Σκούπα στάχτης

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #1445 από Castell
Απαντήθηκε από Castell στο θέμα Re: Σκούπα στάχτης
Στα Lidl η προσφορά αναφέρετε σε σκούπα 500 watt οπότε και ανάλογης απόδοσης...τελικά και ενώ προσανατολιζόμουν σε παραγγελία μέσω νετ αγόρασα απο την eco-phestus αυτή με 800w και πραγματικά έμεινα ικανοποιημένος απο απόδοση (suction) στα μείον η τιμή 49,00€ στο οποίο όμως έχει και το ΦΠΑ (πάει στα έξοδα της εταιρίας) και το φίλτρο που σε 1η εικόνα δε γεμίζει το μάτι. Τέλος πέρσι είχα αγοράσει και τον κουβά που τον συνδέεις στην σκούπα...στιβαρή απλή κατασκευή φίλτρο σούπερ αλλά πολύ μανίκι το όλο θέμα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #1492 από N1k0s
Απαντήθηκε από N1k0s στο θέμα Re: Σκούπα στάχτης
ήρθε σήμερα , αλλά λόγω γιορτής έμεινε στη συσκευασία ..

To pellet με έσωσε
τα τριπλά τζάμια θα με σώσουν ;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #1511 από ΘΕΟΔΟΣΗΣ
Απαντήθηκε από ΘΕΟΔΟΣΗΣ στο θέμα Re: Σκούπα στάχτης

N1k0s έγραψε: ήρθε σήμερα , αλλά λόγω γιορτής έμεινε στη συσκευασία ..

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #1646 από XAALAARAA
Απαντήθηκε από XAALAARAA στο θέμα Re: Σκούπα στάχτης

ddt έγραψε:

XAALAARAA έγραψε:

KERBEROS έγραψε:

XAALAARAA έγραψε:

XAALAARAA έγραψε:

KERBEROS έγραψε:

N1k0s έγραψε: Σήμερα έκανα παραγγελία μία σκούπα Wiltec στάχτης γιατί δεν το μπορώ το φτυάρισμα ... εσείς τι κάνετε σε αυτόν το τομέα ;

Έχω παραγγείλει ακριβώς την ίδια από το καλοκαίρι. Μπορεί να θέλει πιο συχνά καθάρισμα, αλλά για τα λεφτά της είναι πολύ καλή. Μ' έχει σώσει κυρίως στον καθαρισμό του λέβητα, αλλά και σ' ένα απλό τζάκι που έχω. Τίμια επιλογή.


αυτην εχω και εγω αλλα μπουκωνει το φιλτρο μετα απο 3 καθαρισματα ενω ο καδοσ σικωνει τουλαχιστον 30 κακη επιλογη για μενα



εγω θα κανω μια προσπαθεια να διορθωσω την λαθοσ επιλογη μου αγοραζοντας το παρακατω φιλτρο τισ σκουπας




και θα το αντικαταστισω με το παλιο






Από την ίδια εταιρεία είναι το φίλτρο;



ναι δεσ ψκαι το σιτε
shop.wiltec.info/index.php/cat/c501_Fire...-Vacuum-Cleaner.html




θα σε στεναχωρησω αλλα εχω την ιδια σκουπα με το φιλτρο που εχεις παραγγειλει.
Μαπα το καρπουζι.θα εχεις το ιδιο προβλημα.


Σήμερα ήρθαν και τα δυο μου φίλτρα τα τοποθέτησα και τα δυο στην σκούπα ενώ όταν την πήρα είχε μόνο το ένα
Με το πρώτο σκούπισμα στην σόμπα η διαφορά ήταν αισθητή θα σας ενημερώσω για την απόδοση της μετά από 10 σκουπίσματα αφού σε 3 το πολύ η απόδοση της έπεφτε στο μισό και κάτω επειδή μπούκωνε το φίλτρο
έτσι για την ιστορία όταν την αγόρασα είχε μόνο το στρόγγυλο φίλτρο

ΡΕ ΟΥΣΤΤΤΤΤ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #1647 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Re: Σκούπα στάχτης

XAALAARAA έγραψε:

ddt έγραψε:

XAALAARAA έγραψε:

KERBEROS έγραψε:

XAALAARAA έγραψε:

XAALAARAA έγραψε:

KERBEROS έγραψε:

N1k0s έγραψε: Σήμερα έκανα παραγγελία μία σκούπα Wiltec στάχτης γιατί δεν το μπορώ το φτυάρισμα ... εσείς τι κάνετε σε αυτόν το τομέα ;

Έχω παραγγείλει ακριβώς την ίδια από το καλοκαίρι. Μπορεί να θέλει πιο συχνά καθάρισμα, αλλά για τα λεφτά της είναι πολύ καλή. Μ' έχει σώσει κυρίως στον καθαρισμό του λέβητα, αλλά και σ' ένα απλό τζάκι που έχω. Τίμια επιλογή.


αυτην εχω και εγω αλλα μπουκωνει το φιλτρο μετα απο 3 καθαρισματα ενω ο καδοσ σικωνει τουλαχιστον 30 κακη επιλογη για μενα



εγω θα κανω μια προσπαθεια να διορθωσω την λαθοσ επιλογη μου αγοραζοντας το παρακατω φιλτρο τισ σκουπας




και θα το αντικαταστισω με το παλιο






Από την ίδια εταιρεία είναι το φίλτρο;



ναι δεσ ψκαι το σιτε
shop.wiltec.info/index.php/cat/c501_Fire...-Vacuum-Cleaner.html




θα σε στεναχωρησω αλλα εχω την ιδια σκουπα με το φιλτρο που εχεις παραγγειλει.
Μαπα το καρπουζι.θα εχεις το ιδιο προβλημα.


Σήμερα ήρθαν και τα δυο μου φίλτρα τα τοποθέτησα και τα δυο στην σκούπα ενώ όταν την πήρα είχε μόνο το ένα
Με το πρώτο σκούπισμα στην σόμπα η διαφορά ήταν αισθητή θα σας ενημερώσω για την απόδοση της μετά από 10 σκουπίσματα αφού σε 3 το πολύ η απόδοση της έπεφτε στο μισό και κάτω επειδή μπούκωνε το φίλτρο
έτσι για την ιστορία όταν την αγόρασα είχε μόνο το στρόγγυλο φίλτρο


Τώρα μάλλον πήρες το καλό. Εγώ δοκίμασα μέχρι τρία γερά καθαρίσματα πέλλετ του λέβητα και δεν είδα διαφορά στην απόδοση. Αυτό που δεν κατάλαβα είναι γιατί ο Γερμανός στέλνει με διαφορετικά φίλτρα την σκούπα. Άρχισαν κι αυτοί να ελληνίζουν;

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #1650 από N1k0s
Απαντήθηκε από N1k0s στο θέμα Re: Σκούπα στάχτης
Μετά από τρεις μέρες , άνοιξα και εγώ την συσκευασία , είναι μόνο με το επάνω φίλτρο σε σχέση με τις φωτογραφίες ... δοκιμή το Σάββατο το πρωί ... μέχρι τότε αναμείνατε στο ακουστικό ...

To pellet με έσωσε
τα τριπλά τζάμια θα με σώσουν ;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.169 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ