Λέβητας πυρόλυσης Effecta

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #87631 από CARHOSPITAL
Απαντήθηκε από CARHOSPITAL στο θέμα Λέβητας πυρόλυσης Effecta
καλημερα θα θελα να σε ενημερώσω για το ups εχω κανει πατεντα και δουλευει αψογα .ανηγεις το ups συνδεεις το = + με καλώδιο 2 μετρα και το - το ιδιο και τα συνδεεις σε μια εξωτερική μπαταρια αυτοκινήτου μονο οταν κανει διακοπή ρευματος σαν αποτελεσμα τουλαχιστον 5 ωρες αυτονομια
Last edit: 11 Χρόνια 2 Μήνες πριν by GT. Αιτία: Κεφαλαία σε μικρά

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #88187 από dvaitsakos
Απαντήθηκε από dvaitsakos στο θέμα Λέβητας πυρόλυσης Effecta
Και μενα μου φορτώνει τα δοχεία στους 80 με 85 βαρμούς, χαμηλά οι επιστροφες παιζουν από 50 εώς 65 βαθμόυς και όταν δεν υπάρχει ζήτηση από τα σπίτια 80 νταρίζουν πλήρως τα δόχεια ( Υπ' όψιν το laddomat στέλνει στα δοχεία μετα τους 72 βαθμόυς) αν του αλλάξω την βαλβίδα να στέλνει στους 78 θα ανεβάσει λίγο πίο ψηλά τις θερμοκρασίες στα δοχεία αλλά πρεπει να βάλω απαραίτητα σαν την τρίοδή σου για σταθερή και επιθυμητή θερμοκρασία προσαγωγής στο δίκτυο και οικονομία (π.χ. 75 βαθμούς και όχι να τραβάω τζάμπα 85 βαθμούς "υπερβολικά έιναι").

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #88328 από pandel
Απαντήθηκε από pandel στο θέμα Λέβητας πυρόλυσης Effecta

dvaitsakos έγραψε: Και μενα μου φορτώνει τα δοχεία στους 80 με 85 βαρμούς, χαμηλά οι επιστροφες παιζουν από 50 εώς 65 βαθμόυς και όταν δεν υπάρχει ζήτηση από τα σπίτια 80 νταρίζουν πλήρως τα δόχεια ( Υπ' όψιν το laddomat στέλνει στα δοχεία μετα τους 72 βαθμόυς) αν του αλλάξω την βαλβίδα να στέλνει στους 78 θα ανεβάσει λίγο πίο ψηλά τις θερμοκρασίες στα δοχεία αλλά πρεπει να βάλω απαραίτητα σαν την τρίοδή σου για σταθερή και επιθυμητή θερμοκρασία προσαγωγής στο δίκτυο και οικονομία (π.χ. 75 βαθμούς και όχι να τραβάω τζάμπα 85 βαθμούς "υπερβολικά έιναι").


Ναι νομίζω ο κινητηρας είναι οτι καλυτερο, Εγω έχω την προσαγωγή στους 55-60 βαθμους και τα δοχεία έχουν αυτονομία έως και 12-13 ώρες. Μετά τη μόνωση στο δώμα πιστεύω θα είναι αρκετά καλύτερα τα πράγματα. Όταν έχει αρχίσει κανονικά η καυση τι θερμοκρασίες έχεις στα καυσαέρια;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #88340 από pandel
Απαντήθηκε από pandel στο θέμα Λέβητας πυρόλυσης Effecta

CARHOSPITAL έγραψε: καλημερα θα θελα να σε ενημερώσω για το ups εχω κανει πατεντα και δουλευει αψογα .ανηγεις το ups συνδεεις το = + με καλώδιο 2 μετρα και το - το ιδιο και τα συνδεεις σε μια εξωτερική μπαταρια αυτοκινήτου μονο οταν κανει διακοπή ρευματος σαν αποτελεσμα τουλαχιστον 5 ωρες αυτονομια


Σωστό, αλλά θέλω να ψάξω κάτι με αυτόματη μεταγωγή. Και μάλλον με τα χρήματα που ζητάνε για να έχεις κάτι σαν αυτό που θέλω θα πρέπει να ψάχνω πολύ :(

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.072 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ