Ferroli Sun P7: κατανάλωση & εντυπώσεις!

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #74645 από kappas
Απαντήθηκε από kappas στο θέμα Ferroli Sun P7: κατανάλωση & εντυπώσεις!

xrysafis72 έγραψε: πατριδα καππα με ξεχασες!!!!!
γιωργη το παπορι επιασε πειραια,αντε να εκτελονισουμε να νε μεταφερω το εργαλιο στην δραμα.θα βγαλω φωτο να ανεβασω στο φορουμ.το εργαλιο(P12)δουλευει σαν πυρηνικος αντιδραστηρας!!!!!!ευχαριστω γιωργη.αντε να βαλω αλλο μπελα στο κεφαλη μου.(κατασκευαστης πελλετ) :unsure:


Σειρά αν σου πω ότι μου είπαν θα φέρουν παρασκευή λόγο τέλους stok και ότι σήμερα δεν ανέβηκα Σέρρες ? :dry: :whistle: :whistle:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #74746 από xrysafis72
Απαντήθηκε από xrysafis72 στο θέμα Ferroli Sun P7: κατανάλωση & εντυπώσεις!

kappas έγραψε:

xrysafis72 έγραψε: πατριδα καππα με ξεχασες!!!!!
γιωργη το παπορι επιασε πειραια,αντε να εκτελονισουμε να νε μεταφερω το εργαλιο στην δραμα.θα βγαλω φωτο να ανεβασω στο φορουμ.το εργαλιο(P12)δουλευει σαν πυρηνικος αντιδραστηρας!!!!!!ευχαριστω γιωργη.αντε να βαλω αλλο μπελα στο κεφαλη μου.(κατασκευαστης πελλετ) :unsure:


Σειρά αν σου πω ότι μου είπαν θα φέρουν παρασκευή λόγο τέλους stok και ότι σήμερα δεν ανέβηκα Σέρρες ? :dry: :whistle: :whistle:

οταν το παρεις το θερμομετρο και το στηλει παρε ενα τηλεφωνο!!!!

ΑΓΡΟΤΗ-ΜΕΤΑΠΟΙΗΤΗΣ ΖΩΤΡΟΦΩΝ ΚΑΙ ΠΕΛΛΕΤΟΦΤΙΑΧΤΗΣ.ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΜΕ "ΜΕΙΩΝΕΙ"ΑΠΛΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΠΟΙΟ ΔΥΝΑΤΟ!!!

Συνημμένο αρχείο:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #75771 από Mal
Απαντήθηκε από Mal στο θέμα Ferroli Sun P7: κατανάλωση & εντυπώσεις!
Για σας έχω πάρει και εγώ καυστηρα ferroli p7 για τοποθετιση σε λεβητα πετρέλαιου.
Θέλω να ρωτήσω πως κανουμε reser στον ferroli για να επαναφέρω τις εργοστασιακες ρυθμίσεις και πως γίνεται να με δείχνει την θερμοκρασία.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #75792 από joe125
Απαντήθηκε από joe125 στο θέμα Ferroli Sun P7: κατανάλωση & εντυπώσεις!
αν τον αφήσεις για μια μέρα χωρίς ρεύμα μπαίνει μετά στα εργοστασιακά του
τι ρυθμίσεις έχεις και ποιο είναι το πρόβλημα και θέλεις να βάλεις τις μαμά ρυθμίσεις?
το u03 τι τιμή έχει?
ο καυστήρας παίρνει εντολή από τον θερμοστάτη χώρου η το 7 με το 8 είναι βραχυκυκλωμένα?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #75803 από Mal
Απαντήθηκε από Mal στο θέμα Ferroli Sun P7: κατανάλωση & εντυπώσεις!

joe125 έγραψε: αν τον αφήσεις για μια μέρα χωρίς ρεύμα μπαίνει μετά στα εργοστασιακά του
τι ρυθμίσεις έχεις και ποιο είναι το πρόβλημα και θέλεις να βάλεις τις μαμά ρυθμίσεις?
το u03 τι τιμή έχει?
ο καυστήρας παίρνει εντολή από τον θερμοστάτη χώρου η το 7 με το 8 είναι βραχυκυκλωμένα?


Ευχαριστω για την άμεση απάντηση σου.
Το u03 ειναι στο 0. To 7 & 8 το έχω βραχυκυκλωμενο προς το παρών γιατι δεν βρήκα την επαφή του θερμοστατης χώρου όπως την εχει συν δεμένη ο ηλεκτρολόγος στο λεβητα. Τώρα για ποιες ρυθμίσεις έχω ειναι ότι έχω πολύ λίγο χρόνο που δοκιμάσω τον καυστηρα στα χέρια μου και ακόμα ψάχνουμε το πως δουλεύει το μενού του ferroli.
Και ενα ακόμη πως θα δω να με δείχνει την θερμοκρασία στο μενού.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #75855 από joe125
Απαντήθηκε από joe125 στο θέμα Ferroli Sun P7: κατανάλωση & εντυπώσεις!
η οθόνη του καυστήρα τι δείχνει? θερμοκρασία η την ώρα?
το t02 δείχνει 0 η 1?
το αισθητήριο που φεύγει από τον καυστήρα 11 - 12 το έχεις βάλει σε κυάθιο του λέβητα?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.236 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ