Τζακι nordpeis,θα θελα τη βοηθεια σας παρακαλω

Περισσότερα
8 Χρόνια 4 Μήνες πριν #149935 από georgio
το προβλημα ειναι οτι με την επενδυση που δινει ο κατασκευαστης δεν ταιριαζει στο υπολοιπο σπιτι!!οσο για τον επανω οροφο σιγουρα θα χρειαστει βεντιλατερ και σωληνωσεις,οποτε αν πω να ζεστανω και τον επανω θελω μεγαλυτερο!!το θεμα ειναι να βρω ενα καταστημα που να βαζει nordpeis και να τα τοποθετει με το σωστο τροπο μιας και πρεπει να γινει διαφορετικη επενδυση!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 8 Χρόνια 4 Μήνες πριν #149939 από george_74
Εάν θέλεις οπωσδήποτε να βάλεις την εστία Q34AL αυτή μπορεί να συνδυαστεί με τις εργοστασιακές επενδύσεις που βρίσκονται στο κατωτέρω λινκ:

nordpeis.de/Produkte/Heizeinsaetze/Q-34AL

Για μία ακόμη φορά θα σου έλεγα να βάλεις μία από τις εργοστασιακές επενδύσεις (τις οποίες μπορείς να τις βάψεις ότι χρώμα επιθυμείς) διότι σε διαφορετική περίπτωση μόνο προβλήματα μπορεί να έχεις.
Last edit: 8 Χρόνια 4 Μήνες πριν by george_74.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": georgio

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 4 Μήνες πριν #150104 από georgio
Ψαχνωντα μου προτειναν και τα hajduk,μου ειπαν πως ειναι ισαξια των nordpeis κ λιγο καλυτερα και σε αποδοση,γνωριζει καποιος κατι για αυτα;εχει εμπειρια κανενας;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 4 Μήνες πριν #150118 από panosf01
Εχει ενας γνωστος μου,το εχω δει απο κοντα,ειναι λιγο μεγαλυτερο απο το νορντπαις.Ειναι πολυ καλο,με εξαιρετικο ελεγχο καυσης.Πολωνικο αν δεν κανω λαθος.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": georgio

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.061 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ