Σκούπα στάχτης

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #1651 από XAALAARAA
Απαντήθηκε από XAALAARAA στο θέμα Re: Σκούπα στάχτης

KERBEROS έγραψε:

XAALAARAA έγραψε:

ddt έγραψε:

XAALAARAA έγραψε:

KERBEROS έγραψε:

XAALAARAA έγραψε:

XAALAARAA έγραψε:

KERBEROS έγραψε:

N1k0s έγραψε: Σήμερα έκανα παραγγελία μία σκούπα Wiltec στάχτης γιατί δεν το μπορώ το φτυάρισμα ... εσείς τι κάνετε σε αυτόν το τομέα ;

Έχω παραγγείλει ακριβώς την ίδια από το καλοκαίρι. Μπορεί να θέλει πιο συχνά καθάρισμα, αλλά για τα λεφτά της είναι πολύ καλή. Μ' έχει σώσει κυρίως στον καθαρισμό του λέβητα, αλλά και σ' ένα απλό τζάκι που έχω. Τίμια επιλογή.


αυτην εχω και εγω αλλα μπουκωνει το φιλτρο μετα απο 3 καθαρισματα ενω ο καδοσ σικωνει τουλαχιστον 30 κακη επιλογη για μενα



εγω θα κανω μια προσπαθεια να διορθωσω την λαθοσ επιλογη μου αγοραζοντας το παρακατω φιλτρο τισ σκουπας




και θα το αντικαταστισω με το παλιο






Από την ίδια εταιρεία είναι το φίλτρο;



ναι δεσ ψκαι το σιτε
shop.wiltec.info/index.php/cat/c501_Fire...-Vacuum-Cleaner.html




θα σε στεναχωρησω αλλα εχω την ιδια σκουπα με το φιλτρο που εχεις παραγγειλει.
Μαπα το καρπουζι.θα εχεις το ιδιο προβλημα.


Σήμερα ήρθαν και τα δυο μου φίλτρα τα τοποθέτησα και τα δυο στην σκούπα ενώ όταν την πήρα είχε μόνο το ένα
Με το πρώτο σκούπισμα στην σόμπα η διαφορά ήταν αισθητή θα σας ενημερώσω για την απόδοση της μετά από 10 σκουπίσματα αφού σε 3 το πολύ η απόδοση της έπεφτε στο μισό και κάτω επειδή μπούκωνε το φίλτρο
έτσι για την ιστορία όταν την αγόρασα είχε μόνο το στρόγγυλο φίλτρο


Τώρα μάλλον πήρες το καλό. Εγώ δοκίμασα μέχρι τρία γερά καθαρίσματα πέλλετ του λέβητα και δεν είδα διαφορά στην απόδοση. Αυτό που δεν κατάλαβα είναι γιατί ο Γερμανός στέλνει με διαφορετικά φίλτρα την σκούπα. Άρχισαν κι αυτοί να ελληνίζουν;


αν χρειαστει θα βαλω και κανενα καλτσον εκτος απο τα δυο φιλτρα

ΡΕ ΟΥΣΤΤΤΤΤ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #1653 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Re: Σκούπα στάχτης
:P :P :P :P :P :P :P :P

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #1670 από ΘΕΟΔΟΣΗΣ
Απαντήθηκε από ΘΕΟΔΟΣΗΣ στο θέμα Re: Σκούπα στάχτης
Χαλαρέ, πρόσεξε μη σου φύγει κανένας πόντος!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #1677 από ivantzid
Απαντήθηκε από ivantzid στο θέμα Re: Σκούπα στάχτης
KERBEROS και XAALAARAA,
Ρε παιδιά θα μπορούσαμε να καταλάβουμε τι εννοείτε,
και χωρίς να κάνετε παράθεση, στη παραθεση, στη παραθεση, στη παραθεση, στη παραθεση, στη παραθεση, στη παραθεση, στη παραθεση, της παραθεσης ...... ω παράθεση.

OPEN MIND FOR A DIFFERENT VIEW, NOTHING ELSE MATTERS.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #1691 από sta1
Απαντήθηκε από sta1 στο θέμα Re: Σκούπα στάχτης

Castell έγραψε: Στα Lidl η προσφορά αναφέρετε σε σκούπα 500 watt οπότε και ανάλογης απόδοσης...

Το ξέρω ότι είναι 500 watt αλλά πολές φορές δεν κάνουν τα watt την αποροφητικότητα αλλά η ποιότητα της φτερωτής.....
Βέβαια δεν γράφουν τι αποροφητικότητα έχουν.
Απλά στα προιόντα της parkside ότι έχω πάρει είναι αστέρια... έχουν και 3 χρόνια εγγύηση...

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
{Η ΑΓΟΡΑ ΤΟΥ ΠΕΛΛΕΤ} Απο 180 ΕΥΡΩ > ΣΕ 2 ΧΡΟΝΙΑ 280 > ΣΕ ΑΛΛΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΣΟΟΟΟΟΟΟΟΟ????????? :whistle:
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by sta1.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": arel

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #1867 από kinezos
Απαντήθηκε από kinezos στο θέμα Re: Σκούπα στάχτης
σήμερα το πρωί πρόλαβα και πήρα μια www.lidl.gr/cps/rde/xchg/lidl_gr/hs.xsl/index_14787.htm από lidlt,χαμός γινότανε όλη με μια σκούπα στα χερια ,πρώτη εντύπωση καλή, στιβαρή κατασκευή με 3 χρονια εγγύηση

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.140 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ