Φτηνό ή τζάμπα pellet: το θέμα στην παρέα του Forum!

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #365 από tasos25
καλησπερα και απο μενα.εχω διαβασει ολο το προηγουμενο topic,χωρις να εχω βγαλει συμπερασμα αν αξιζουν τα λεφτα τους οι ακριβες σομπες pellet(3500-4000)eurπαρακαλω αν μπορει καποιος να με διαφωτισει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #372 από AIRDIMI

PELLET-SHOP έγραψε: Καλησπέρα και από μένα.
Δυσκολεύτηκα πάρα πολύ να αποφασίσω να εγγραφώ στο νέο φόρουμ,γιατί φοβήθηκα μην με παρεξηγήσετε λόγο του ότι είμαι έμπορος βιοκαυσίμων-πέλλετς.Έλαβα πάρα πολλά mails και προσωπικά μηνύματα,τα οποία με προσκαλούσαν να συνεχίσω μαζί σας και αυτό με ενθάρρυνε αρκετά.Ένοιωσα,και η αλήθεια είναι ότι συνεχίζω να νοιώθω ανεπιθύμητος λόγο της ιδιότητας(επαγγέλματος) μου.
Θα ήθελα να μου πείτε αν έκανα καλά ή όχι και μπήκα στην παρέα σας,χωρίς καμία απολύτως παρεξήγηση.
Σας ευχαριστώ πολύ
Με εκτίμηση
Βαξεβάνης Γιάννης

`

Καλώς ήρθες και εδώ Γιάννη .Πάντα θα θέλουμε μια συμβουλή από έναν ειδικό αλλά καθαρές κουβέντες και σταράτες και θα δεις τα παιδία εδώ μέσα κάθε άλλο από ανεπιθύμητο θα σε βλέπουν .

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #384 από stergiosbik
Καλησπερα σε ολους τους παλιους συμφορουμιτες αλλα κ στους νεους στο νεο νημα!
Ολες αυτες τις μερες προτιμησα να μην γραψω κατι εδω γιατι με αυτα που εγιναν στο αλλο νημα
δε ξερω κι εγω τι θα εβγαζα απο το στομα μου κ δε μου αρεσει να μιλαω οταν ειμαι εκνευρισμενος!
Any way ας ελπισουμε να μην υπαρξουν κι εδω διαφοροι χρηματοδοτες κ να εχουμε τα ιδια.
Καλο χειμωνα σε ολους!!!

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #444 από Μπαμπης 1
γεια σας και απο μενα καλη αρχη :cheer:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #461 από antisakis

Ultrasonic έγραψε: Γεια κι απο μενα!
Ειπαμε παιδια απο του χρονου οι εμποροι το πελλετ θα το κανουν παπαρα μεσα στο γαλατακι τους και θα το τρωνε για πρωινο!
Καλη συνεχεια κι απο μενα!


Σωστος!!!!

γεια και απο μενα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #468 από ttsakiss
Καλησπερα και απο εμενα και καλη αρχη.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.200 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ