Παραγωγή βιοντίζελ απο τηγανέλαια

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #41883 από mitsotakis2
Μπορεις να μας πεις την διαδικασια? Προφανως η ηλεκρολυση πρεπει να ειναι φθηνοτερη απο την διαδικασια ζημωσης. Και κατι ακομη, ποσο? προμηθευεσαι τα τηγανολαδα γιατι εδω στην Αθηνα οι τιμες που μας λενε κανουν την οικιακη παρασκευη απαγορευτικη
ΚΑΙ ΠΑΛΙ Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #41886 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Παραγωγή βιοντίζελ απο τηγανέλαια

antonis19844 έγραψε: geia sou file hunter. poli oraio to moxanima sou mprabo. tha ithela merikew dieykriniseis an sou einai eykolo na epikinoniseis mazi mou. to mail mou einai Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.. eyxaristo


Αντώνη γράφουμε με μικρούς ελληνικούς χαρακτήρες για να τηρούμε τους κανονισμούς του φόρουμ.

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #41958 από peppasko
hunters1977 το mail μου ειναι Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.. θα μπορουσες να επικοινωνήσεις μαζι μου για καποιες λεπτομέρειες που θα ηθελα να σε ρωτησω?
than ks
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by peppasko.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #43092 από ayrtonsenna

hunters1977 έγραψε: Κανενα προβλημα στο να μοιραστω, το μονο προβλημα ειναι οτι ειμαι λιγο μακρια σε κυκλαδονησι :(


Φιλε "hunters1977" φτιαχνω και εγω βιοντιζελ εδω και 2-3 μηνες, αφου ολο το καλοκαιρι μαζευα λαδι. Μαζεψα αρκετο λοιπον και τωρα το φτιαχνω για τον καυστηρα μου. Εφτιαξα μια δικια μου μηχανη που δεν ειναι τοσο "επαγγελματικη" οσο η δικια σου αλλα κανει δουλεια. Ομως καποιες παρτιδες δεν μου εχουν βγει και τοσο καλες. Σπαω το κεφαλι μου για το τι δεν κανω καλα, αφου ολα γινονται συμφωνα με καποιες οδηγιες που εχω. Ασε που τα εχω βρει σκουρα με την γλυκερινη (πολυ πραμα). Θα ηθελα λιγη βοηθεια αν μπορεις. Τωρα ειμαι σε φαση που ψαχνω να αγορασω αμαξι diesel, αν μπορεσω να ξεπερασω τα προβληματα!!! Παρακινηθηκα να σου γραψω κυριως γιατι ειπες οτι εισαι σε κυκλαδονησι. Στις κυκλαδες ειμαι και εγω. Αν θελεις επικοινωνησε μαζι μου σε παρακαλω, στο mail Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. . Θα εκτιμουσα λιγη απο την εμπειρια σου. Ευχαριστω...
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by ayrtonsenna.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #44473 από kritikos
δεν θα ήταν καλύτερα να λέγατε εδώ τα θέματα που ζητάτε από τον hunters1977 ... ώστε να αποκτάει νόημα η εξάπλωση της γνώσης;;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #47855 από mitsotakis2
Φιλε hunters εισαι εδω?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.125 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ