Οι τρέχουσες τιμές pellet

Περισσότερα
8 Χρόνια 3 Μήνες πριν #152185 από sdancer75
Απαντήθηκε από sdancer75 στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet

Δημήτρης Κατσούνης έγραψε: Πήρα τον Ιούνιο και Ιούλιο πέλλετ από Λάρισα από την Άλφαγούντ. Τιμή (κάργα καλοκαιρινή) εκεί στην αποθήκη χωρίς μεταφορικά το α1 250 ο τόνος και το α2 230 ο τόνος. Με τα μεταφορικά με δικό μου μέσον έβγαινε περίπου 260 και 240 αντίστοιχα (με απειροελάχιστη απόκλιση). Καλοκαιρινή τιμή. Και αυτή τη στιγμή στο ζενίθ του χειμώνα πουλιέται ακριβώς το ίδιο!!!!!!
Μπορεί να υποθέσει κάποιος μια εξήγηση?


Το ίδιο και εγω ... Μόνο που εγω αγόρασα 260 το α1 τον Αύγουστο απο αλφαγουντ στη Λάρισα δλδ 270 η παλετα.

sdancer75

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 8 Χρόνια 3 Μήνες πριν #152187 από Δημήτρης Κατσούνης
dimlyk : δεν εχει διοδια :evil:
στην αθηνα παντως πηγε στα 4 και το σβαι στα 5,50

Ναι αλλά στη Λάρισα πουλιέται το ίδιο δεν άλλαξε από το καλοκαίρι, Περίεργο (?) Αν στην Αθήνα πήγε 4 ποιο το α2? Λίγο παραπάνω η μεταφορική και βγαίνει η τιμή.
Last edit: 8 Χρόνια 3 Μήνες πριν by Δημήτρης Κατσούνης.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 8 Χρόνια 3 Μήνες πριν #152188 από Δημήτρης Κατσούνης

sdancer75 έγραψε:

Δημήτρης Κατσούνης έγραψε: Πήρα τον Ιούνιο και Ιούλιο πέλλετ από Λάρισα από την Άλφαγούντ. Τιμή (κάργα καλοκαιρινή) εκεί στην αποθήκη χωρίς μεταφορικά το α1 250 ο τόνος και το α2 230 ο τόνος. Με τα μεταφορικά με δικό μου μέσον έβγαινε περίπου 260 και 240 αντίστοιχα (με απειροελάχιστη απόκλιση). Καλοκαιρινή τιμή. Και αυτή τη στιγμή στο ζενίθ του χειμώνα πουλιέται ακριβώς το ίδιο!!!!!!
Μπορεί να υποθέσει κάποιος μια εξήγηση?


Το ίδιο και εγω ... Μόνο που εγω αγόρασα 260 το α1 τον Αύγουστο απο αλφαγουντ στη Λάρισα δλδ 270 η παλετα.


260? Γιατί? Εγώ λέγοντας 250 εννοώ χωρίς μεταφορά, στην αποθήκη της εταιρείας και όχι σε κάποιο κατάστημα η με μεταφορά στο σπίτι.
Last edit: 8 Χρόνια 3 Μήνες πριν by Δημήτρης Κατσούνης.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 3 Μήνες πριν #152193 από fritakos
Απαντήθηκε από fritakos στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet
O praktiker πουλαγε το alpha wood Α1 3,99 και το α2 3,49 απο 15/10 έως 31/12 ΜΕ ΔΩΡΕΑΝ μεταφορικά εντός νομού,
Τώρα Α1 3,99 και Α2 4,49 συν μεταφορικά

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 3 Μήνες πριν #152194 από Δημήτρης Κατσούνης

fritakos έγραψε: O praktiker πουλαγε το alpha wood Α1 3,99 και το α2 3,49 απο 15/10 έως 31/12 ΜΕ ΔΩΡΕΑΝ μεταφορικά εντός νομού,
Τώρα Α1 3,99 και Α2 4,49 συν μεταφορικά


Λίγο ακριβώτερα από την άλφα (εκεί στην αποθήκη χωρίς μεταφορικά και αγορά παλέτα όχι τσουβάλι) που πούλαγε (και πουλάει) παλέτα μεν αλλά τιμή ανά τσουβάλι 3,45 το α2 και 3,75 το α1

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 8 Χρόνια 3 Μήνες πριν #152203 από sdancer75
Απαντήθηκε από sdancer75 στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

Δημήτρης Κατσούνης έγραψε:

sdancer75 έγραψε:

Δημήτρης Κατσούνης έγραψε: Πήρα τον Ιούνιο και Ιούλιο πέλλετ από Λάρισα από την Άλφαγούντ. Τιμή (κάργα καλοκαιρινή) εκεί στην αποθήκη χωρίς μεταφορικά το α1 250 ο τόνος και το α2 230 ο τόνος. Με τα μεταφορικά με δικό μου μέσον έβγαινε περίπου 260 και 240 αντίστοιχα (με απειροελάχιστη απόκλιση). Καλοκαιρινή τιμή. Και αυτή τη στιγμή στο ζενίθ του χειμώνα πουλιέται ακριβώς το ίδιο!!!!!!
Μπορεί να υποθέσει κάποιος μια εξήγηση?


Το ίδιο και εγω ... Μόνο που εγω αγόρασα 260 το α1 τον Αύγουστο απο αλφαγουντ στη Λάρισα δλδ 270 η παλετα.


260? Γιατί? Εγώ λέγοντας 250 εννοώ χωρίς μεταφορά, στην αποθήκη της εταιρείας και όχι σε κάποιο κατάστημα η με μεταφορά στο σπίτι.


Η μεταφορά ειναι δωρεάν στη Λάρισα έτσι δεν ειναι ; Μιλάω πάντως για παράδοση στο σπίτι.

Εξ αλλου δεν μου τέθηκε ποτε τέτοιο ζήτημα δλδ με η χωρίς μεταφορά. Και το σιτε τους εκείνη την περίοδο αυτήν τη τιμή είχε μέσα.

sdancer75
Last edit: 8 Χρόνια 3 Μήνες πριν by sdancer75.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.478 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ