Τιμές pellet

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #5654 από Pantelis
Απαντήθηκε από Pantelis στο θέμα Τιμές pellet
Το εχω ξαναγραψει Χαλκιδικη και εχω λεβητα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #5662 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Τιμές pellet
Γι' αυτό πρέπει να γίνουν οι κατά τόπους συναντήσεις. Τέτοια ζητήματα θα συζητηθούν εκεί.

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #5672 από Algor
Απαντήθηκε από Algor στο θέμα Τιμές pellet

Pantelis έγραψε: Καλη τιμη 298 ο τονος τρελαθηκατε?????????
Παραδωτεο στο σπιτι Βουλγαρικο που γινεται στο Razloc με πρασινα γραμματα και ειναι μια χαρα 235 με ΦΠΑ. Πηρα αρκετο και βγαζω την χρονια μου.
ΕΜΠΟΡΟΙ ΣΥΝΕΛΘΕΤΕ ΚΑΙ ΚΑΤΕΒΑΣΤΕ ΤΙΜΕΣ.
Το επομενο βημα ειναι να φερουμε φορτηγο απο τον γειτονα το καλοκαιρι μεσα απο το Forum.
Εγω θελω 7 τονους αναζητω αλλους 14 περιοχες Θεσσαλονικης-Χαλκιδικης


Παρόν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #5674 από Algor
Απαντήθηκε από Algor στο θέμα Τιμές pellet

KERBEROS έγραψε: Γι' αυτό πρέπει να γίνουν οι κατά τόπους συναντήσεις. Τέτοια ζητήματα θα συζητηθούν εκεί.



Συμφωνώ,
εχουν ξεφύγει οι τιμές νομίζω, και όσο ανεβενει το πετρελειο θα ξεφευγουν κι άλλο, η καλυτερη απαντηση είναι η οργάνωση μας και οι συντονισμένες ενέργειες. Αν το καταφέρουμε αυτό θα κρατήσουμε τις τιμές χαμηλα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #5681 από Algor
Απαντήθηκε από Algor στο θέμα Τιμές pellet

KERBEROS έγραψε: Γι' αυτό πρέπει να γίνουν οι κατά τόπους συναντήσεις. Τέτοια ζητήματα θα συζητηθούν εκεί.


ΕΥΘΥΜΙΟΥΓΙΑΝΝΗΣ έγραψε:
Μία φορά τη βδομάδα, πηγαίνω απαραίτητα σ ένα καφενείο στη Σίνδο (ψησταριά πλέον) που έχει ΚΑ-ΤΑ-ΠΛΗ-ΚΤΙ-ΚΟ σουβλάκι και σουτζουκάκι... πάρκιγκ άνετο ... αλλά κυρίως φαγητό σε τιμή ... ξύλου.. (υπάρχει και σε τιμή πελλετ!!!! .. άλλο).. όποτε θέλετε.. έχω βάλει τηλ.. απλά ενημερώνετε..


Να το κανουμε οργανομένα, Να πουμε για παραδειγμα Δευτερα 13 Φεβρουαρίου 8:00 μμ (δεν ξερω βεβαια τι ειναικαλυτερα για τους περισσότερους που ισως θελουν να ερθουν καθημερινή ή Κυριακή?) να το νανουμε ενα νεο θεμα στο φορουμ και να δουμε και συμετοχες!


κατι παει να γινει...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #5682 από ΕΥΘΥΜΙΟΥΓΙΑΝΝΗΣ
Απαντήθηκε από ΕΥΘΥΜΙΟΥΓΙΑΝΝΗΣ στο θέμα Τιμές pellet
έχει ήδη προγραμματιστεί συνάντηση για το Φεβρουάριο.. με έπισκεψη σε έκθεση και φαγητό μετά.. Σάββατο.. 18/2

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.410 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ