Σκούπα στάχτης

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #2030 από terisds
Απαντήθηκε από terisds στο θέμα Re: Σκούπα στάχτης

Castell έγραψε: Και εγώ αυτή απο το Πράκτικερ έχω τον σκέτο τον κουβά αλλά η δικιά μου είναι Enheil η κάτι τέτοιο και έχει το φίλτρο όπως είχαν τα καρμπιρατέρ παλιά τον παπά...και το φίλτρο κάνει απίστευτη δουλειά βέβαια προβλήματα μπουκώματος παρατηρούνται μετά απο 3 χρήσεις όπερ και πρέπει να τινάξω τουλάχιστον το φίλτρο.

Αφου εχει το praktiker σκουπα 1200w με 45 ευρω,γιατι να παρεις απο αλλου με τα ιδια λεφτα και ουτε τα μισα watt? Εγω την εχω τωρα περιπου 2 μηνες,και την καθαρισα 2 φορες,εχει πανινο φιλτρο και δεν βλεπω διαφορα,απο σκουπισμα σε σκουπισμα,και τρβαει καλα.

ΥΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ-ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ!!!!!!!!
Στράτος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #2032 από γιαννης-δραμα
Απαντήθηκε από γιαννης-δραμα στο θέμα Re: Σκούπα στάχτης

terisds έγραψε:

Castell έγραψε: Και εγώ αυτή απο το Πράκτικερ έχω τον σκέτο τον κουβά αλλά η δικιά μου είναι Enheil η κάτι τέτοιο και έχει το φίλτρο όπως είχαν τα καρμπιρατέρ παλιά τον παπά...και το φίλτρο κάνει απίστευτη δουλειά βέβαια προβλήματα μπουκώματος παρατηρούνται μετά απο 3 χρήσεις όπερ και πρέπει να τινάξω τουλάχιστον το φίλτρο.

Αφου εχει το praktiker σκουπα 1200w με 45 ευρω,γιατι να παρεις απο αλλου με τα ιδια λεφτα και ουτε τα μισα watt? Εγω την εχω τωρα περιπου 2 μηνες,και την καθαρισα 2 φορες,εχει πανινο φιλτρο και δεν βλεπω διαφορα,απο σκουπισμα σε σκουπισμα,και τρβαει καλα.

Αυτες με τα 45 ευρω τελειωσαν μεσα σε μια βδομαδα απο την ημερα που βγηκαν,μου ειπαν οτι υπαρχει ελλειψη στο συγκεκριμενο προιον(δεν βρισκουν),ειχε μονο αυτους τους κουβαδες(απατη)!Καταστημα Ξανθης!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #2267 από Asteris
Απαντήθηκε από Asteris στο θέμα Re: Σκούπα στάχτης
Η σκούπα που παρήγγειλα από Γερμανία, είχε έρθει με ραγισμένο το πάνω καπάκι. Έστειλα mail στον πωλητή και μου έστειλε δωρεάν, όλο το πάνω μέρος της σκούπας, οπότε πλέον έχω και δεύτερο μοτέρ ρεζέρβα. Τελικά και οι online αγορές έχουν καμιά φορά τα τυχερά τους...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #2268 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Re: Σκούπα στάχτης

Asteris έγραψε: Η σκούπα που παρήγγειλα από Γερμανία, είχε έρθει με ραγισμένο το πάνω καπάκι. Έστειλα mail στον πωλητή και μου έστειλε δωρεάν, όλο το πάνω μέρος της σκούπας, οπότε πλέον έχω και δεύτερο μοτέρ ρεζέρβα. Τελικά και οι online αγορές έχουν καμιά φορά τα τυχερά τους...


Τι θα γινόταν άραγε αν η αγορά γινόταν από ελληνικό site;

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #2270 από Asteris
Απαντήθηκε από Asteris στο θέμα Re: Σκούπα στάχτης
Το σίγουρο είναι ότι οι πωλητές του Ebay, υπό τον φόβο της αρνητικής αξιολόγησης, είναι μιά ιδέα πιό διατεθειμένοι να "τελειώνουν" την πώληση χωρίς παρατράγουδα. Μου έχει ξανατύχει τέτοια περίπτωση και πάλι ο πωλητής μου έστειλε χωρίς δεύτερη κουβέντα ανταλλακτικό και μάλιστα ούτε αναφορά για να στείλω πίσω το χαλασμένο για να το ελέγξει πρώτα ή ότι άλλο. Υποθέτω ότι είχε τέτοιο όγκο δουλειάς που δεν είχε όρεξη να "παίζει" με ψιλοπράγματα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #2276 από egglezos
Απαντήθηκε από egglezos στο θέμα Re: Σκούπα στάχτης
την σκούπα από το Lidl την δούλεψα προχτές για να καθαρίσω τον λέβητα μου (εντυπώσεις και βίντεο σε λίγο) αλλά δεν με ικανοποίησε καθόλου...για να μπορέσω να κάνω δουλειά, καθάρισα το φίλτρο 3 φορές ενώ σε αντίστοιχο καθάρισμα με την Kaercher καμία...αν δεν το καθάριζες η απορροφητικότητα έπεφτε πολύ σε σημείο που σε νευρίαζε...

It would be possible to describe everything scientifically, but it would make no sense; it would be without meaning, as if you described a Beethoven symphony as a variation of wave pressure. - Albert Einstein

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.139 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ