HP60 by Atlas

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #72881 από stoikon
Απαντήθηκε από stoikon στο θέμα HP60 by Atlas

dora-serres έγραψε: Αγαπητέ μου Stoikon με όλο το σεβασμό και την εκτίμηση εγώ πρότεινα τη λύση που μου είπαν απ του κ. Μοσχάλη γι αυτό το πρόβλημα. Εσύ μπορεί να επεσες σε καλή παρτίδα και να λύθηκε το θέμα με τον αέρα αλλά εγώ δεν είδα διαφορά όταν το δοκίμασα. Ακόμα και στα τεστ που έκανε το καλοκαίρι ο ίδιος είχε κλινγκερ σε κάποια.


Ο κ.Μοσχάλης δεν έχει τον χρόνο για να ασχολείται για ώρες με τον κάθε πελάτη όσο καλή διάθεση και να έχει. Και τα τεστ έγιναν σε όλα με τις ίδιες ρυθμίσεις. Εξάλου το alfawood έδωσε πολύ καλές εντυπώσεις.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #72888 από Fokion
Απαντήθηκε από Fokion στο θέμα HP60 by Atlas
φιλε μου φιλε μου φιλε μου stoikon

ΔΕΝ ειμαι υπερ των ακριβων ΔΕΝ ειμαι καν υπερ των πιστοποιημενων ντε και καλα...

Εχω - προσωπικά και το ξερεις - αντιμετοπισει ΧΟΝΤΡΟ προβλημα με το Alfa wood το οποιο πΟΤΕ δε καταφερε να καει οπως το BIO, to καιγεται τοσο λουκουμι που εφτασε να γεμισει το συρταρι σταχτη και να μπαινει και στο ποτυρακι... τοσο ασχολιομουν να φανταστεις που ΟΥΤΕ το τζαμι δε καθαριζα...
ΤΟΣΟ απροβληματιστα δουλευει....

και μια που ο φιλος ειπε οτι θελει να δοκιμασει golden ας δοκιμασει και τον προτρεπω πλεον σε ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ επωνυμο θελει...
Δεν πηγε ΚΑΝ το μυαλο μου οτι τον προτρεπω να παρει "το ακριβωτερο" στο μυαλο μου ειχα να δοκιμασει "κι αλλη μαρκα απο αλφα".

Αυτα.....

ENERGY GP 8000 (X2) εφυγαν - απολυτα ευχαριστημενος
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...mid=144&limitstart=0
ECOSPAR AUGIRA 23KW NEW ENTRY....
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=59591&Itemid=384

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #72896 από Atlas
Απαντήθηκε από Atlas στο θέμα HP60 by Atlas
Προσωπικά,δεν έχω πρόβλημα ν' αδειάζω κάθε μέρα το δοχείο καύσης από το κλίνκερ.
Είμαι ευχαριστημένος με την λειτουργία της σόμπα.
Είμαι της άποψης, ότι δουλεύει καλά, δεν το πειράζω.
Σήμερα "αναβάθμισα" και την εισαγωγή.





Επειδή με αέρα και βροχή πιθανόν να πέρναγε στα ενδότερα! :)

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Συνημμένα:
Last edit: 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν by Atlas.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #72926 από stoikon
Απαντήθηκε από stoikon στο θέμα HP60 by Atlas

Fokion έγραψε: φιλε μου φιλε μου φιλε μου stoikon

ΔΕΝ ειμαι υπερ των ακριβων ΔΕΝ ειμαι καν υπερ των πιστοποιημενων ντε και καλα...

Εχω - προσωπικά και το ξερεις - αντιμετοπισει ΧΟΝΤΡΟ προβλημα με το Alfa wood το οποιο πΟΤΕ δε καταφερε να καει οπως το BIO, to καιγεται τοσο λουκουμι που εφτασε να γεμισει το συρταρι σταχτη και να μπαινει και στο ποτυρακι... τοσο ασχολιομουν να φανταστεις που ΟΥΤΕ το τζαμι δε καθαριζα...
ΤΟΣΟ απροβληματιστα δουλευει....

και μια που ο φιλος ειπε οτι θελει να δοκιμασει golden ας δοκιμασει και τον προτρεπω πλεον σε ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ επωνυμο θελει...
Δεν πηγε ΚΑΝ το μυαλο μου οτι τον προτρεπω να παρει "το ακριβωτερο" στο μυαλο μου ειχα να δοκιμασει "κι αλλη μαρκα απο αλφα".

Αυτα.....


Για να μην το πολύ τραβάμε και βγαίνουμε εκτός θέματος θα σου πω ένα τελευταίο. Στην σόμπα σου δεν έφταιγε τοalfagood και το ξέρεις και συ. Έφταιγε που δεν πατούσε καλά το ποτηράκι και δεν έκανε καλή καύση. Μόλις το διόρθωσες όλα οκ. :)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #72934 από Fokion
Απαντήθηκε από Fokion στο θέμα HP60 by Atlas
Δε διορθωθηκε τελειως - και παλι το αλφα δεν καιγοταν σωστα. θα βρω την φωτο και θα την βαλω στο δικο μου θεμα να μην χαλαμε αυτο.

ENERGY GP 8000 (X2) εφυγαν - απολυτα ευχαριστημενος
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...mid=144&limitstart=0
ECOSPAR AUGIRA 23KW NEW ENTRY....
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=59591&Itemid=384

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #73318 από Atlas
Απαντήθηκε από Atlas στο θέμα HP60 by Atlas


Μετά από 5 μέρες λειτουργίας το τζάμι είναι έτσι


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.095 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ