Οι τρέχουσες τιμές pellet

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #130749 από lefterismega
Απαντήθηκε από lefterismega στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

COMMO 21KW έγραψε: τρωνε ψωμί αρκετές οικογένειες από τη λιντλ.


ΝΑΙ σωστά !!
Θα ήμουν απ΄τους τελευταίους που θα ήθελαν να κλείσουν (λέμε τώρα) τα λιντλ .
οι Έλληνες εργαζόμενοι ΠΑΝΩ απ΄όλα !

(off topic)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #130799 από χρηστος8
Απαντήθηκε από χρηστος8 στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

lefterismega έγραψε:

COMMO 21KW έγραψε: τρωνε ψωμί αρκετές οικογένειες από τη λιντλ.


ΝΑΙ σωστά !!
Θα ήμουν απ΄τους τελευταίους που θα ήθελαν να κλείσουν (λέμε τώρα) τα λιντλ .
οι Έλληνες εργαζόμενοι ΠΑΝΩ απ΄όλα !

(off topic)



Απο πλευρας μεροκαματου σαφως και επιβαλλεται να συνεχισει και να μη χαθει κανενα.
Επειδη ομως αλλο τα ευχολογια και αλλο η πραγματικοτητα τιποτα δεν μας χαριζουν ως Ελληνες οι Γερμανοι.
Τα lidl στην Ελλαδα εχουν για πλακα 30 με 40% ακριβοτερες τιμες απο lidl υπολοιπης Ευρωπης.
Γιατι αραγε;;;
Να ειστε σιγουροι πως στην πρωτη αναποδια θα τα μαζεψουν και θα φυγουν αυθημερον οπως ηδη εχουν κανει τα aldi.
Ουτε εργαζομενους θα σκεφτουν ουτε τιποτα οταν απειλουνται τα κερδη τους που ουτε η αλλως καθε Παρασκευη πανε Γερμανια.
Προσωπικα δεν δινω δεκαρα στα lidl και στηριζω οσο μπορω Ελληνικα σουπερ μαρκετ...Αριστα - Εγνατια και πολλα αλλα Ελληνικα υπαρχουν σε καθε σημειο της Ελλαδας μας...
Ας την στηριξουμε :)



Κύριε Ιησού Χριστέ Υιέ Θεού ελέησον με τον αμαρτωλό

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #130802 από stergiosbik
Απαντήθηκε από stergiosbik στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

χρηστος8 έγραψε:

lefterismega έγραψε:

COMMO 21KW έγραψε: τρωνε ψωμί αρκετές οικογένειες από τη λιντλ.


ΝΑΙ σωστά !!
Θα ήμουν απ΄τους τελευταίους που θα ήθελαν να κλείσουν (λέμε τώρα) τα λιντλ .
οι Έλληνες εργαζόμενοι ΠΑΝΩ απ΄όλα !

(off topic)



Απο πλευρας μεροκαματου σαφως και επιβαλλεται να συνεχισει και να μη χαθει κανενα.
Επειδη ομως αλλο τα ευχολογια και αλλο η πραγματικοτητα τιποτα δεν μας χαριζουν ως Ελληνες οι Γερμανοι.
Τα lidl στην Ελλαδα εχουν για πλακα 30 με 40% ακριβοτερες τιμες απο lidl υπολοιπης Ευρωπης.
Γιατι αραγε;;;
Να ειστε σιγουροι πως στην πρωτη αναποδια θα τα μαζεψουν και θα φυγουν αυθημερον οπως ηδη εχουν κανει τα aldi.
Ουτε εργαζομενους θα σκεφτουν ουτε τιποτα οταν απειλουνται τα κερδη τους που ουτε η αλλως καθε Παρασκευη πανε Γερμανια.
Προσωπικα δεν δινω δεκαρα στα lidl και στηριζω οσο μπορω Ελληνικα σουπερ μαρκετ...Αριστα - Εγνατια και πολλα αλλα Ελληνικα υπαρχουν σε καθε σημειο της Ελλαδας μας...
Ας την στηριξουμε :)


Tο αυτο. ;)

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #130805 από lefterismega
Απαντήθηκε από lefterismega στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

χρηστος8 έγραψε: Τα lidl στην Ελλαδα εχουν για πλακα 30 με 40% ακριβοτερες τιμες απο lidl υπολοιπης Ευρωπης.
Γιατι αραγε;;;


Χρήστο δεν είναι ακριβώς έτσι !
Έχω πάει (επι τούτου) σε lidl πολλών Ευρωπαϊκών Χορών και οι τιμές σε σύγκριση με τα "δικά μας" lidl είναι ελάχιστες (τα έχω δει με τα μάτια μου) και βέβαια το παραμύθι που λένε οι δημοσιογράφοι για 30 και 40% ΔΕΝ ισχύει ...
Φυσικά και σε καμία περίπτωση ΔΕΝ υποστηρίζω την εταιρία αυτή (άλλωστε το αναφέρω σε προηγούμενο ποστ μου ποιο πάνω) ... και οι αγορές μου είναι κατά 99% απο Ελληνικά S/Ms αλλά αν το lidl φέρει το pellet με 3€ το τσουβαλάκι (μιας και αυτό είναι το θεμα μας) , ΝΑΙ θα το αγοράσω απο εκεί και ΟΧΙ απο το ντόπιο S/M με 4,50€ !
To θέμα αυτό θέλει πολύ συζήτηση ... αλλά νομίζω εδώ είμαστε off topic ...
Last edit: 10 Χρόνια 2 Μήνες πριν by lefterismega.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #130806 από john88s
Απαντήθηκε από john88s στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Το πιόνι της κατοχικής κυβέρνησης Βερολίνου συναντήθηκε προχτές με τους εκπροσώπους της Lidl. Από τα πρώτα θέματα στα κανάλια. Ως ανάπτυξη και ως ξένη επένδυση. Ουδείς όμως ανάφερε στα κανάλια της διαπλοκής και των νταβατζήδων του πολιτικού συστήματος ότι ο Σκλαβενίτης έστειλε 5 φορτηγά με πράγματα στην Κεφαλονιά.

Και τονίζω ότι ο Σκλαβενίτης έχει μόνο καταστήματα στην Αττική. Αλλά γιατί δεν ακούστηκε τπτ; Γιατί δεν δίνει λεφτά για διαφημίσεις και δεν έβαλε τους εργαζόμενους του να δουλέψουν Κυριακή.

Αλλιώς θα συναντιόταν το πιονάκι αυτό και με τον Σκλαβενίτη. Αλλά αντί να στηρίξουν τον Έλληνα επιχειρηματία και τον Έλληνα εργαζόμενο προσκυνάνε τον κάθε ξένο που θέλει να αγοράσει την χώρα.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": χρηστος8, ACIDBLACK, STAF, scouter, kyriazisg, nikolas p

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #130810 από lefterismega
Απαντήθηκε από lefterismega στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

john88s έγραψε: αντί να στηρίξουν τον Έλληνα επιχειρηματία και τον Έλληνα εργαζόμενο προσκυνάνε τον κάθε ξένο που θέλει να αγοράσει την χώρα.


μαζί σου !

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.457 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ