Γνωμες για καινουργιο τζακι καλοριφερ

Περισσότερα
7 Χρόνια 2 Μήνες πριν #157091 από geodag
γινεται ρε παιδια σε τζακι να παιρνει αερα για καυση απο το εσωτερικο του σπιτιου και να δουλευει?? δεν θελει φρεσκο αερα απο εξω?? εγω αρχισα να κοιταζω παλι την edikamin και συγκεκριμενα το H2OCEANO 23kw με τα 14kw στο νερο πιστευω για το σπιτι μου 90τμ θα φτασει... δεν ξερω αλλα τα ιταλικα κατι μου κανουν.. αυτο το Πορτογαλλικο που εβαλες Oct262 δεν μου γεμιζει το ματι και σαν εμφανιση με χαλαει που εχει μικρο τζαμι μπροστα... εκτος αν ετσι μου φαινεται....παντος πολυ καλη αποδοση φαινεται να εχει και καλη τιμη... δεν ξερω ας μιλησει καποιος που ξερει η που εχει Πορτογαλλικο να μας πει γνωμες!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 2 Μήνες πριν #157092 από ΑΝΕΣΤΗΣ98

geodag έγραψε:

ΑΝΕΣΤΗΣ98 έγραψε: υπάρχει είδική κόλλα. Θα βάλεις και γυψοσανίδα μετά;

Αν δεν χρειαζεται και επειδη θα το κανω μονος μου λεω να μην βαλω γυψοσανιδα... να ρωτησω κατι αλλο?? το απλο λευκο φιλεζολ θα κανει δουλεια η θελει το πρασινο που βαζουμε και στους τοιχους αναμεσα απο τα τουβλα??

για απο μέσα που θες κάνει αλλά μετά θα το αφήσεις έτσι;θα θέλει σοβατισμα να φαίνεται ωραίο. Γι'αυτό ρώτησα μήπως έβαζες γυψοσανιδα ;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 2 Μήνες πριν #157095 από aristidis540
Χμ... εγώ πάλι έχω 130 τετραγωνικά και σκέφτομαι για το H2Oceano 15 που έχει 12kw στο νερό.
όσο για την μόνωση υπάρχουν για όλα λύσεις,ακόμη και φελιζολ με γυψοσανίδα έτοιμο από knauf.
για υδραυλικά τζάκια έχει λίγα πράματα μέσα στο σαιτ,έχει γνώμη κάνεις για το H2Oceano??

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 2 Μήνες πριν #157097 από geodag

ΑΝΕΣΤΗΣ98 έγραψε:

geodag έγραψε:

ΑΝΕΣΤΗΣ98 έγραψε: υπάρχει είδική κόλλα. Θα βάλεις και γυψοσανίδα μετά;

Αν δεν χρειαζεται και επειδη θα το κανω μονος μου λεω να μην βαλω γυψοσανιδα... να ρωτησω κατι αλλο?? το απλο λευκο φιλεζολ θα κανει δουλεια η θελει το πρασινο που βαζουμε και στους τοιχους αναμεσα απο τα τουβλα??

για απο μέσα που θες κάνει αλλά μετά θα το αφήσεις έτσι;θα θέλει σοβατισμα να φαίνεται ωραίο. Γι'αυτό ρώτησα μήπως έβαζες γυψοσανιδα ;

Οχι φιλε μου θα το βαλω εξω απο το σπιτι μου το φιλεζολ στην οροφη του κατω οροφου το οποιο ειναι στο τουβλο και με την κριση δεν νομιζω να φτιαχτει για τα επομενα μνημονιακα χρονια...οποτε δεν εχω θεμα αν θα φαινεται ασχημα το θεμα μου ειναι να κανει δουλεια... και απο πανω επισης εχω το ιδιο θεμα οποτε παλι θα μπει απο εξω απο σπιτι μου στο πατωμα( στην πλακα δηλαδη) του πανω οροφου...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 2 Μήνες πριν #157099 από geodag

aristidis540 έγραψε: Χμ... εγώ πάλι έχω 130 τετραγωνικά και σκέφτομαι για το H2Oceano 15 που έχει 12kw στο νερό.
όσο για την μόνωση υπάρχουν για όλα λύσεις,ακόμη και φελιζολ με γυψοσανίδα έτοιμο από knauf.
για υδραυλικά τζάκια έχει λίγα πράματα μέσα στο σαιτ,έχει γνώμη κάνεις για το H2Oceano??

μηπως ειναι πολυ μικρο το H2oceano 15κw για 130τμ?? εγω εχω 90τμ και σκεφτομαι για το 23kw

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 2 Μήνες πριν #157107 από ΑΝΕΣΤΗΣ98

geodag έγραψε:

ΑΝΕΣΤΗΣ98 έγραψε:

geodag έγραψε:

ΑΝΕΣΤΗΣ98 έγραψε: υπάρχει είδική κόλλα. Θα βάλεις και γυψοσανίδα μετά;

Αν δεν χρειαζεται και επειδη θα το κανω μονος μου λεω να μην βαλω γυψοσανιδα... να ρωτησω κατι αλλο?? το απλο λευκο φιλεζολ θα κανει δουλεια η θελει το πρασινο που βαζουμε και στους τοιχους αναμεσα απο τα τουβλα??

για απο μέσα που θες κάνει αλλά μετά θα το αφήσεις έτσι;θα θέλει σοβατισμα να φαίνεται ωραίο. Γι'αυτό ρώτησα μήπως έβαζες γυψοσανιδα ;

Οχι φιλε μου θα το βαλω εξω απο το σπιτι μου το φιλεζολ στην οροφη του κατω οροφου το οποιο ειναι στο τουβλο και με την κριση δεν νομιζω να φτιαχτει για τα επομενα μνημονιακα χρονια...οποτε δεν εχω θεμα αν θα φαινεται ασχημα το θεμα μου ειναι να κανει δουλεια... και απο πανω επισης εχω το ιδιο θεμα οποτε παλι θα μπει απο εξω απο σπιτι μου στο πατωμα( στην πλακα δηλαδη) του πανω οροφου...

το λευκό δεν είναι τόσο αποδοτικό και έχει θέμα με τις υγρασιες. Δες για neopor που είναι και οικονομικό και έχει και καλούς συντελεστές γιατί είναι ανθρακουχο
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": geodag

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.082 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ