Kαυστήρας Ferroli P12

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #8205 από kappas
Απαντήθηκε από kappas στο θέμα Kαυστήρας Ferroli P12

nikos1998 έγραψε:

kappas έγραψε: Kανονικό


Και δεν γίνεται ποπ-κορν, δε σκάει δηλαδή πριν καεί? Δε το λέω ειρωνικά, σοβαρά το ρωτάω. Γιατί το έχω ακούσει οτι καίνε και άλλοι καλαμπόκι και μου κάνει εντύπωση.



Για να γίνει pop corn πρέπει να είναι pop corn , δηλαδή αν βάλεις ποικιλία που είναι για pop corn ναι θα γίνει pop corn .
Τώρα όσο για το 50-50 (pellet-corn) λίγο δύσκολο γιατί παιδεύεσαι με την έναυση το βάζεις 70-30 (pellet-corn) για να μην παιδεύεσαι με τις ρύθμισις, αν και το ταίριαξα μέσο παραμέτρων αλλα ο κοχλίας δεν ρίχνει σταθερές δόσης ώστε να κοιμηθείς ήσυχα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #8248 από nikos1998
Απαντήθηκε από nikos1998 στο θέμα Kαυστήρας Ferroli P12
Ok σε ευχαριστώ!Νόμιζα οτι όλα σκάνε. Το καλαμπόκι συμφέρει σαν κόστος όμως? Πόσο πάει ο τόνος περίπου?

Εγώ βρήκα έναν τύπο που καλλιεργεί αγριαγγινάρα, και δοκίμασα πέλλετ. Πολύ καλό και λέει πως θα βγαίνει ο τόνος ~160-200

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #8259 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Kαυστήρας Ferroli P12

nikos1998 έγραψε: Ok σε ευχαριστώ!Νόμιζα οτι όλα σκάνε. Το καλαμπόκι συμφέρει σαν κόστος όμως? Πόσο πάει ο τόνος περίπου?

Εγώ βρήκα έναν τύπο που καλλιεργεί αγριαγγινάρα, και δοκίμασα πέλλετ. Πολύ καλό και λέει πως θα βγαίνει ο τόνος ~160-200


Πού, πώς πότε; Μην τα πετάτε έτσι παιδιά τα 160-200, τρέχουν τα σάλια μας. Δώστε στοιχεία...

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #8263 από nickkas
Απαντήθηκε από nickkas στο θέμα Kαυστήρας Ferroli P12

KERBEROS έγραψε:

nikos1998 έγραψε: Ok σε ευχαριστώ!Νόμιζα οτι όλα σκάνε. Το καλαμπόκι συμφέρει σαν κόστος όμως? Πόσο πάει ο τόνος περίπου?

Εγώ βρήκα έναν τύπο που καλλιεργεί αγριαγγινάρα, και δοκίμασα πέλλετ. Πολύ καλό και λέει πως θα βγαίνει ο τόνος ~160-200


Πού, πώς πότε; Μην τα πετάτε έτσι παιδιά τα 160-200, τρέχουν τα σάλια μας. Δώστε στοιχεία...


Καλησπέρα και από μένα...(είμαι νέο μέλος).Θα ήθελα να ρωτήσω πόση είναι η μέση κατανάλωση το 24ωρο,
και αν μπορεί να κάψει κουκούτσι ελιάς (ολόκληρο χωρίς υπολείμματα σάρκας).

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #8266 από egglezos
Απαντήθηκε από egglezos στο θέμα Kαυστήρας Ferroli P12
φιλικά και μόνο...

προσέχετε τί καίτε σε μηχανήματα που είναι κατασκευασμένα για να καίνε πελλέτα ξύλου...

It would be possible to describe everything scientifically, but it would make no sense; it would be without meaning, as if you described a Beethoven symphony as a variation of wave pressure. - Albert Einstein

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #8273 από nickkas
Απαντήθηκε από nickkas στο θέμα Kαυστήρας Ferroli P12
Τα οριζόντια τούμπα των χαλύβδινων λεβήτων πετρελαίου στους οποίους τοποθετείται κάθε πόσο πρέπει να καθαρίζονται???

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.085 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ