Λέβητας πυρήνα finotherm

Περισσότερα
3 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν #172947 από Saxalt70
Απαντήθηκε από Saxalt70 στο θέμα Λέβητας πυρήνα finotherm
Μάλλον λάθος έχω της ρύθμισης για αυτό μου αδειάζει έχω πολύ το χρόνο αναμονής εγώ 60 βαθμούς του ζητάω και είμαι καλυμμένος. Που μπορώ να βρω τον τραχανά που λες και πόσο πάει ο τόνος?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν #172948 από Saxalt70
Απαντήθηκε από Saxalt70 στο θέμα Λέβητας πυρήνα finotherm
Γιατί σκέψου ότι ακόμα και όταν δουλεύει η κούπα δεν ειναι τέρμα γεμάτη ίσα ίσα καλύπτει της μέσα τρύπες

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν #172949 από Saxalt70
Απαντήθηκε από Saxalt70 στο θέμα Λέβητας πυρήνα finotherm
Μπορείς κάποια στιγμή σε παρακαλώ να βγάλεις μια φωτογραφία την εγκατάσταση του λέβητα?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν #172950 από Tzim3d
Απαντήθηκε από Tzim3d στο θέμα Λέβητας πυρήνα finotherm
Αυτη τι στιγμη που μιλαμε δεν υπαρχει τραχανας ουτε για δειγμα δυστηχως γινετε αναρπαστος γιατι ναι μεν ειναι πιο ακριβος αλλα ο λεβητας παει τρενο σε σχεση με το πυρηνα οποτε οι πιο πολλοι που ξερουν κανουν κουμαντο.Εγω για να καταλαβεις πηρα στην αρχη της χρονιας μαζι με φιλους γυρω στους 40 τονους και μετα παπαλα.Αν μιλησεις με το Κωστα πες του να σου δωσει το τηλ του Τζιμη να σου πω τι και πως γιατι δεν ξερω αν θα βρω για του χρονου και σε τι τιμη.Αν δεν απατομαι στη Χαλκιδα εχει καπου τσοφλια αλλα δεν ξερω τι και πως αλλα θα το ψαξω να σε βοηθησω.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν #172951 από Saxalt70
Απαντήθηκε από Saxalt70 στο θέμα Λέβητας πυρήνα finotherm
Ότι χρειαστεις για ηχοσύστημα αυτοκινήτου λεωφορείου και φορτηγών μπορείς να μου πεις άμα έχεις δει το αμάξι του Κώστα εγώ του το έφτιαξα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν #172952 από Tzim3d
Απαντήθηκε από Tzim3d στο θέμα Λέβητας πυρήνα finotherm
Ευχαριστω να εισαι καλα.Δεν ξερω σε φορουμ να ανεβαζω φωτο αν παρεις το Κωστα παρεμε αυριο να σου στειλω στο viper οσες θες ακομα και τη φλογα και το τροπο δουλεματος με εχουν παρει και αλλα παλικαρια δεν εχω θεμα απλα εχω φαει ωρες ατελειωτες να παιζω με τα υλικα και για αυτο γνωριζω.........

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.127 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ