Συζητήσεις για pellets

Περισσότερα
7 Χρόνια 11 Μήνες πριν #153084 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Συζητήσεις για pellets

fox έγραψε: Χρονια πολλα σε ολους! Εμαθα οτι ολα τα εισαγωμενα πελλετ τα πηρε ενας αντιπροσωπος (μονοπωλειο) και 24 % φπα....κακως πηρα πελλετοσομπα.Δυσκολα τα πραγματα... :ohmy:


Δεν υπαρχει κατι τετοιο.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 4 Μήνες πριν #154805 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Συζητήσεις για pellets
Καίγοντας ξανά μετά από δύο χρόνια Golden Nuggets κι αφού έκαψα κι άλλα 'λευκά', νομίζω ότι είναι αυτό με τη λιγότερη στάχτη και τις λιγότερες επικαθήσεις στον λέβητα.

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 4 Μήνες πριν #154806 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Συζητήσεις για pellets
Πέτρο πόσο εχεις καψει απο την αρχή της σεζόν? Εμείς θυμάμαι εχουμε μια αναλογία 2:3 και επειδη εγω είμαι στον τόνο εσύ πρεπει να είσαι στα 600-650 κιλά

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 4 Μήνες πριν #154811 από etsa67
Απαντήθηκε από etsa67 στο θέμα Συζητήσεις για pellets
Εσύ μιλάς για επικαθήσεις και εγώ σου λέω ότι το ΤΡΟΝ καίω για 2η συνεχόμενη χρονιά και καθαρίζω το τασάκι του καυστήρα κάθε 66 σακιά και τον λέβητα επίσης.
Εμένα μου στοιχίζει 188 ο τόνος με μεταφορά και φπα και εσύ νομίζεις ότι το G.N είναι ο ΘΕΟΣ΅των πέλλετ. Κοίτα και κάτι άλλο τι νομίζεις ότι όσα έχουν το EN PLUS είναι τα μόνα και πάντα καλά?
Έχω εντοπίσει σκόνη και άμμο σε κάτι πέλλετ που είναι a1 kai have EN PLUS.
Σε GN πληρώνεις και το όνομα να το ξέρεις αυτό.

Στάθης Μηχανολόγος Μηχανικός

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 7 Χρόνια 4 Μήνες πριν #154818 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Συζητήσεις για pellets
Στάθη στα υπόψη πολλοί φέτος στη Βορεια Ελλάδα πληρωσαν 200€ το swei χωρίς ΦΠΑ οπότε τα 151,6(188/1,24) δεν είναι μακρυά.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Last edit: 7 Χρόνια 4 Μήνες πριν by jnet.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 4 Μήνες πριν #154824 από thomas
Απαντήθηκε από thomas στο θέμα Συζητήσεις για pellets

etsa67 έγραψε: Εσύ μιλάς για επικαθήσεις και εγώ σου λέω ότι το ΤΡΟΝ καίω για 2η συνεχόμενη χρονιά και καθαρίζω το τασάκι του καυστήρα κάθε 66 σακιά και τον λέβητα επίσης.
Εμένα μου στοιχίζει 188 ο τόνος με μεταφορά και φπα και εσύ νομίζεις ότι το G.N είναι ο ΘΕΟΣ΅των πέλλετ. Κοίτα και κάτι άλλο τι νομίζεις ότι όσα έχουν το EN PLUS είναι τα μόνα και πάντα καλά?
Έχω εντοπίσει σκόνη και άμμο σε κάτι πέλλετ που είναι a1 kai have EN PLUS.
Σε GN πληρώνεις και το όνομα να το ξέρεις αυτό.

εσυ φιλε Σταθη, τι πέλλετ καιs τελικά, πολύ μας τα μπερδευεις; κάθε φορα και άλλο μας αναφέρεις,

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.093 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ