Προβληματισμός: ξύλα ή μπριγκέτες;

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #31081 από GiannisKryos
Δημήτρη καλημέρα. Είμαι και εγώ απο Κρυονέρι και ενδιαφέρομαι για μπριγκέτα. Θα μπορούσες να μου στείλεις στοιχεία με email (για να μην θεωρηθεί διαφήμιση εδω μέσα)

Ευχαριστώ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

  • dmtr
  • Το Άβαταρ του/της dmtr Συντάκτης θέματος
  • Αποσυνδεμένος
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Παίζω Μπριτζ = Κρατάω το Αλσχάιμερ μακριά μου
Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #31091 από dmtr
Απαντήθηκε από dmtr στο θέμα Προβληματισμός: ξύλα ή μπριγκέτες;

GiannisKryos έγραψε: Δημήτρη καλημέρα. Είμαι και εγώ απο Κρυονέρι και ενδιαφέρομαι για μπριγκέτα. Θα μπορούσες να μου στείλεις στοιχεία με email (για να μην θεωρηθεί διαφήμιση εδω μέσα)

Ευχαριστώ.


Ευχαρίστως αλλά δεν έχω e-mail σου. Το δικό μου το βλέπεις. Στείλε μου ένα "hi" να σου απαντήσω.

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #31469 από GiannisKryos
Για κάποιο λόγο δεν ελαβα καποιο email σου

Μπορεις να μου στείλεις σε αυτό Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Ευχαριστώ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #33226 από Μπάμπης

dmtr έγραψε:

GiannisKryos έγραψε: Δημήτρη καλημέρα. Είμαι και εγώ απο Κρυονέρι και ενδιαφέρομαι για μπριγκέτα. Θα μπορούσες να μου στείλεις στοιχεία με email (για να μην θεωρηθεί διαφήμιση εδω μέσα)

Ευχαριστώ.


Ευχαρίστως αλλά δεν έχω e-mail σου. Το δικό μου το βλέπεις. Στείλε μου ένα "hi" να σου απαντήσω.


Καλησπέρα και εγώ ενδιαφέρομε για μπρικέτα Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

  • dmtr
  • Το Άβαταρ του/της dmtr Συντάκτης θέματος
  • Αποσυνδεμένος
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Παίζω Μπριτζ = Κρατάω το Αλσχάιμερ μακριά μου
Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #33251 από dmtr
Απαντήθηκε από dmtr στο θέμα Προβληματισμός: ξύλα ή μπριγκέτες;
Σου έστειλα mail

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Μπάμπης

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #33284 από valsam
Απαντήθηκε από valsam στο θέμα Προβληματισμός: ξύλα ή μπριγκέτες;
Ξυλα αγορασμενα π.χ λεμε μουσκεμα με 40% υγρασια με 110 ευρω τον τονο τον Μαιο σημερα εχουν 20% υγρασια αρα ουσιαστικα αγορασαμε 800 κιλα ξυλα με 20% υγρασια και θερμογονο δυναμη 4 για 110 ευρω,αν τα υπολογισουμε ο τονος βγαινει περιπου 137 ευρω ,4 θερμογονος δυναμη του ξυλου με 20% υγρασια και 4,8% της μπριγκετας με κατω απο 10% αρα βαζω και αλλο ενα 20% παραπανω για αγορα ξυλων για να φτασω την αποδοση της μπριγκετας και βγαινει το ξυλο που θα μου αποδωσει οσο η μπριγκετα 164,5 ευρω,προτερηματα μπριγκετας= ευκολια αποθηκευσης και λιγοτερος ογκος και λιγοτερη σταχτη,προτερημα ξυλου=ειναι πιο φθηνο σαν καυσημη υλη,τα βαζετε κατω και διαλεγετε!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.090 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ