Προβληματισμός: ξύλα ή μπριγκέτες;

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #16892 από sugarboy
ποσους τονους θελετε?

AMECO, BIOENERGYPOINT, SAVA, SCHWEIGHOFER

Μην πατάς το (-), θα βραχεί το πέλλετ σου και θα καεί η αντίσταση απο τον καυστήρα σου! ;)

---ΔΕΝ ΘΑ ΜΙΛΑΩ ΠΟΛΥ, ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΘΑ ΜΙΛΑΩ ΘΑ ΤΣΑΚΙΖΩ ΚΟΚΚΑΛΑ---
PRIMUS INTER PARES

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #16919 από giabritsos
Εγω θελω μονο μισο τονο να τον βαλω στο μπαλκονι να το εχω βοηθητικα...αλλα θελω καλη ποιοτητα και επισης ειμαι επαρχια δραμα οποτε πρεπει να μου αποσταλλει


Sent from my iPhone using Kasidiaritalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #17035 από giabritsos
...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #22667 από nivosgr
Απαντήθηκε από nivosgr στο θέμα Προβληματισμός: ξύλα ή μπριγκέτες;
Οποιος παρακαλω εχει bρει καλης ποιοτητας μπριγκετα στην Αττικη και σε καλη τιμη (αν ειναι και Ανατολικη Αττικη ακόμη καλυτερα) ας το γραψει. Αν δεν το επιτρεπει το φορoυμ παρακαλω ας μου στειλει ενα μηνυμα στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Ευχαριστω

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #22670 από pannarab
Και εγώ που πέρισυ έκαψα στην ξυλόσομπα που είχα μπρικέτες (όταν πια δεν έβρισκα ξύλα, αρχές Φεβρουαρίου που είχε κάνει τα πολύ δυνατά κρύα), είχα αγοράσει κάτι λιγότερο από 1 τόνο, με έβγαλαν 5 εβδομάδες για να ζεστάνω έναν χώρο περίπου 50 τετραγωνικά και είδα πολύ μεγάλη διαφορά σε σχέση με τα απαράδεκτα ξύλα που κυκλοφορούσαν πέρισυ. Ακόμα και η γυναίκα μου εκθείαζε την σόμπα όταν δούλευε με τις μπρικέτες, ενώ με τα ξύλα την έβριζε όλη μέρα :P :P

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

  • dmtr
  • Το Άβαταρ του/της dmtr Συντάκτης θέματος
  • Αποσυνδεμένος
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Παίζω Μπριτζ = Κρατάω το Αλσχάιμερ μακριά μου
Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #22706 από dmtr
Απαντήθηκε από dmtr στο θέμα Προβληματισμός: ξύλα ή μπριγκέτες;

nivosgr έγραψε: Οποιος παρακαλω εχει bρει καλης ποιοτητας μπριγκετα στην Αττικη και σε καλη τιμη (αν ειναι και Ανατολικη Αττικη ακόμη καλυτερα) ας το γραψει. Αν δεν το επιτρεπει το φορoυμ παρακαλω ας μου στειλει ενα μηνυμα στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Ευχαριστω


Λοιπόν, εγώ παράγγειλα 3 τόνους μπριγκέτα χωρίς πιστοποίηση, με 255 ευρώπουλα τον τόνο από Θεσσαλονίκη της εταιρείας Helleniceocfuel (ειδική τιμή για τα μέλη του φόρουμ) και 1 τόνο Αυστριακή μπριγκέτα με πιοστοποίηση με 305 ευρώ.
Οι παραπάνω τιμές είναι με ΦΠΑ και παράδοση σπίτι μου στο Κρυονέρι Αττικής.
Νομίζω ότο οι τιμές είναι καλές και δεν μπλέκεσαι με κλέψιμο στο ζύγι των ξύλων, υγρασίες κ.λπ.

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": danes

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.079 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ