Σκούπα στάχτης

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #1956 από egglezos
Απαντήθηκε από egglezos στο θέμα Re: Σκούπα στάχτης

γιαννης-δραμα έγραψε: egglezos: Με καθημερινο καθαρισμο τις σομπας μου(10 χρησεις ισως και παραπανω).


άρα μεγάλη χωρητικότητα έχει...την δουλειά της θα την κάνει.

Εχω και μια μεγάλη Kaercher βιομηχανική και θα την συγκρίνω να σας πώ εντυπώσεις.

It would be possible to describe everything scientifically, but it would make no sense; it would be without meaning, as if you described a Beethoven symphony as a variation of wave pressure. - Albert Einstein

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #1981 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Re: Σκούπα στάχτης

egglezos έγραψε:

jnet έγραψε:

egglezos έγραψε: για να καταλάβετε τί χαωτική διαφορά υπάρχει στην κατανάλωση πελλετ μεταξύ Θεσσαλονίκης και Αττικής, σήμερα το πρωί που πήγα και εγώ στο Lidl να πάρω μία σκούπα τέτοια, το βουνό ήταν μέχρι πάνω...


Παντως οποιος θέλει να παρει παίρνει τα Lidl 800 - 111 3333 δηλώνει τηλέφωνο ονομα και μαγαζί που επιθυμεί να παραλάβει και αν υπάρχει στοκ θα παει να την πάρει γιατί την κρατούν στο ονομα του. Σε παίρνουν οπως και να εχει για να σου πούνε τι έγινε. Αν λεει ο Νικος οτι είχε βουνό αυριο που θα με πάρουν αν μου πούνε οτι δεν εχει θα τους πω για το βουνό.
Νικο σε πιό ητανε το βουνό?


στο καταστημα Μαρκοπούλου, επί της Λεωφόρου ΛΑυρίου


Τελικά μου βρήκανε μια και παω να την παρω αυριο.

Νικο την τεσταρες? τι λέει? κανενας άλλος τεστερ?

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #2001 από XAALAARAA
Απαντήθηκε από XAALAARAA στο θέμα Re: Σκούπα στάχτης
το καινουργιο

και θα το αντικαταστισω με το παλιο



τελικα εβαλα στην σκουπα μεσα και τα 2 φιλτρα το αποτελεσμα πολυ καλο 7 καθαρισματα και η σκουπα συνεχιζει να ρουφαει καλα ενω πριν στο τριτο το πολυ ηθελε καθαρισμα
δεν θα την καθαρισω μεχρι να γεμισει ο καδος και θα σασ πω το αποτελεσμα

ΡΕ ΟΥΣΤΤΤΤΤ
Last edit: 12 Χρόνια 4 Μήνες πριν by XAALAARAA.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #2002 από winmbileguru
Απαντήθηκε από winmbileguru στο θέμα Re: Σκούπα στάχτης
Αγόρασα και εγ΄ω μία από το Lidl την Δευτέρα . Δεν την έχω δοκιμάσει ακόμα. (Αχρείαστει να ναι. Ποιός καθαρίζει πάλι? ΟΥΦ βαρέθηκα να καθαριζω). Είχα πάρει όμως και πριν κανένα μήνα το δοχείο που πουλάει το πράκτικερ ποτ ην συνδεεις με κλασσιηκη ηλεκτρικη σκουπα. Καλες εντυπωσεις εχω. Δεν μου άρεσε όμως ότι ενώ είχε υποδοχή για φίλτο δεν είχε φίλτρο. Επειδή όμως είναι αντιγραφή από Karcher θα αγοράσω φιλτρο απο την Karcher.

Το πέλετ δεν είναι η λύση στο ακριβό πετρέλαιο. Είναι το χαμαλίκι της ζωής σας. Θα πεθάνετε είλωτες του λεβητοστασίου σας. Θα καθαρίζεται τον λέβητα μία φορά την...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #2008 από γιαννης-δραμα
Απαντήθηκε από γιαννης-δραμα στο θέμα Re: Σκούπα στάχτης

winmbileguru έγραψε: Αγόρασα και εγ΄ω μία από το Lidl την Δευτέρα . Δεν την έχω δοκιμάσει ακόμα. (Αχρείαστει να ναι. Ποιός καθαρίζει πάλι? ΟΥΦ βαρέθηκα να καθαριζω). Είχα πάρει όμως και πριν κανένα μήνα το δοχείο που πουλάει το πράκτικερ ποτ ην συνδεεις με κλασσιηκη ηλεκτρικη σκουπα. Καλες εντυπωσεις εχω. Δεν μου άρεσε όμως ότι ενώ είχε υποδοχή για φίλτο δεν είχε φίλτρο. Επειδή όμως είναι αντιγραφή από Karcher θα αγοράσω φιλτρο απο την Karcher.

Τον πηρα κι εγω αυτον το καδο απο το πρακτικερ,πολυ μουφα ειναι δεν εχει καθολου φιλτρο αν κανεις καμια πατεντια πες τιποτα!Θα τον κανω κουβα για τα σκουπιδια μου φαινεται(ας ειναι καλα η κυκλωνικη που ειχα)!
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": arel

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #2021 από Castell
Απαντήθηκε από Castell στο θέμα Re: Σκούπα στάχτης
Και εγώ αυτή απο το Πράκτικερ έχω τον σκέτο τον κουβά αλλά η δικιά μου είναι Enheil η κάτι τέτοιο και έχει το φίλτρο όπως είχαν τα καρμπιρατέρ παλιά τον παπά...και το φίλτρο κάνει απίστευτη δουλειά βέβαια προβλήματα μπουκώματος παρατηρούνται μετά απο 3 χρήσεις όπερ και πρέπει να τινάξω τουλάχιστον το φίλτρο.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.158 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ