Επιλογή ηλιακού θερμοσίφωνα

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #75511 από γιαννης-δραμα
Για τους Thermohellas ρε παιδια ξερετε τιποτα η θα την πατησω,μου προτεινε τον 160 λιτρων αλλα δεν ρωτησα για πιο μοντελο(θα μπει στην ταρατσα της πολυκατοικιας που εχει πολυ χωρο και η σωληνωσεις θα κατεβουν απο τον φωταγωγο)!Το προγραμα μου εγκριθηκε στα 1300 ευρα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #75553 από χρηστος8
Απαντήθηκε από χρηστος8 στο θέμα Επιλογή ηλιακού θερμοσίφωνα
8

γιαννης-δραμα έγραψε: Για τους Thermohellas ρε παιδια ξερετε τιποτα η θα την πατησω,μου προτεινε τον 160 λιτρων αλλα δεν ρωτησα για πιο μοντελο(θα μπει στην ταρατσα της πολυκατοικιας που εχει πολυ χωρο και η σωληνωσεις θα κατεβουν απο τον φωταγωγο)!Το προγραμα μου εγκριθηκε στα 1300 ευρα.



Δεν τον ξερω Γιαννη.
Απο οτι εχω δει την σελιδα τους φαινεται πολυ καλος...απλως δεν ειναι ανοξειδωτο το καζανι.
Κατα τα αλλα ο 160αρης εχει 2,3 τετραγωνικα συλλεκτη (καποιοι βαζουν 1,5 η και 1,8
Οπως και το γυαλι των συλλεκτων που λεει οτι ειναι 4mm παχος...ειναι ομως security class;;;
Τι εγγυηση εχει Γιαννη;;;



Κύριε Ιησού Χριστέ Υιέ Θεού ελέησον με τον αμαρτωλό
Last edit: 11 Χρόνια 2 Μήνες πριν by χρηστος8.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": γιαννης-δραμα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #75562 από k2r2
Απαντήθηκε από k2r2 στο θέμα Επιλογή ηλιακού θερμοσίφωνα

χρηστος8 έγραψε: Τα ΜΑΛΤΕΖΟΣ που ξεκινησε να τα βαζει λιγο πριν το 1980 στεκουν ακομη αγερωχα...μονο αντιστασεις εχω αλλαξει.

25 και πλέον χρόνια ο Μαλτέζος χαρίζει στο σπίτι ζεστό νερό για χρήση 4 ατόμων απροβλημάτιστα χειμώνα καλοκαίρι. Χωρίς να συντηρηθεί ποτέ :huh:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #75565 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Επιλογή ηλιακού θερμοσίφωνα

k2r2 έγραψε: 25 και πλέον χρόνια ο Μαλτέζος χαρίζει στο σπίτι ζεστό νερό για χρήση 4 ατόμων απροβλημάτιστα χειμώνα καλοκαίρι. Χωρίς να συντηρηθεί ποτέ :huh:


Ούτε διαφημιστικό σποτάκι να έφτιαχνες k2r2 !! :cheer:

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #75575 από k2r2
Απαντήθηκε από k2r2 στο θέμα Επιλογή ηλιακού θερμοσίφωνα
Χαχα ναι τώρα που το βλέπω ξανά θυμίζει κάτι ραδιοφωνικές διαφημίσεις της δεκαετίας του 80! :lol:

Φίλε μου μεταφέρω την οικογενειακή εμπειρία. Έμεινα τόσο ικανοποιημένος από την απροβλημάτιστη λειτουργία που και στο νέο σπίτι έβαλα του ιδίου κατασκευαστή.
Πρέπει να τον έχουμε κάνει απόσβεση αρκετές φορές :cheer:
Last edit: 11 Χρόνια 2 Μήνες πριν by k2r2.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Sp4wN

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #75577 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Επιλογή ηλιακού θερμοσίφωνα
Αυτό είναι ευχάριστο . Μακάρι να είχαν όλοι να λένε τα ίδια καλά σχόλια από ελληνικές εταιρείες .
Το προηγούμενό μου σχόλιο χρησιμοποιήθηκε ώς αστείο.
Ελπίζω να το εξέλαβες έτσι και να μή σε έθιξα με κάποιο τρόπο :)

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.085 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ