Πρόγραμμα "Εξοικονομώ κατ' Oίκον" - Προτάσεις & Σχόλια

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #118692 από ILIASPOT

vag1234 έγραψε: Εγώ στο λέω για να μην σε κολλήσει κάποιος. Εγώ καταλαβαίνω γιατί θες 2 κυκλοφορητές όταν μου γράφεις δοχείο αδρανείας. Αυτοί οι υπερμηχανικοί ή οτιδήποτε άλλο είναι στο υπουργείο κατά 99% δεν ξέρουν.


Φίλε μου vag1234 θα ήθελα τα φώτα σου γιατί ο μηχανολόγος μου είναι για κλάματα.Θα ήθελα αν γίνεται να μιλήσουμε με pm(το email μου είναι iliaspot4gmail.com).Ευχαριστώ
Last edit: 10 Χρόνια 5 Μήνες πριν by ILIASPOT. Αιτία: ορθογραφικό λάθος

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #118709 από vag1234
Κάνε εγγραφή στην κοινότητα στο παρακάτω λινκ και στειλε μου pm από εκεί:

www.energ.gr/index.php?option=com_commun...frontpage&Itemid=426

Ομορφάντρα μου ΔΕΝ πειράζει, που πήρες τόσο ακριβό μηχάνημα, τώρα παρακάλα μην ακριβύνει και αλλό το καυσιμό σου!!!
Θέλουμε φθηνό Ελληνικό & ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ PELLET!!!!!!!!!...[IMG][/IMG][IMG]...[/IMG]
...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #118876 από demian921

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #119473 από ILIASPOT
Εαν αλλαξω την λιστα με τα προτιμολογια πρεπει να αλλαχθει και το ποσο που εχει μπει στο πεα?ειχα συνολο 12800 και προσθεσα την τοποθετηση του λεβητα βιομαζας και πηγα στις 13600.Οποιος μπορει ας με βοηθησει γιατι εχω κολλησει και ο μηχανικος που εχω ειναι...........

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #119503 από vag1234

ILIASPOT έγραψε: Εαν αλλαξω την λιστα με τα προτιμολογια πρεπει να αλλαχθει και το ποσο που εχει μπει στο πεα?ειχα συνολο 12800 και προσθεσα την τοποθετηση του λεβητα βιομαζας και πηγα στις 13600.Οποιος μπορει ας με βοηθησει γιατι εχω κολλησει και ο μηχανικος που εχω ειναι...........


Τι ποσά περιλαμβάνει η εγκριση υπαγωγής σου?

Ομορφάντρα μου ΔΕΝ πειράζει, που πήρες τόσο ακριβό μηχάνημα, τώρα παρακάλα μην ακριβύνει και αλλό το καυσιμό σου!!!
Θέλουμε φθηνό Ελληνικό & ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ PELLET!!!!!!!!!...[IMG][/IMG][IMG]...[/IMG]
...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #119515 από ILIASPOT

vag1234 έγραψε:

ILIASPOT έγραψε: Εαν αλλαξω την λιστα με τα προτιμολογια πρεπει να αλλαχθει και το ποσο που εχει μπει στο πεα?ειχα συνολο 12800 και προσθεσα την τοποθετηση του λεβητα βιομαζας και πηγα στις 13600.Οποιος μπορει ας με βοηθησει γιατι εχω κολλησει και ο μηχανικος που εχω ειναι...........


Τι ποσά περιλαμβάνει η εγκριση υπαγωγής σου?


Ήμουνα στην φαση της καταχωρησης,δεν εχουν μπει ακομα προκαταβολες.Το email μου ειναι Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. ,εαν μπορεις επικοινωνησε μαζι μου.Δοκιμασα να σου στειλω pm αλλα δεν μπορεσα να κανω εγγραφη

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.112 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ