Κλήρωση mini DV Camera στα μέλη σε 1 εβδομάδα.

Περισσότερα
6 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 6 Χρόνια 3 Μήνες πριν #161709 από jnet

nikos513 έγραψε: ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΠΑΤΡΙΔΑ ΠΑΠΑΔΑΚΗ!!!ΤΟ ΔΟΥΛΕΜΑ ΠΑΕΙ ΣΥΝΝΕΦΟ!ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΑΒΕΙ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΛΗΡΩΣΗ ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ!ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ!ΑΝΕΥΘΥΝΟΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΕΙΣ...

Ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια!

Πόσο καιρό κανατε να απαντήσετε με την διεύθυνση σας? Βλέπω εδώ πρίν 4 εβδομάδες και 14 ώρες βγήκε η απόφαση και μου απαντήσατε στο email στις 25/11. Αρα απαντάμε και οι 2 ανα 15 ημέρες περίπου. :)

Παντως την πρώτη εβδομαδα και μέχρι τις 24/11 που εστειλα email εβλεπα καθε ημέρα αν θα απαντησετε. Φυσικά το είχα γραψει και στις ανακοινώσεις.

Την αλλη φορά αν σας χαλασε πολύ μην συμμετάσχετε στην κλήρωση!

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Last edit: 6 Χρόνια 3 Μήνες πριν by jnet.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 3 Μήνες πριν #161712 από jnet
Το παρόν δεν θα κλείδωθεί ποτέ για να εκφράστε τα παραπονά σας ελεύθερα!

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 3 Μήνες πριν #161714 από PAPADAKIS

jnet έγραψε: Το παρόν δεν θα κλείδωθεί ποτέ για να εκφράστε τα παραπονά σας ελεύθερα!


Γιώργο χρόνια σου πολλά και καλές γιορτές να έχεις , δεν νομίζω να υπάρχουν παράπονα από κανένα απλώς δεν το κλείδωσες ,παίξατε χαλασμένο τηλέφωνο με τον Νίκο και εμείς μπουκάραμε γιατί το είδαμε ΠΑΙΔΙΚΗ ΧΑΡΑ....

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 3 Μήνες πριν #161716 από jnet

PAPADAKIS έγραψε:

jnet έγραψε: Το παρόν δεν θα κλείδωθεί ποτέ για να εκφράστε τα παραπονά σας ελεύθερα!


Γιώργο χρόνια σου πολλά και καλές γιορτές να έχεις , δεν νομίζω να υπάρχουν παράπονα από κανένα απλώς δεν το κλείδωσες ,παίξατε χαλασμένο τηλέφωνο με τον Νίκο και εμείς μπουκάραμε γιατί το είδαμε ΠΑΙΔΙΚΗ ΧΑΡΑ....


Δεν το κλείδωσα και γιατί μπορεί να εγραφε κάτι εδω μέσα και γιατί καποιοι ευχονται σε καλή μεριά κλπκλπ.
Το οτι εγινε παιδική χαρά δεν εγινε και κάτι αλλωστε η κληρωση σε Λουνα Παρκ παραπέμπει οποτε κοντά είμαστε.

Η αληθεια είναι οτι αυτές τις 2 εβδομάδες η δουλειά μου και ενα μεταπτυχιακό που ξεκίνησα στα γεράματα δε μου επέτρεψε να σηκώσω κεφάλι για να μπώ εδώ μέσα. Σκεφτηκα ομως κάτι που θα το ανακοινωσω τις επόμενες ημέρες και ισως βοηθήσει στο να ασχοληθούν και αλλοι περισσότερο με το energ και συντονιστικά και διαχειριστικά.

Καλές Γιορτές και πολλες ευχές και σε εσένα Μιχάλη!

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": PAPADAKIS

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.077 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ