Πρόγραμμα "Εξοικονομώ κατ' Oίκον" - Προτάσεις & Σχόλια

Περισσότερα
9 Χρόνια 3 Μήνες πριν #142415 από jnet

demian921 έγραψε: Καλησπέρα σε όλους .Τέτοια μέρα όλοι έχουμε κόμπο στο στομάχι...
Παραθέτω αυτό:
Εγκρίθηκε χρηματοδότηση 100 εκατ. ευρώ για τους δικαιούχους του «Εξοικονομώ κατ' Οίκον»
το είδα εδώ


10 Ιουλίου βαλαμε τις τελευταίες υπογραφές και τα χρήματα ακόμη να φανουν στους προμηθευτές. Φτασαμε Χριστουγεννα. Αυτό είναι κατι απλό που χαρακτηρίζει την σημερινή κατάσταση. Μετά περιμένουν να λειτουργησει η αγορά.
Οπότε να ξερει καποιος οτι μπορεί να κανει και 1 χρόνο απο την τιμολογηση.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 3 Μήνες πριν #142416 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
ΚΑΛΗΜΕΡΑ σε εμενα ετρεξε καλα το προγραμμα.εκανα την πρωτη αιτηση τον μαρτιο 2013 και τον δεκεμβριο 2013 μπηκε η προκαταβολη. φεβρουαριο 2014 τελειωσα με τις παρεμβασεις τιμολογια και τον ιουνιο 2014 μπηκε η εξοφληση στους προμηθευτες κατασκευαστες.μπηκα στο 70% επιδοτηση χρησιμοποιησα απο τις 15000Ε τα 12000E και εβαλα αλουμινια λεβητα πελλετ καμιναδα εργασιες .το μονο λαθος που εκανα ειναι που δεν εβαλα εναν ΗΛΙΑΚΟ διοτι εχω παραλληλα συνδεμενο το λεβητα πετρελαιου (ΣΑΤΟΥΡΝ) και περνω νερο χρησης απο αυτον.μην κανεις το ιδιο λαθος αν μπεις στο προγραμμα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 3 Μήνες πριν #142417 από jnet
Με ποιά τράπεζα Κώστα?
Γιατί και εγω τα τιμολογια Μαρτιο τα εκοψα αλλα Ιουλιο με καλεσαν να υπογραψουμε οτι είμαστε ΟΚ με τους προμηθευτες και να πληρωθουν.
Η ταχυτατη Eurobank.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 3 Μήνες πριν #142426 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
ΓΙΩΡΓΟ εγω με την ΠΕΙΡΑΙΩΣ και κανενα προβλημα.δεν περιμενα να τρεξει τοσο γρηγορα με αυτα που ακουγα 2 χρονια σε ενα γνωστο μου!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 3 Μήνες πριν #142516 από giabritsos
Οι δικοί μου στην εθνική πέρασε ένας χρόνος και ακόμα καμία ενημέρωση


Sent from my iPhone using Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 3 Μήνες πριν #142892 από jnet

giabritsos έγραψε: Οι δικοί μου στην εθνική πέρασε ένας χρόνος και ακόμα καμία ενημέρωση


Sent from my iPhone using Tapatalk


Ενας χρόνος απο τοτε που κατέθεσες τα τιμολογια και υπέγραψες να πληρωθουν οι προμηθευτές εννοείς;

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.121 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ