Τιμές ξύλου

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #96381 από erimitis
Απαντήθηκε από erimitis στο θέμα Τιμές ξύλου

μανολης έγραψε:

erimitis έγραψε: Οποιος ειναι μαγκας ας κανει δουλεια με ακποιον που δεν ξερει και στειλει και φραγκα.
Και δευτερον μεταφορικα απο σοφια ειστε παλαβοι?
Μονο οποιος εχει ανθρωπο εμπιστο πανω να κανει δουλεια παιδες προσοχη


γιατι το λες αυτο ?
αν ξερεις κατι ειναι καλο να το πεις ,γιατι οι περισσότεροι αυτο θελουν να κανουν
παντος σε αυτο που γραφεις εχεισ δικιο

Γιατι ρε φιλε φετος εγινε χαμος και οι βουλγαροι δεν παιζουνε.
Αμα πας πανω μονος θα σε γδυσουνε κανονικα.
Last edit: 11 Χρόνια 1 Μήνας πριν by erimitis.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #96386 από bill987
Απαντήθηκε από bill987 στο θέμα Τιμές ξύλου
Φίλε ερημίτη σε ποια περιοχή βρίσκεστε για να κανονίσετε ???

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #96409 από valsam
Απαντήθηκε από valsam στο θέμα Τιμές ξύλου

erimitis έγραψε:

μανολης έγραψε:

erimitis έγραψε: Οποιος ειναι μαγκας ας κανει δουλεια με ακποιον που δεν ξερει και στειλει και φραγκα.
Και δευτερον μεταφορικα απο σοφια ειστε παλαβοι?
Μονο οποιος εχει ανθρωπο εμπιστο πανω να κανει δουλεια παιδες προσοχη


γιατι το λες αυτο ?
αν ξερεις κατι ειναι καλο να το πεις ,γιατι οι περισσότεροι αυτο θελουν να κανουν
παντος σε αυτο που γραφεις εχεισ δικιο

Γιατι ρε φιλε φετος εγινε χαμος και οι βουλγαροι δεν παιζουνε.
Αμα πας πανω μονος θα σε γδυσουνε κανονικα.

Eνταξει μην τρελαθουμε κι'ολας δεν ειναι ολοι οι Βουλγαροι απατεωνες,περυσι πηρα κουφωματα για τα 2 σπιτια το δικο μου και του αδελφου μου και η δουλεια σχεδον χαλασε μιας και Βουλγαρος μου ζητουσε ολα τα λεφτα μπροστα και μετα θα μου εστελνε το εμπορευμα γιατι οπως μου ειπε ξανα Ελλαδα δεν στελνει ουτε με μισα μπροστα και εξωφληση με την παραδοση γιατι απλα οι Ελληνες δεν πληρωνουν και οτι το τελευταιο φορτηγο που εστειλε εφαγε ξυλο ο φορτηγατζης και κατεβασαν το εμπορευμα,φυσικα και λεω ουτε με σφαιρες γιατι για δαγκωμα παει η δουλειοα ετσι αποφασισαμε να πεταχτουμε μεχρι τα Σοφια να δω με τα ματια μου το μαγαζι του Βουλγαρου,οταν φτασαμε ετριβα τα ματια μου,χιλιομετρα ατελειωτα προφιλ κουφωματων,νταλικες με κουφωματα να φευγουν για Ισπανια ,Γερμανια,10δες υπαληλοι 4 ρομποτικα αξιας εκατομυριων και΄γω φοβομουν μην μου φανε τα 4 χιλιαρικα,παλι καλα που ασχοληθηκε με μια τοσο μικρη παραγγελια σαν την δικια μου ειπα απο μεσα μου και τον πληρωσα επιτοπου και σε 2 μερες τα κουφωματα ηταν στο σπιτι μου!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #96417 από kkavalas
Απαντήθηκε από kkavalas στο θέμα Τιμές ξύλου
μπορεις να δωσεις μαιλ της εταιριας κουφωματων?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #96420 από slnzxr
Απαντήθηκε από slnzxr στο θέμα Τιμές ξύλου
Επειδη εχω πεθανει στο γελιο εδω μεσα με αυτα που διαβαζω και τους τσιπηδες που εχουν γεμισει το φορουμ με ατακες του στυλ 60 ευρω μεροκαματο ειναι μια χαρα για να κοψεις και να παλετιασεις 20 και 30 τονους ξυλα/μερα προκαλω οποιον μαγκακο θελει να του χαρισω 7 τονους ξυλα που εχω για προσωπικη χρηση αρκει να μου τα κοψει-παλετιασει μεσα σε 10 ωρες με 60 ευρω μεροκαματο..!!!

Μα δεν ντρεπεστε..?Θα ρυθμισετε εσεις το μεροκαματο που θελει ο καθενας?Καποιοι δημοσιοι υπαλληλοι που απαντανε εδω μεσα με τετοιες ατακες ξερετε τι μεροκαματο πιστευω οτι επρεπε να παιρνουν?Το πολλη 7 ευρω θα τους εδινα...

Για να δω αντιδρασεις...!!!
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": χρηστος8, PRIMUS 45

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #96421 από PRIMUS 45
Απαντήθηκε από PRIMUS 45 στο θέμα Τιμές ξύλου

slnzxr έγραψε: Επειδη εχω πεθανει στο γελιο εδω μεσα με αυτα που διαβαζω και τους τσιπηδες που εχουν γεμισει το φορουμ με ατακες του στυλ 60 ευρω μεροκαματο ειναι μια χαρα για να κοψεις και να παλετιασεις 20 και 30 τονους ξυλα/μερα προκαλω οποιον μαγκακο θελει να του χαρισω 7 τονους ξυλα που εχω για προσωπικη χρηση αρκει να μου τα κοψει-παλετιασει μεσα σε 10 ωρες με 60 ευρω μεροκαματο..!!!

Μα δεν ντρεπεστε..?Θα ρυθμισετε εσεις το μεροκαματο που θελει ο καθενας?Καποιοι δημοσιοι υπαλληλοι που απαντανε εδω μεσα με τετοιες ατακες ξερετε τι μεροκαματο πιστευω οτι επρεπε να παιρνουν?Το πολλη 7 ευρω θα τους εδινα...

Για να δω αντιδρασεις...!!!

Για να δω εναν!!!!!!!???????????


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": slnzxr

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.186 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ