καρβουνακια ferroli p7 σε ξυλολεβητα 40kw θωκα

Περισσότερα
5 Χρόνια 4 Μήνες πριν #165110 από Nasikas
Με τουτα και τούτα - φοβάμαι ότι επιβεβαιώνεται εκεί στα Άθυρα ο Βελκόπουλος που επιμένει ότι στους περισσότερους ξυλολέβητες δεν μπαίνουν τύπου φερόλι- αλλά της δικής του φιλοσοφίας καυστήρες.
Πούλησε τον φερόλι και τράβα στα Άθυρα δίπλα σου να δεις Γιώργο μου.

Αλλά πρώτα δοκίμασε πατριώτη μου και κανένα άλλο πελλετ. Μήπως δεν έχει καλή μηχανική αντοχή και το πετάει ο αέρας στο σταχτοδοχείο.


Χαίρομαι που όλοι έγιναν ειδικοί στο πέλλετ.
Χαίρομαι που βλέπουν με δέος καθε ξενικό όνομα που κυκλοφορεί.
Επιβεβαιώνομαι.
Πάντα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 5 Χρόνια 4 Μήνες πριν #165117 από giorgos1967
πατριωτακι εχω δοκιμασει αυστριακο ρωσικο βουλγαρικο AI τιποτα καμια διαφορα.το μονο που πετυχε ήταν η πατεντα στο τασάκι σηκωμα απο μπροστα με τις ροδελες 70% καλυτερα μη σου πω καθολου καρβουνακια αλλα καποια στιγμη μπουκώνει ο σωληνας pellet
Συνημμένα:
Last edit: 5 Χρόνια 4 Μήνες πριν by giorgos1967.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 5 Χρόνια 4 Μήνες πριν #165126 από giorgos1967
Last edit: 5 Χρόνια 4 Μήνες πριν by giorgos1967.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 4 Μήνες πριν #165132 από xrysafis72

giorgos1967 έγραψε: πατριωτακι εχω δοκιμασει αυστριακο ρωσικο βουλγαρικο AI τιποτα καμια διαφορα.το μονο που πετυχε ήταν η πατεντα στο τασάκι σηκωμα απο μπροστα με τις ροδελες 70% καλυτερα μη σου πω καθολου καρβουνακια αλλα καποια στιγμη μπουκώνει ο σωληνας pellet

Τα ειπαμε και τηλεφωνικα ΑΝΕΒΑΣΕ το t07 ακομα ποιο πανω απο το 25!!!!σε φωναζει ο καυστηρας(το μονο που πετυχε ήταν η πατεντα στο τασάκι σηκωμα απο μπροστα με τις ροδελες 70% καλυτερα μη σου πω καθολου καρβουνακια αλλα καποια στιγμη μπουκώνει ο σωληνας pellet).λογικο ειναι αφου τον υπετροφοδοτης σε πελλετ και του εχει ανεβασει το υψος στο σκαφακι(με της ροδελες)δεν μπορει να πεταξη τα ακαφτα να σου γεμηζει τον σωληνα τροφοδοσια με πελλετ

ΑΓΡΟΤΗ-ΜΕΤΑΠΟΙΗΤΗΣ ΖΩΤΡΟΦΩΝ ΚΑΙ ΠΕΛΛΕΤΟΦΤΙΑΧΤΗΣ.ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΜΕ "ΜΕΙΩΝΕΙ"ΑΠΛΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΠΟΙΟ ΔΥΝΑΤΟ!!!

Συνημμένο αρχείο:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 5 Χρόνια 3 Μήνες πριν #166181 από giorgos1967







τελικα ο μεγαλος μαστορας αποφάσισε ότι φταίει ο καυστηρας .παω και εγω και πουλαω τον ferroli με τον παλιο λεβητα πετρελαιου που ειχα 650 euro μπας και βρουμε λυση σε 1 ωρα ο καυστηρας με το λέβητα πουλήθηκε τζαμπα πραμα ρε παιδια λεβητας πετρελαιου 40kw και καυστηρας ferroli p7 650 euro? παρτα τα λεφτα ΜΑΣΤΟΡΑ παρε και Άλλα 300 αφου φταιει τελικα ο καυστηρας και φερε 1 αλλο AXINAR 45KW πιστευω πολυ καλος καυστηρας τον περναμε πανω στον ξυλολεβητα θωκας και τα αποτελεσματα? :evil: :evil: :evil: τωρα καθαριζω το τασάκι ανα 12 ωρες βουλωνη ολο με φρυγανια και φυσικά 1 κουβα ακαυστο πελλετ .να πηδηξω απο τον τριτο οροφο h να πηδήξω τον μαστορα?
Συνημμένα:
Last edit: 5 Χρόνια 3 Μήνες πριν by giorgos1967.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 3 Μήνες πριν #166190 από xrysafis72
ορε φιλεαφου δεν ακους τη σου ειπα απο το τηλεφωνο!!!!!σου ειπα αλλαξε την μπουκα απο των φερολι και ανεβασε το το7!!!!τωρα βαλε τον μαστορα μπρουμητα και πηδα πανω του απο τον τριτο οροφο να γλητωσεται και η δυο αφου ειστε αμπαλη!!!

ΑΓΡΟΤΗ-ΜΕΤΑΠΟΙΗΤΗΣ ΖΩΤΡΟΦΩΝ ΚΑΙ ΠΕΛΛΕΤΟΦΤΙΑΧΤΗΣ.ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΜΕ "ΜΕΙΩΝΕΙ"ΑΠΛΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΠΟΙΟ ΔΥΝΑΤΟ!!!

Συνημμένο αρχείο:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.096 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ