Συνδεσμολογια υδραυλικού τζακιου.

Περισσότερα
5 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #167555 από vagroul
Το τζακι ειναι μεγάλο 40kw συνολικο με τα 26kw στο νερό, εχει 125 λιτρα νερό , το ανάβω πχ 1800 με θερμοκρασία χώρου 17.5 σε 2,5 ώρες έχει φτάσει τους 20. Απο εκεί και πέρα θα μπορούσε να αποθηκεύει νερά, το δοχείο θα το ήθελα πιο πολυ για να εχω έλεγχο της θερμοκρασίας χώρου και για να καλυψω τις ωρες που δεν ανάβω το τζακι ώστε να μην πέφτει η θερμοκρασία στους 17,5.ποσα ξύλα έχεις κατανάλωση με τον τρόπο που λες.

Στάλθηκε από το STF-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #167587 από Nasikas

vagroul έγραψε: Το τζακι ειναι μεγάλο 40kw συνολικο με τα 26kw στο νερό, εχει 125 λιτρα νερό , το ανάβω πχ 1800 με θερμοκρασία χώρου 17.5 σε 2,5 ώρες έχει φτάσει τους 20. Απο εκεί και πέρα θα μπορούσε να αποθηκεύει νερά, το δοχείο θα το ήθελα πιο πολυ για να εχω έλεγχο της θερμοκρασίας χώρου και για να καλυψω τις ωρες που δεν ανάβω το τζακι ώστε να μην πέφτει η θερμοκρασία στους 17,5.ποσα ξύλα έχεις κατανάλωση με τον τρόπο που λες.

Στάλθηκε από το STF-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

- Για κατανάλωση , αδυνατώ να πω. Το έχω στο χιονοδρομικό Βασιλίτσας (Σμίξη) και εξαρτάται απο πόσα τριήμερα θα πάμε εγω - τα αδέλφια - φίλοι που δίνουμε κλειδιά. (ξύλα τσάμπα έχω εκεί...)

- 40 KW τζάκι ... ? Με 125 λίτρα ? - - Δεν έχω δει στην Ελληνική αγορά. Τι μάρκα είναι ? (τα κιλαβατ και τα λίτρα είναι κατά δήλωσιν , ή με πιστοποίηση ?)


Χαίρομαι που όλοι έγιναν ειδικοί στο πέλλετ.
Χαίρομαι που βλέπουν με δέος καθε ξενικό όνομα που κυκλοφορεί.
Επιβεβαιώνομαι.
Πάντα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #167588 από vagroul
www.multiclima.gr/%CE%B5%CE%BD%CE%B5%CF%...er-werstahl-hydro-40

Στάλθηκε από το STF-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #167589 από vagroul
Αυτο είναι, 40 συνολικα 26 στο νερό

Στάλθηκε από το STF-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.067 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ