Τιμές pellet

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #5622 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Τιμές pellet

sugarboy έγραψε:

jnet έγραψε: ΖΑΧΑΡΙΑ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΤΙΜΗ PELLET ΔΕΝ ΓΡΑΦΟΥΝ ΟΙ ΕΜΠΟΡΟΙ ΤΙΜΕΣ ΠΡΟΣΦΟΡΑΣ ΓΙΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΑΥΤΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΛΛΟΥ.




Χρόνου φειδώ...

Μπορείς να μεταφέρεις (αυτούσιο όμως) το μύνημα που διέγραψες στη συγκεκριμένη ενότητα?

Ευχαριστώ!


ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΕΙΔΕΣ ΚΑΛΑ ΤΟ ΑΡΧΙΚΟ ΜΥΝΗΜΑ ΣΟΥ ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΔΙΕΓΡΑΦΕΙ ΠΟΤΕ. ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΣΟΥ ΔΙΑΓΡΑΦΗΚΕ

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #5632 από Sakiss
Απαντήθηκε από Sakiss στο θέμα Τιμές pellet

mastoras έγραψε: Verba volant, scripta manent. ... ;) για αυτό ξεκίνα την επεξεργασία των μηνυμάτων σου.

Το φόρουμ είναι πολύ ποιοτικό, και δεν ενδεικνύεται για προσωπικές αντιπαραθέσεις. :)



Mastoras (χαθηκες)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #5644 από sugarboy
Απαντήθηκε από sugarboy στο θέμα Τιμές pellet

jnet έγραψε:

sugarboy έγραψε:

jnet έγραψε: ΖΑΧΑΡΙΑ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΤΙΜΗ PELLET ΔΕΝ ΓΡΑΦΟΥΝ ΟΙ ΕΜΠΟΡΟΙ ΤΙΜΕΣ ΠΡΟΣΦΟΡΑΣ ΓΙΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΑΥΤΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΛΛΟΥ.




Χρόνου φειδώ...

Μπορείς να μεταφέρεις (αυτούσιο όμως) το μύνημα που διέγραψες στη συγκεκριμένη ενότητα?

Ευχαριστώ!


ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΕΙΔΕΣ ΚΑΛΑ ΤΟ ΑΡΧΙΚΟ ΜΥΝΗΜΑ ΣΟΥ ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΔΙΕΓΡΑΦΕΙ ΠΟΤΕ. ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΣΟΥ ΔΙΑΓΡΑΦΗΚΕ


Ζητώ συγνώμη, είχε κολλήσει ο υπολογιστής!

AMECO, BIOENERGYPOINT, SAVA, SCHWEIGHOFER

Μην πατάς το (-), θα βραχεί το πέλλετ σου και θα καεί η αντίσταση απο τον καυστήρα σου! ;)

---ΔΕΝ ΘΑ ΜΙΛΑΩ ΠΟΛΥ, ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΘΑ ΜΙΛΑΩ ΘΑ ΤΣΑΚΙΖΩ ΚΟΚΚΑΛΑ---
PRIMUS INTER PARES

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #5650 από Pantelis
Απαντήθηκε από Pantelis στο θέμα Τιμές pellet
Καλη τιμη 298 ο τονος τρελαθηκατε?????????
Παραδωτεο στο σπιτι Βουλγαρικο που γινεται στο Razloc με πρασινα γραμματα και ειναι μια χαρα 235 με ΦΠΑ. Πηρα αρκετο και βγαζω την χρονια μου.
ΕΜΠΟΡΟΙ ΣΥΝΕΛΘΕΤΕ ΚΑΙ ΚΑΤΕΒΑΣΤΕ ΤΙΜΕΣ.
Το επομενο βημα ειναι να φερουμε φορτηγο απο τον γειτονα το καλοκαιρι μεσα απο το Forum.
Εγω θελω 7 τονους αναζητω αλλους 14 περιοχες Θεσσαλονικης-Χαλκιδικης

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #5652 από pantelis1973
Απαντήθηκε από pantelis1973 στο θέμα Τιμές pellet

Pantelis έγραψε: Καλη τιμη 298 ο τονος τρελαθηκατε?????????
Παραδωτεο στο σπιτι Βουλγαρικο που γινεται στο Razloc με πρασινα γραμματα και ειναι μια χαρα 235 με ΦΠΑ. Πηρα αρκετο και βγαζω την χρονια μου.
ΕΜΠΟΡΟΙ ΣΥΝΕΛΘΕΤΕ ΚΑΙ ΚΑΤΕΒΑΣΤΕ ΤΙΜΕΣ.
Το επομενο βημα ειναι να φερουμε φορτηγο απο τον γειτονα το καλοκαιρι μεσα απο το Forum.
Εγω θελω 7 τονους αναζητω αλλους 14 περιοχες Θεσσαλονικης-Χαλκιδικης


Συνονοματε μην λες τετοια πραγματα εδω μεσα. Εγω μιλησα για εισαγωγη απο την γειτονα χωρα που εγινε στα μερη μου και τα μαυρα κορακια με εφαγαν για καραμπινατη φοραδιαφυγη :evil: :evil:
Εξαλλου εδω εχει μονο 350 ευρωπουλα το βουλγαρικο γαιτι να το παρω 170 απο την βουλγαρια? :woohoo: :woohoo:

Δεν κανει κρυο στην Ελλάδα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #5653 από dimitris_z
Απαντήθηκε από dimitris_z στο θέμα Τιμές pellet

Pantelis έγραψε: Καλη τιμη 298 ο τονος τρελαθηκατε?????????
Παραδωτεο στο σπιτι Βουλγαρικο που γινεται στο Razloc με πρασινα γραμματα και ειναι μια χαρα 235 με ΦΠΑ. Πηρα αρκετο και βγαζω την χρονια μου.
ΕΜΠΟΡΟΙ ΣΥΝΕΛΘΕΤΕ ΚΑΙ ΚΑΤΕΒΑΣΤΕ ΤΙΜΕΣ.
Το επομενο βημα ειναι να φερουμε φορτηγο απο τον γειτονα το καλοκαιρι μεσα απο το Forum.
Εγω θελω 7 τονους αναζητω αλλους 14 περιοχες Θεσσαλονικης-Χαλκιδικης


Για αυτό είναι το φόρουμ φίλε.Πές μας σε ποια περιοχή είσαι απο πού πήρες το πελλετ σε τι το καις(σόμπα ή λέβητα) και αν εισαι ευχαριστημένος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.368 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ