Τιμές pellet

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #26653 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Τιμές pellet
Το θέμα Τιμή Pellet γίνεται μη δημόσιο δηλαδή μεταφέρεται στη μη δημόσια κατηγορία Pellet για Μέλη.

Αντί αυτού δημιουργείται το θέμα "Οι τρέχουσες Τιμές Pellet" στη δημόσια κατηγορία Pellet όπου κάποιο μέλος θα μπορούσε να περάσει την τιμή και μάρκα που βρήκε σε μια συγκεκριμένη. Όλα τα υπόλοιπα που θα γράφονται και δεν πρέπει να είναι δημόσια θα μεταφέρονται στο μη δημόσιο θέμα.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": KERBEROS

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #26659 από Τάκης
Απαντήθηκε από Τάκης στο θέμα Τιμές pellet

giogud έγραψε: Αφού μόνος του τα είπε (ο Φαρσαλιώτης). Για ένα ασπράκι αυστριακό που το συσκευάζω στην Βουλγαρία είπε, μούρλια(το μούρλια δικό μου). Ο καθένας ας βγάλει τα συμπεράσματα του.


Όσα δεν φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια. Να υποθέσω ότι αν ο προμηθευτής αγοράζει χύμα το αυστριακό πέλλετ στη Ρουμανία και το συσκευάζει στην Βουλγαρία σε 15κιλα εσύ και οι όμοιοί σου που καπαρώσατε τη θέση του αντιπροσώπου δεν παίρνετε την προμήθειά σας και εμείς μπορούμε και το αγοράζουμε 50 ευρώ φτηνότερα; Και εσύ με το δίκαιο σου να διαμαρτύρεσαι, αν είναι έτσι και χάνεις την προμήθεια, αλλά εγώ σαν καταναλωτής τι πρόβλημα έχω αν η επιχειρηματικότητα του εν λόγω μπορεί και μου προσφέρει καλό πέλλετ σε φθηνότερη τιμή;
ΥΓ Για ποιόν Φαρσαλιώτη μιλάς; Ο μόνος Φαρσαλιώτης στ κουβέντα αυτή είμαι εγώ και δεν εμπορεύομαι.

Για τον κόσμο του κεφαλαίου είμαστε όλοι ξένοι.
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Last edit: 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν by Τάκης.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #26673 από giogud
Απαντήθηκε από giogud στο θέμα Τιμές pellet

Τάκης έγραψε:

giogud έγραψε: Αφού μόνος του τα είπε (ο Φαρσαλιώτης). Για ένα ασπράκι αυστριακό που το συσκευάζω στην Βουλγαρία είπε, μούρλια(το μούρλια δικό μου). Ο καθένας ας βγάλει τα συμπεράσματα του.


Όσα δεν φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια. Να υποθέσω ότι αν ο προμηθευτής αγοράζει χύμα το αυστριακό πέλλετ στη Ρουμανία και το συσκευάζει στην Βουλγαρία σε 15κιλα εσύ και οι όμοιοί σου που καπαρώσατε τη θέση του αντιπροσώπου δεν παίρνετε την προμήθειά σας και εμείς μπορούμε και το αγοράζουμε 50 ευρώ φτηνότερα; Και εσύ με το δίκαιο σου να διαμαρτύρεσαι, αν είναι έτσι και χάνεις την προμήθεια, αλλά εγώ σαν καταναλωτής τι πρόβλημα έχω αν η επιχειρηματικότητα του εν λόγω μπορεί και μου προσφέρει καλό πέλλετ σε φθηνότερη τιμή;
ΥΓ Για ποιόν Φαρσαλιώτη μιλάς; Ο μόνος Φαρσαλιώτης στ κουβέντα αυτή είμαι εγώ και δεν εμπορεύομαι.


Χαρακτηρισμούς του στύλ

εσύ και οι όμοιοί

σου τους επιστρέφω. Όταν δεν έχουμε επιχειρήματα, ντύνουμε τα λεγόμενα με χαρακτηρισμούς μπας και πείσουμε κανέναν.

Το πέλλετ το βρήκα στην Καρδίτσα. Το είδα. Έμαθα και πληροφορίες από ανθρώπους του φόρουμ που επικοινώνησαν με τον συγκεκριμένο έμπορο.
Θα το ξαναπώ και συ αν θέλεις κάνε πάλι τον χαζό.

Το πέλλετ που συσκευάζει ο συγκεκριμένος είναι πέλλετ που η Schweighofer το προορίζει ΜΟΝΟ ΓΙΑ BIG BAG.

ΔΕΝ είναι το γνωστό πέλλετ που παράγεται στο Sebes που είναι πιστοποιημένο με Enplus A1.

Το συσκευάζει στην Βουλγαρία και ο καθένας ας βγάλει ότι συμπεράσματα θέλει και ας αγοράσει ότι προϊον θέλει....
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": DOOM_NX

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #26680 από Grecu_
Απαντήθηκε από Grecu_ στο θέμα Τιμές pellet
Ερωτηση απο τον δικηγορο του διαβολου, το big bag εχει πελλετ κατωτερης ποιοτητας?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #26687 από giogud
Απαντήθηκε από giogud στο θέμα Τιμές pellet

Grecu_ έγραψε: Ερωτηση απο τον δικηγορο του διαβολου, το big bag εχει πελλετ κατωτερης ποιοτητας?


Το big bag που συσκευάζει μόνος του, είναι από άλλο εργοστάσιο της Schweighofer και ναι η ποιότητα του δεν είναι ίδια.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #26692 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Τιμές pellet
Ρε παιδια γιατι συνεχιζουμε την κουβεντα ?? Ωραια το πελλετ ειναι σκαρτο . Παιρνουμε 2-3 σακκια ο καθενας . Αμα μας αρεσει η 2η ποιοτητα schweighofer αγοραζουμε απο 5-6 τονους και τελειωσε η δουλεια . Στα ιδια λεφτα εξαλλου βρισκεις μονο κατι biotherm Και λοιπα ...Δε χανει κανεις τιποτε να δοκιμασει.Αυτο θα κανω εγω γι αυτο το λεω !! Ουτε προτεινω , ουτε συνιστω !! Νομιζω παντως οτι μιλαμε για αποφλοιωμενο πελλετ πραγμα που δεν ακουγεται και τοσο ασχημο !!
Αν παλι δω οτι δεν αξιζει τα λεφτα του ... δε χαθηκε ο κοσμος . Υπαρχει και το φαρμακειο των υπολοιπων εμπορων :sick: Αν φυσικα προλαβει να ληξει η απεργια τους :lol:

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Last edit: 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν by Sp4wN.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.428 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ