Γνώμες για ξυλολέβητες Burnit

Περισσότερα
11 Χρόνια 10 Μήνες πριν #14297 από kosmidis80
Απαντήθηκε από kosmidis80 στο θέμα Απ: Γνώμες για ξυλολέβητες Burnit
Χρήστο απο την μια αυτο λεω και εγω, αλλα απο την άλλη μην κλαιω το χιλιαρικο και δεν ειναι εποχες για τετοια...

Το μονο κακο που σκεφτομαι ειναι μην εχει τρελη καταναλωση, αφου δεν εχω ακουσει ακομα κανεναν χρηστη?!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 10 Μήνες πριν #14298 από kosmidis80
Απαντήθηκε από kosmidis80 στο θέμα Απ: Γνώμες για ξυλολέβητες Burnit

χρηστος8 έγραψε:

kosmidis80 έγραψε: Έχω προσφορά από Έλληνα 1.110 + ΦΠΑ και από την Βουλγαρία 950 Ευρώ (χωρίς παζάρι). Τα μεταφορικά από Βουλγαρία θα είναι δωρεάν με το φορτηγάκι του συναδέρφου.

Και την τοποθέτηση θα την κάνω εγώ, καθώς θα βγάλω την σόμπα-λέβητα και θα βάλω απευθειας τον όποιον ξυλολέβητα αγοράσω - το έχω ξανακάνει με την επανατοποθέτηση και βελτίωση της σόμπας-λέβητα.





Τι να σου πω ρε καρντασι για την τιμη που λες καλος φαινεται.Μηπως οι δικοι μας ξυλολεβητες αυτης της κατηγοριας 1000 και κατι ευρω καλυτεροι ειναι;; Ξαφνικα ολοι εδω και ενα χρονο εγιναν ειδημων στους ξυλολεβητες...εχω γειτονα στο Λαγυνα που απο σιδερας το γυρισε σε κατασκευη ξυλολεβητων και δοχειων αδρανειας...λες να φτιαχνει VIESSMMAN;;; :woohoo:


Χρηστο μιας και ειμαστε απο την ιδια περιοχη, καταλαβα για ποιον λες. Ολο περναω απο εκει και ολο λεω να σταματησω να δω τι κανει και ολο το αναβαλω. Οχι φυσικα οτι περιμενω να δω κατι φοβερο, αλλα ετσι για να δω και το τι κανουν.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 10 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 10 Μήνες πριν #14309 από kosmidis80
Απαντήθηκε από kosmidis80 στο θέμα Απ: Γνώμες για ξυλολέβητες Burnit
Και επειδη με τρωει και το ψαχνω, μιλησα και με άλλον Ελληνα και μου έδωσε καλύτερη τιμή.

Σ αυτα που συζητήσαμε είναι ότι το λεβητακι εχει και την σερμπαντίνα ασφαλείας στην τιμή αγοράς και όχι σαν optional. επίσης μου είπε σε αντίστοιχο σπίτι με το δικό μου φέτος εκαψαν 12 τόνους ξύλα σε σύνολο?!

Περιμένω λοιπόν για την όποια ένσταση ή γνώμη από χρήστη ή μη και μέσα στο επόμενο διάστημα λογικά τον αγοράζω.
Last edit: 11 Χρόνια 10 Μήνες πριν by kosmidis80.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 10 Μήνες πριν #14326 από pantelis1973
Απαντήθηκε από pantelis1973 στο θέμα Απ: Γνώμες για ξυλολέβητες Burnit

kosmidis80 έγραψε: Και επειδη με τρωει και το ψαχνω, μιλησα και με άλλον Ελληνα και μου έδωσε καλύτερη τιμή.

Σ αυτα που συζητήσαμε είναι ότι το λεβητακι εχει και την σερμπαντίνα ασφαλείας στην τιμή αγοράς και όχι σαν optional. επίσης μου είπε σε αντίστοιχο σπίτι με το δικό μου φέτος εκαψαν 12 τόνους ξύλα σε σύνολο?!

Περιμένω λοιπόν για την όποια ένσταση ή γνώμη από χρήστη ή μη και μέσα στο επόμενο διάστημα λογικά τον αγοράζω.


φιλε kosmidi80, ποσα μ2 σπιτι,εκαψε 12 τονους; μηπως μπορεις να ρωτησεις ποσο βρισκεις τον πυρόλυσης;

Δεν κανει κρυο στην Ελλάδα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 10 Μήνες πριν #14341 από kosmidis80
Απαντήθηκε από kosmidis80 στο θέμα Απ: Γνώμες για ξυλολέβητες Burnit
120 m2 μου είπε ο Έλληνας, σύγχρονη κατοικία (αρα υποθέτω μέτρια προς καλή μόνωση) στην Β. Ελλάδα.

Για τον πυρόλυσης 25 kw ρώτησα. Στην Βουλγάρία μου είπαν περίπου 1650 Ευρώ (πάλι χωρίς παζάρι). Εδώ απ ότι θυμάμαι μου είπαν 2.100 με 2.200 Ευρώ.



Παντελή έχεις άποψη για τα συγκεκριμένα?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 10 Μήνες πριν #14343 από egglezos
Απαντήθηκε από egglezos στο θέμα Re: Απ: Γνώμες για ξυλολέβητες Burnit

kosmidis80 έγραψε: 120 m2 μου είπε ο Έλληνας, σύγχρονη κατοικία (αρα υποθέτω μέτρια προς καλή μόνωση) στην Β. Ελλάδα.


:woohoo: :woohoo: :woohoo:

(ωριαία κατανάλωση 33000 kcal...!)

It would be possible to describe everything scientifically, but it would make no sense; it would be without meaning, as if you described a Beethoven symphony as a variation of wave pressure. - Albert Einstein

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.138 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ