Πρόγραμμα "Εξοικονομώ κατ' Oίκον" - Προτάσεις & Σχόλια

Περισσότερα
7 Χρόνια 1 Μήνας πριν #158048 από geodag
Καλησπέρα... Γνωρίζει κανείς αν πρέπει να κάνουμε κάτι από τώρα?? Η πρέπει πρώτα να βγει το πρόγραμμα και μετά?? Και μετά ποια είναι η διαδικασία?? Αφού ενημερωθουμε πάμε πρώτα στην τράπεζα?? Ή έρχεται κάποιος στο σπίτι κάνει μία εκτίμηση και αυτός μας καθοδηγεί για την διαδικασία??

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 1 Μήνας πριν #158054 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Εγω οταν ειχα μπει στο προγραμμα οταν το εμαθα πηγα στην τραπεζα εκανα αιτηση αρχικα και περιμενα την προεγκριση για να συνεχισω παρακατω. μετα απο 2 μηνες περιπου ηρθε η προεγκριση και απο κει και περα με καθοδηγηση τις τραπεζας βρηκα μηχανικο πηρα προσφορες τις κατεθεσα.ετυχε που ο μηχανικος ηταν γνωστος μου και με καθοδηγησε για το πως προχωραμε παρακατω εως την υλοποιηση του εργου.2 φορες ηρθε ο μηχανικος να ελενξει μια στην αρχη για να μετρησει και να βγαλει την ενεργιακη απωλεια και μια στην ολοκληρωση του εργου.ΘΕΛΕΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΤΟΥΡΑ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ.ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟ ΓΝΩΣΤΟ ΣΤΗ ΤΡΑΠΕΖΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΝΑ ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΟΥΝ ΟΙ ΕΝΕΡΓΙΕΣ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ!!!!!!!!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 1 Μήνας πριν #158055 από geodag
Υπομονή έχω πολύ.... Γνωστό έχω σε τράπεζα αλλά παίζει ρόλο σε πια τράπεζα ή όλες ή τράπεζες κάνουν??

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 1 Μήνας πριν #158056 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Τοτε που το πηρα το προγραμμα με 70% επιδοτηση το ετρεχε καλυτερα η Πειραιως και απο αυτη το πηρα.ηταν και η Εθνικη τοτε.τωρα σε αυτο το προγραμμα δεν ξερω ποιες τραπεζες θα το τρεξουν.αλλα αν εχει χρημα το κρατος εως τοτε θα τρεξει!!!!!!!ειδωμεν :woohoo:
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": geodag

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 1 Μήνας πριν #158084 από jnet
πάντως βλέπω οτι θα μπορουσε να υπαχθεί και καποιος που πηρε το προηγούμενο προγραμμα.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 1 Μήνας πριν #158088 από theoilia
αρκεί να είναι βάση ενεργειακού πιστοποιητικου σε κατηγορία Δ ή χαμηλωτερη

φέτος καίμε πετρέλαιο...


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.123 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ