Γνώμες για ξυλολέβητες Burnit

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #19228 από kosmidis80
Απαντήθηκε από kosmidis80 στο θέμα Απ: Γνώμες για ξυλολέβητες Burnit
Λοιπόν βρέθηκα χτες και με τον Δημήτρη από Δρυμο (Χαρηκα για την γνωριμία Δημήτρη!) και τα είπαμε.

Συνοψίζοντας το ενδιαφέρον υπάρχει για :

- 30 Kw (εγώ)
- 30 Κw (Valsam)
- 30 Κw (Παντελης)
- 50 Kw (Δημήτρης Δρυμό)
- 2 χ 50 Kw (Στέλιος Σέρρες)- συνεργάτης μου, θέλει 2 50αρηδες.

Ανεβάζω εδώ την λίστα τον ενδιαφερόμενων, καθώς μου ήρθε πάλι email για προσφορά από ένα υδραυλικό.

Όποιος έμπορος λοιπόν ή υδραυλικός θελήσει μπορεί να μας δώσει την προσφορά του (ΤΕΛΙΚΗ ΤΙΜΗ !). Με τα παιδιά λέμε την εβδομάδα μετά τον 15Αυγουστο να βρεθούμε όλοι μαζί στον έμπορο που θα μας συμφέρει.

Για το νέο email που ήρθε :

Ο κ. Δημήτρης (υδραυλικός) μου είπε στο email του ότι έχει βάλει κάποια τέτοια μηχανήματα και πήγαν πολύ καλά πέρυσι. Του ζήτησα τιμές και να μας ενημερώσει για τους ιδιώτες που έχουν ήδη τα μηχανήματα, ώστε να τους ρωτήσουμε ή να πάμε να τα δούμε και απο κοντά!

Επειδή δεν θέλω να δημιουργηθεί καμοία υπόνεια δόλου προς το άτομο μου, στην διάθεση του οποιοδήποτε τα email Που έχω λάβει και οι απαντήσεις μου! Επίσης οι τελικές τιμές ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΘΟΥΝ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΜΕΤΑ ΤΟΥ 15 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ, με επίσκεψη των ενδιαφερόμενων στον έμπορο που θα μας δώσει την χαμηλότερη τιμή!

Το μόνο που προσωπικά θέλω να κερδίσω είναι όσο το δυνατόν καλύτερη τιμή απόκτησης του λέβητα και πιστεύω πως όλοι μας αυτό θέλουμε...
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": pantelis1973

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #19234 από valsam
Απαντήθηκε από valsam στο θέμα Απ: Γνώμες για ξυλολέβητες Burnit
Μιας και μαζευτικαμε τοσοι μια επικοινονια με την sunsystem δεν θα εβλαπτε μπας και τα παρουμε σε τιμη χονδρικη!
Last edit: 11 Χρόνια 8 Μήνες πριν by valsam.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #19236 από kosmidis80
Απαντήθηκε από kosmidis80 στο θέμα Απ: Γνώμες για ξυλολέβητες Burnit
Δεν απαντουν στο τηλεφωνο, θα τους στείλω email
Last edit: 11 Χρόνια 8 Μήνες πριν by kosmidis80.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": max

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #19243 από max
Απαντήθηκε από max στο θέμα Απ: Γνώμες για ξυλολέβητες Burnit
Πολυ καλη δουλεια παιδια.
Kosmidis χαρηκα κι εγω για τη γνωριμια, κι ευχαριστω για το ενδιαφερον σου για να με ενημερωσεις.

Λοιπον κι εγω με τη σειρα μου μιλησα με εναν ακομη εμπορο και θα εχουμε ακομη μια προσφορα στα χερια μας Δευτερα - Τριτη.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": kosmidis80

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #19246 από kosmidis80
Απαντήθηκε από kosmidis80 στο θέμα Απ: Γνώμες για ξυλολέβητες Burnit
Το email Που έστειλα στην sunsystem :


Dear Sirs,

I am a member of a Greek Forum about energy and boilers (www.energ.gr) and since we are impressed from the quality of your products,

We would like to ask directly from you the prices and the availability of WBS Active boilers.

Already the members that are interested for buying your boilers are Six (6). The demand is for:

- 3 x WBS active 30 Kw
- 3 x WBS active 50 Kw

Hoping that this is a great opportunity for your products to be advertised in Greek market and since we are trying to keep our cost down,

We would like to ask you for Special Prices (You can apply also transport cost as an optional - delivery place: Thessaloniki).

Waiting for your kind and quick response, since next week we have to take our decision and proceed with the order.

Best regards,






Παιδια για τις επομενες δύο εβδομάδες πιστευω οτι θα έχω χρονο να ασχοληθώ, μετά λίγο χλωμο το βλέπω...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #19259 από valsam
Απαντήθηκε από valsam στο θέμα Απ: Γνώμες για ξυλολέβητες Burnit
Αν κατσει με την sunsystem απευθειας τοτε πιστευω για τουλαχιστον ενα 200ρη-250ρη κατω απο την τιμη(ισως και παραπανω) των 950 ευρω(με τα μεταφορικα) που μου εδωσε ο Παυλος!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.140 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ