Πρόγραμμα "Εξοικονομώ κατ' Oίκον" - Προτάσεις & Σχόλια

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #119946 από avato-pantou

vaggelis.alex1968 έγραψε: Eίμαι Φάρσαλα και θα πάρω τον 40kw με αντιστάθμηση,τo σπίτι είναι 150τετ.μονοκατοικία
εσύ τελικά ποιον θα βάλεις;

Και εγω 40kw θα βαλω.Κανονικα έπρεπε να ειχα τελείωση της εργασίες τωρα αλλα το τρενάρω γιατί είμαι μακριά λόγο δουλειάς. Απο βδομάδα ομως έφτασε το πλήρωμα του χρόνου.

Είμαι εγώ καλό παιδί...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #120679 από cmax
Υπεγραψα στην πειραιως πριν κανενα μηνα και πριν μια βδομαδα με καλεσαν για μια ψιλοδιορθωση.
Μηπως γνωριζει κανεις στο περιπου ποτε θα πεσει κανενα ευρω (ζητησα ολο το ποσο κι οχι προκαταβολη), γιατι ξεμειναμε κι εγω εχω ξοφλησει ολους τους εμπλεκομενους;
Ευχαριστω

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #120688 από theoilia
Χθες όντας αυτήκοος μάρτυρας σε μια κουβέντα που συμμετείχε και ένας μηχανικός που ασχολείται με το πρόγραμμα ισχυρίστικε ότι τα χρήματα από το υπουργείο έχουν δοθεί στις τράπεζες και ότι αυτές είναι που κολησιεργουν.Αυτά που δεν έχουν δοθεί στις τράπεζες είναι τα χρήματα για την επιδότηση του επιτοκίου.Αυτά λέει του τα μετέφεραν υπάλληλοι του υπουργείου σε ένα δειγματοληπτικό έλεγχο που του έκαναν σε ένα εγκεκριμένο από το πρόγραμμα σπίτι.Α!Και στο σπίτι του πατέρα του η Eurobank δεν του έχει δώσει τίποτα,πέρα από την πρώτη προκαταβολή του 30%,εδώ και 12 μήνες

φέτος καίμε πετρέλαιο...


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #120693 από vag1234
Οτί οι Τράπεζες έχουν πάρει ενα μεγάλο ποσοστό των χρημάτων το έχουν ήδη στα ταμεία τους είναι γνωστό εδώ και 18 μήνες.. Διαχειρίζονται το χρηματάκι και το απελευθερώνουν με το σταγονόμετρο..

Αλλά ποιος φταίει, οι Τράπεζες ή η πολιτική ηγεσία που το επιτρέπει αυτό? :evil:

Έχουν γίνει και επερωτήσεις στην βουλή για το συγκεκριμένο θέμα.

Κοινώς, όποια πέτρα και να σηκώσεις, θα βρεις έναν τραπεζίτη από κάτω.. :whistle:

Ομορφάντρα μου ΔΕΝ πειράζει, που πήρες τόσο ακριβό μηχάνημα, τώρα παρακάλα μην ακριβύνει και αλλό το καυσιμό σου!!!
Θέλουμε φθηνό Ελληνικό & ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ PELLET!!!!!!!!!...[IMG][/IMG][IMG]...[/IMG]
...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #120704 από theoilia
Άκουσα ένα καλό χθες:

-Ρε συ ξέρεις τι άλλη δουλειά θα μπορούσε να κάνει ο...(βάλτε όποιον πολιτικό θέλετε);
-Ποια;
-Οδοντίατρος
-Οδοντίατρος;Γιατί;
-Για να φροντίζει τραπεζίτες...

φέτος καίμε πετρέλαιο...


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #120780 από demis78
Παιδια σορρυ αλλα επειδη ειμαι ασχετος , μια ερωτηση. Υπαρχει περιπτωση διεκδικησης χρηματων μεσω του προγραμματος για καυστηρα βιομαζας που αγοραστηκε το 2012?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.132 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ