Εύρεση έμπειρου και αξιόπιστου μάστορα..

Περισσότερα
8 Χρόνια 5 Μήνες πριν #149148 από agpol07
Παιδιά καλησπέρα.
Θέλω και εγώ να μετατρέψω το τζάκι μου σε ενεργειακό και τις τελευταίες μέρες έχω διαβάσει αρκετές σελίδες από το forum.
Το συμπέρασμα που έβγαλα είναι ότι, ό,τι τζάκι και να βάλεις αν ο μάστορας δεν "το 'χει", τζάμπα λεφτά θα δώσεις.. Όσο και αν διάβασα όμως δεν βρήκα πουθενά, παρά μόνο σε ένα post για κάποιον Βασίλη , να γινεται αναφορά για κάποιον μάστορα που να ξέρεις ότι θα έρθει και θα σου πει τι πραγματικά αξίζει να βάλεις χωρίς να έχει κάποιο όφελος αυτός. Πιθανόν να μην γίνεται για λόγους διαφήμισης, αλλά το θεωρώ λάθος γιατί έτσι μπορείτε να προστατέψετε πολύ κόσμο σαν και εμένα, άσχετο δηλαδή. Θα παρακαλούσα λοιπόν αν μπορεί κάποιος να μου προτείνει κάποιον μάστορα αξιόπιστο και έμπειρο, έστω και μέσω email αν δεν επιτρέπεται να αναφέρονται εδώ.
Μένω στο Μοσχάτο.

Ευχαριστώ

Άγγελος

agpol07(papaki)gmail.com

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 5 Μήνες πριν #149155 από theoilia
Εγώ αν έμενα Αθήνα και ήθελα να βάλω τζάκι στο σπίτι μου θα πήγαινα μία βόλτα από την kratki για να μιλήσω με τον κ.Φιλιππακόπουλο.Όχι για κανέναν άλλο λόγο αλλά γιατί συμμετέχει στο φόρουμ και πολλές φορές δίνει λύσεις σε προβλήματα.

φέτος καίμε πετρέλαιο...


Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 5 Μήνες πριν #149181 από george_74
Συμφωνώ με τον theoilia. Από τα όσα χρόνια διαβάζω αυτό το φόρουμ έχω καταλάβει ότι με συνεργείο που εποπτευεται απο τον κ Φιλιππακοπουλο αποφεύγεις σίγουρα τα λάθη εγκατάστασης (υπ όψιν ούτε που τον ξέρω τον άνθρωπο)
Τώρα αν σου κάνουν οι εστίες της εταιρίας που αντιπρόσωπευει είναι θέμα του τι ακριβώς ψάχνεις αλλά και υποκειμενικο συνάμα.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 5 Μήνες πριν #149183 από agpol07
Η αλήθεια είναι ότι κοιτούσα προς κασέτα (lanordica, edilkamin). Θα περάσω όμως και από τον Δημήτρη να δω τι θα μου προτείνει και αυτός, λόγω του ότι με παίρνει να βάλω και foyer λόγω γυψοσανίδας. Αν κάποιος έχει και κάποια εναλλακτική για τις μάρκες που ανέφερα θα ήθελα τη γνώμη του.

agpol07(papaki)gmail.com

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 5 Μήνες πριν #149796 από giorgoskon
Στη Θεσσαλονίκη γνωρίζεται κάποιον έμπειρο και αξιόπιστο ?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.060 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ