Συζήτηση από την καθυστέρηση παράδοσης Pellet

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #133520 από fritakos
Απαντήθηκε από fritakos στο θέμα Οι προσφορές της Creta Pellet Hellas
Χωρις να θέλω να κάνω το δικηγόρο κανενός...έχω παραγγελει αρκετές φορές απο τη creta και παλετες και δείγματα και ηταν πάντα άψογοι και συνεπείς.
Μιλώντας με το Χάρη πριν μερικές μέρες μου ειχε πει είχαν πρόβλημα στην παραγωγή λογω κάποιου μηχανήματος που ειχε χαλάσει και περίμεναν ανταλλακτικά. Μου το ειχε πει σε άσχετη φάση χωρις να θέλει να δικαιολογηθεί για κατι μια που δεν έχω βάλει παραγγελεια.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": bill tzanos

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #133522 από theoilia
Απαντήθηκε από theoilia στο θέμα Οι προσφορές της Creta Pellet Hellas
Το ότι σας ζητήθηκε να ακυρωθεί η παραγγελία που δεν είχε σταλεί ισχύει ή όχι;

φέτος καίμε πετρέλαιο...


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #133525 από ΝΧΟΝΤΖ
Απαντήθηκε από ΝΧΟΝΤΖ στο θέμα Οι προσφορές της Creta Pellet Hellas
Πάντως έχει ξανασυμβεί καθυστέρηση χωρίς προφανή λόγο ( προσωπική άποψη εκφράζω )
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=58682&Itemid=384

Βέβαια το παραπάνω το αντιπαρήλθα αφού δεν έχω κάποιο πρόβλημα με το προιόν των παιδιών της Creta
αφού και στην καύση και στην τιμή, τουλάχιστον στον δικό μου λέβητα ( termodynamik )είναι ΟΚ. :)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν - 10 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #133526 από creta pellet
Απαντήθηκε από creta pellet στο θέμα Οι προσφορές της Creta Pellet Hellas

theoilia έγραψε: Το ότι σας ζητήθηκε να ακυρωθεί η παραγγελία που δεν είχε σταλεί ισχύει ή όχι;


ειχε παρει καποιος κυριος τηλεφωνο οτι θα στειλει καποιον να παρει τα χρηματα του πισω εμεις ποτε δεν αρνηθηκαμε να δωσουμε τα χρηματα πισω.Οταν μας ξαναπηραν τηλεφωνο ειχαμε φτιαξει το μηχανημα και η παραγγελειες ολες ειχαν φυγει.εκτος απο αυτο σε ολες τις παραγγελειες καναμε σε ολους τους πελατες 90 κιλα δωρο ειπαμε στους ανθρωπους για τις 6-7 μερες καθυστερηση αν δεν εχετε πελλετ αγοραστε και σας το αναπληρωνουμε.εχουμε στειλει στην κυρια Μαρια 1350 κιλα οχι 1260.
Last edit: 10 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν by jnet.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": theoilia

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #133528 από creta pellet
Απαντήθηκε από creta pellet στο θέμα Οι προσφορές της Creta Pellet Hellas

ΝΧΟΝΤΖ έγραψε: Πάντως έχει ξανασυμβεί καθυστέρηση χωρίς προφανή λόγο ( προσωπική άποψη εκφράζω )
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=58682&Itemid=384

Βέβαια το παραπάνω το αντιπαρήλθα αφού δεν έχω κάποιο πρόβλημα με το προιόν των παιδιών της Creta
αφού και στην καύση και στην τιμή, τουλάχιστον στον δικό μου λέβητα ( termodynamik )είναι ΟΚ. :)


καλησπερα εισαστε η δευτερη καθυστερηση που ειχαμε στα 2,5 χρονια που παραγουμε πελλετ.Καποιες φορες συμβαινουν πραγματα που δεν μπορεις να τα προγραμματισεις.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #133538 από ΜΑΡΙΑ
Απαντήθηκε από ΜΑΡΙΑ στο θέμα Οι προσφορές της Creta Pellet Hellas
Κύριε,τό φόρουμ μπορεῖ νά τό ἐνημερώσατε...ἐμένα πάντως ὄχι,ἐπί μία ἑβδομάδα μοῦ λέγατε(σέ μένα καί τόν σύζυγό μου) ὅτι τό πέλλετ ἔχει ἔρθει,ἀλλά ἡ μεταφορική δέν ἀνεβαίνει Βριλήσσια γιά μία μόνο παλέτα.
ΚΑΙ ΤΟ ΠΕΛΛΕΤ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΑΝ ΦΟΡΤΩΘΕΙ...ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ!!!

Δέν θά εἶχα κανένα θέμα,ἄν μοῦ λέγατε ἐξ' ἀρχῆς,ὅτι ἡ παράδοση θά γίνη μετά ἀπό 15-20 μέρες διότι ἔχετε βλάβη....ἀπόλυτα κατανοητό,ἀνθρώπινο καί ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΣ.
Ἐσεῖς μοῦ εἴπατε γιά παράδοση σέ τρεῖς μέρες,ἐνῶ εἴχατε βλάβη καί τό ξέρατε.

Δέν σᾶς εἶπα κἄν,ὅτι εἶμαι μέλος τοῦ φόρουμ ἀπό τό 2011...ἄρα ἡ δικαιολογία πώς τό φόρουμ εἶχε ἐνημερωθεῖ,καταλαβαίνετε ὄτι δέν ἔχει καμμία ἀξία.

Γιά λόγους τάξεως (καί δικαιοσύνης φυσικά) καί γιά τήν ἐνημέρωση τῶν μελῶν:
1.τό πέλλετ, ἦρθε ὄντως σήμερα
2.ἀντί γιά 84 ,ἦταν 90 τσουβάλια (90 κιλά ἐπιπλέον τῆς παραγγελίας)
3.παρέλαβα ἐπίσης 5 τσουβάλια σέ κίτρινη σακκοῦλα,πού ἄν κρίνω ἀπό τήν μυρωδιά πρέπει νά εἶναι τό ἀνάμικτο μέ πυρῆνα ἐλιᾶς.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.084 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ