Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #4529 από Dr.Raven
Κι αυτο...
Συγνωμη για το κομφουζιο
Last edit: 12 Χρόνια 2 Μήνες πριν by Dr.Raven.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #4538 από XAALAARAA

mastoras έγραψε: Σιγά μην κάνω αποθήκη να έχω τα ξύλα στεγασμένα :dry: ......και η κούρσα ? :whistle:



μπορεις να τα βαζεις μεσα στο αυτοκινητο

ΡΕ ΟΥΣΤΤΤΤΤ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #4540 από mastoras
Μα τι λες :cheer: στην κούρσα θα κοτσάρω τον κλαδοτεμαχιστή να φέρνω βόλτα στους ελαιώνες να μαζεύω ροκανίδια για το πέλλετ.
Last edit: 12 Χρόνια 2 Μήνες πριν by mastoras.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #4546 από mastoras

Dr.Raven έγραψε: Κι αυτο...
Συγνωμη για το κομφουζιο


Δόκτωρα ? :dry:

Μην παρεξηγιέσαι βρε....τα φόρουμ τα έχουν αυτά. Τον γραπτό τον λόγο και τον απρόσωπο μάλιστα δύσκολα τον κατανοεί κανείς.



Άιντε να μας ζήσουν τα ηλεκτρονικά μας καφενεία :P
Last edit: 12 Χρόνια 2 Μήνες πριν by mastoras.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Dr.Raven

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #4556 από dmtr

Dr.Raven έγραψε: Καλημερα :) Πως κοιμηθηκατε αποψε αγγελουδια μου? Καλα? Εγω χωθηκα κατω απο το παπλωμα απο τις 23.00 γιατι ξυλιασαν τα ποδια μου. Αυτο δεν εχει να κανει βεβαια με τη θερμοκρασια χωρου, απλα εχω "κακο" κυκλοφοριακο στα κατω ακρα, και αν δεν κινουμαι (π.χ. οταν καθομαι με τις ωρες μπροστα στο PC) τα ποδια μου παγωνουν.


Δόκτωρ, και γω έχω πολύ κακό κυκλοφορικό, μαλιστα το 2001 πέρασα και μια φρομβοσούλα εν τω βάθει στο δεξί πόδι. Από τότε φοράω αυτές τις κάλτσες, που διαφημίζουν, διαβαθμησμένης συμπίεσης, τις Varisan Lui, και έχω σωθεί. Μόνιμα ζεστά πόδια.
Αν θες δοκίμασέ τις. Δεν είναι πολύ ακριβές, 25€ το ζευγάρι κάνουν και σε πιάνουν μέχρι το γόνατο.

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Dr.Raven

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #4701 από Dr.Raven

mastoras έγραψε: Δόκτωρα ? :dry:
Μην παρεξηγιέσαι βρε....τα φόρουμ τα έχουν αυτά. Τον γραπτό τον λόγο και τον απρόσωπο μάλιστα δύσκολα τον κατανοεί κανείς.

Εγω μπρε να παρεξηγηθω? Στα φορουμ ειμαι - οπως κι εσυ απο οσο καταλαβαινω - παληος 8 με 9 χρονια. Απλα ειναι θεμα σπαταλης χρονου, αφου οτι ειχα να πω επανω στο θεμα το ειπα και καναμε και την πλακα μας. Απλα προσπαθουσα να κανω μια ανακεφαλαιωση του πως προσεγγιζουμε οικονομοτεχνικα μια δαπανη. Εξαλλου ειχα να απαντησω σε 3 αλλα φορουμ οπου εχω ανοιχτα θεματα.
Αυτα προς το παρον.
Last edit: 12 Χρόνια 2 Μήνες πριν by Dr.Raven.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.101 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ