Ravelli Holly Canalizzatta 12kw by γιαννης-δραμα

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #111242 από γιαννης-δραμα

Kardas έγραψε: πειρες επιδοτηση?

Ναι φιλε μου κανονικα εχω τελειωση εδω και 5 μηνες και οι προμηθευτες πληρωθηκαν εδω και δυο μηνες!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #111428 από gkoon71
Απαντήθηκε από gkoon71 στο θέμα Ravelli Holly Canalizzatta 12kw by γιαννης-δραμα
Σε ευχαριστω για τις πληροφοριες αλλα αν υπαρχει τροπος να να ανεβασεις καπου αυτο το βιντεο που λες, η αν μπορουσες να μου εξηγησεις εστω και περιληπτικα το τροπο, θα με βοηθουσες αφανταστα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #111520 από γιαννης-δραμα
Θα το ανεβασω στο youtube γιατι μπορει να το θελουν κι αλλοι Ravelistas ;)
Απλα εσυ θα ανεβαζεις η κατεβαζεις τις στροφες του βεντυλατερ με τα πληκτρα 1 και 2 αναλογα με την φλογα που βλεπεις(να ειναι λευκοκιτρινη και οχι να κοκκινιζει),και αν πεφτει η φλογα πολυ θα χαμηλωνεις τις στροφες αναλογα(και το συστημα θα αποθηκευση τις ρυθμισεις αυτοματα).
Αλλα καλυτερα θα το δεις στο βιντεο αν μπορεσω να το ανεβασω,ξεκιναει το σεταρισμα απο το 3.00 εως το 8.30 λεπτο περιπου και καλο ειναι να το δεις δυο τρεις φορες πριν ξεκινησεις και να το βλεπεις στην οθονη καποιου λαπτοπ εκει διπλα!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #111523 από γιαννης-δραμα
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": gkoon71

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #111659 από γιαννης-δραμα
Ξερει κανενας για το προβληματακι με τις παρεμβολες( κανουν παρεμβολες στο βομβητη της οθονης σχεδον ολα τα κομπιουτερ(τηλεορασης,αποκωδικοποιητη,αιρκοντισιον)ακομα και το φως οταν το αναβω(το εκανε 2-3 φορες στην αρχη και δεν το ξανακανε).Φιλος μου ειπε οτι πρεπει να βαλω η αντιπαρασιτικα πολυμπριζα η κατι αντιπαρασιτικα που μπαινουν στα πολυμπριζα)?
Κανει μονο ηχο λες και πατας καποιο κουμπι της σομπας η του κομπιουτερ της(δεν το κανει συνεχεια)αλλα η οθονη δεν αναβει.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #111718 από gkoon71
Απαντήθηκε από gkoon71 στο θέμα Ravelli Holly Canalizzatta 12kw by γιαννης-δραμα

γιαννης-δραμα έγραψε: Θα το ανεβασω στο youtube γιατι μπορει να το θελουν κι αλλοι Ravelistas ;)
Απλα εσυ θα ανεβαζεις η κατεβαζεις τις στροφες του βεντυλατερ με τα πληκτρα 1 και 2 αναλογα με την φλογα που βλεπεις(να ειναι λευκοκιτρινη και οχι να κοκκινιζει),και αν πεφτει η φλογα πολυ θα χαμηλωνεις τις στροφες αναλογα(και το συστημα θα αποθηκευση τις ρυθμισεις αυτοματα).
Αλλα καλυτερα θα το δεις στο βιντεο αν μπορεσω να το ανεβασω,ξεκιναει το σεταρισμα απο το 3.00 εως το 8.30 λεπτο περιπου και καλο ειναι να το δεις δυο τρεις φορες πριν ξεκινησεις και να το βλεπεις στην οθονη καποιου λαπτοπ εκει διπλα!

Γιαννη σε ευχαριστω πολυ για το βιντεο! Θα περιμενω να πιασουν λιγο τα κρυα εδω στην Αθηνα και θα τη σεταρω, ελπιζω να πανε ολα καλα. Οσο αφορα το προβλημα που εχεις με τα παρασιτα, δοκιμασε με μια μπαλαντεζα να παρεις ρευμα απο μια αλλη πριζα που ερχετε απο αλλη γραμμη. Με τη δικια μου παντως δεν εχω τετοιο προβλημα.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": γιαννης-δραμα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.086 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ