε χρυσό όταν ο τόνος καθαρής ξυλείας είναι το πολύ 150 ευρώ και το pellet κοντά στα 400 και όχι πάντα καθαρής ξυλείας ...και μην ξεχνάμε το παράγοντα κουβάλημα αποθήκευση και καθαρότητας που θέλει το pellet.. Η φούσκα πιστεύω ότι θα σκάσει μετά τον Απρίλιο που ο Ρώσος πλέον θα βγάλει τα σπασμένα τις προηγούμενης χρονιάς..επίσης δεν βλέπω το λόγο που η επιδότηση δεν είναι οριζόντια αλλα μόνο μέχρι 2500 κατοίκους.. Ενώ η επιδότηση στο πετρέλαιο και φυσικό αέριο είναι οριζόντια.. 
Last edit: 2 Χρόνια 3 Μήνες πριν by Z3us1984.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 3 Μήνες πριν #174782 από Pri
Απαντήθηκε από Pri στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet
Για όσους εδώ και χρόνια ψωνίζουμε μόνο καλοκαίρι πέλλετ και μετρητά, η φετινή αύξηση δεν μας ακούμπησε καθόλου, του χρόνου θα το δούμε.

Πρέπει να γίνει συνείδηση σε όσους καίμε πέλλετ: για αγορά μόνο καλοκαίρι, μόνο μετρητά όλο το ποσό και αν γίνεται ομαδικές αγορές.

Αλλιώς είσαι έρμαιο της αγοράς που κάπως θα βρει να στην φέρει.

There is nothing more uncommon than common sense.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 2 Χρόνια 3 Μήνες πριν #174784 από stergiosbik
Απαντήθηκε από stergiosbik στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet


Αλλιώς είσαι έρμαιο της αγοράς που κάπως θα βρει να στην φέρει.

 
Πληρωσα παραπανω την παλετα σε σχεση με περυσι.
Ελα ομως που το πελλετ που εφερε η Alfa ηταν παραγωγης Ιουνιου του 2020!
Δηλαδη με προφαση τις φετινες αυξησεις στην ενεργεια τσεπωσε αερατα την διαφορα χωρις να εχει ξοδεψει μια!!!
Οποιος καταλαβε,καταλαβε για το πως μας βλεπουν συνολικα οι εμποροι και ποσο γραμμενους μας εχει ως καταναλωτες η πολιτεια.
 

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Last edit: 2 Χρόνια 3 Μήνες πριν by stergiosbik.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.502 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ