Οι τρέχουσες τιμές pellet

Περισσότερα
3 Χρόνια 3 Μήνες πριν #171297 από lefterismega
Απαντήθηκε από lefterismega στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

No Fear έγραψε: Καλησπέρα παιδιά.Υστερα από αρκετο ψάξιμο και διάβασμα και εδώ,αγορασα μια Kalor Denia 14C.Ειμαι σε αναζήτηση πέλλετ και οι επιλογές μου είναι αυτα που έχει το Praktiker,το HS Hot material και το AHIRA του Σκλαβενιτη.;


Φίλε μου εγώ θα σου έλεγα να επιλέξεις κάτι πιο "ποιοτικό" , ιδικά όταν θέλεις να ενεργοποιήσεις καινούργια σόμπα ...
Κάνε πρώτα τις δοκιμές σου ... και μετά αποφασίζεις να προμηθευτείς "ποσότητα" ...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 3 Μήνες πριν #171300 από PAPADAKIS
Απαντήθηκε από PAPADAKIS στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

lefterismega έγραψε:

No Fear έγραψε: Καλησπέρα παιδιά.Υστερα από αρκετο ψάξιμο και διάβασμα και εδώ,αγορασα μια Kalor Denia 14C.Ειμαι σε αναζήτηση πέλλετ και οι επιλογές μου είναι αυτα που έχει το Praktiker,το HS Hot material και το AHIRA του Σκλαβενιτη.;


Φίλε μου εγώ θα σου έλεγα να επιλέξεις κάτι πιο "ποιοτικό" , ιδικά όταν θέλεις να ενεργοποιήσεις καινούργια σόμπα ...
Κάνε πρώτα τις δοκιμές σου ... και μετά αποφασίζεις να προμηθευτείς "ποσότητα" ...


Συμφωνώ με τον Λευτέρη.Πάρε 5 τσουβαλάκια από τα πέλλετ που σε ενδιαφέρουνε και δες μετά από δοκιμές.
Ο Σκλαβενίτης πόσο έχει και που το AHIRA?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 3 Μήνες πριν #171305 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
καμμενοι και οι δυο απ το αχυρα ????:)
ειναι απ τα λιγα που δεν εχω δοκιμασει αλλα αν δεν απατωμαι το εχετε δοκιμασει και οι δυο κι οχι μονο


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 3 Μήνες πριν #171308 από Pri
Απαντήθηκε από Pri στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Το έχω δοκιμάσει εγώ πολύ παλιά, μιλάμε για 8 χρόνια πριν. Ακόμα όμως το θυμάμαι ως το χειρότερο πέλλετ που έκαψα...

There is nothing more uncommon than common sense.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 3 Μήνες πριν #171313 από No Fear
Απαντήθηκε από No Fear στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις.
Είχα σκοπό να πάρω 2 τόνους από το HS Hot Μaterial,από εκεί που αγόρασα την σόμπα.
Όμως ζητάει 50€ μεταφορικά,ενώ έχω αγοράσει την σόμπα από εκεί και θα αγοράσω και 2 τόνους πέλλετ,τι να πω...
Για αυτό και σκέφτομαι να επιλέξω το AHIRA το οποίο θα μου έρθει με δωρεάν μεταφορικά από Σκλαβενιτη.(Δεν έχω μεταφορικό μέσω ικανό για τέτοια μεταφορα).
Πιστεύετε πως δεν αξίζει ίσως,όσοι το έχετε δοκιμάσει;
Μήπως γνωρίζει κάποιος αν το Praktiker έχει δωρεάν μεταφορικά για διαφορετικό νόμο;
Στην ιστοσελίδα τους λέει δωρεάν για αγορες άνω των 250€ αλλά δεν το δένω.
Όσον αφορά το Α2 που έχει αυτές τις ημέρες προσφορά επιφυλάσσομαι,μιας και δεν μιλάμε για καυστήρα αλλά για σόμπα πέλλετ,την αυξημένη τέφρα κτλ...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 3 Μήνες πριν #171314 από No Fear
Απαντήθηκε από No Fear στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Ναι,δεν αντιλέγω,απλά εδώ που μένω δεν έχω άμεση πρόσβαση.Πρακτικερ είναι 55km από εμένα και γύρω στα 40km ο Σκλαβενίτης.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.542 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ