Οι τρέχουσες τιμές pellet

Περισσότερα
2 Χρόνια 4 Μήνες πριν #174710 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Απλή πολιτική για να σε βάλουν μέσα να πάρεις και άλλα άλλα αλλά αλλα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 4 Μήνες πριν #174718 από YIANM
Απαντήθηκε από YIANM στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
συμφωνώ
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 2 Χρόνια 3 Μήνες πριν #174740 από john88s
Απαντήθηκε από john88s στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Το αυστριακό/ρουμανικό πέλλετ είναι και ακριβό αλλά και σκληρό και σπάει του κοχλίες. Είναι σκληρό γιατί ρίχνουν μέσα καλαμποκαλευρο για να ασπρίσει. Έτσι τουλάχιστον μου έχει πει ένας Έλληνας παραγωγός πέλλετ.

Έχει μεν καλή καύση αλλά τι να το κάνεις ; Αν είναι να δίνεις 200€ για μοτέρ κοχλία κάθε 2 χρόνια.

Πάρτε ελληνικά υπάρχουν τοπικοί παραγωγοί διαμάντια σε πολλές περιοχές . Βρείτε τους . Σίγουρα υπάρχουν και κάποιοι που δεν καταφέρνουν να βγάλουν καλό πέλλετ αλλά νομίζω η πλειοψηφία φτιάχνει καλό πέλλετ.

Έχουμε και την βιομηχανία της Άλφα που έχει το Α2 και το Α1 στο άσπρο σακί που νομίζω είναι καλά πέλλετ το ένα για καυστήρα το άλλο για σόμπα.

Εγώ καίω φέτος από έναν τοπικό παραγωγό και είναι άψογο. Μην το γράφω συνέχεια και θεωρηθεί διαφήμιση. 
Last edit: 2 Χρόνια 3 Μήνες πριν by john88s.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 3 Μήνες πριν #174750 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet


Εγώ καίω φέτος από έναν τοπικό παραγωγό και είναι άψογο. Μην το γράφω συνέχεια και θεωρηθεί διαφήμιση. 
Σε ποιά περιοχή είσαι?

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 2 Χρόνια 3 Μήνες πριν #174751 από Z3us1984
Απαντήθηκε από Z3us1984 στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet
Καλησπέρα στο forum και χρονια πολλα με υγεία έχω και εγώ ενα σετ λέβητα gp, 25 ERATO 2 γενιάς η ρύθμιση από ότι διάβασα όσο αναφορά τον αέρα το κάνει μόνο του όσο αναφορά το ποτενσιομετρο το έχω στο κίτρινο πριν το τέλος. Ευχαριστημένος γενικά απλά με πελλετ σβαν χοφερ ο κοχλιας λιγάκι στην αρχή κάνει λιγάκι τριξιμο δοκίμασα και άλλα pellet δουλεύει τέλεια με a2 της άλφα Γουντ. Θέλω να σε ρωτήσω εσύ σε ποια ρύθμιση το έχεις και γενικά τι παίζει με το συγκεκριμένο καυστήρα αναφέρομαι στο κύριο ποιο πάνω που έχει το ίδιο λέβητα καυστήρα σε τι ρυθμίσει έχεις το ποτενσιομετρο. Επίσης όσο αναφορά τα ανταλακτικα έχω βρει στην Ορεστιάδα ενα μαγαζί ππυ εχει τα πάντα για τον συγκεκριμένο λεβητα. 
Last edit: 2 Χρόνια 3 Μήνες πριν by Z3us1984.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 3 Μήνες πριν #174776 από rendouan
Απαντήθηκε από rendouan στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet
Χρονια πολλα εγω εχω αυτο τον λεβητα και μενα εκει βρισκοταν το ποτενσιομετρο και εκει το ξαναεβαλλα αφου πειραματιατικα αν αλλαζει κατιαλλαζοντας το ελαφρως προς το κοκκινο με τα διαφορα πελλετ ρυπου φοκο κτλπ. Τελικα κατεληξα στο helhotz enwrgie και φαινεται ιτι παλι στο τελις της κιτρινης παιζει μια χαρα με.ποιο παχια σταχτη οχι κλινκερ στην χουφτα. Δεν ξεεω κατι παραπανω κ δεν εχω βρει ευτυχωςτε δεν χρειαζομαι καποιον να το υποστηριζει αττικη. Ο κοντινοτερος που μ συστησε η μαμα. Εταιρεια ειναι κατερινη

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.536 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ