Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal

  • Sp4wN
  • Το Άβαταρ του/της Sp4wN Συντάκτης θέματος
  • Αποσυνδεμένος
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Δέν ελπίζω τίποτε.Δέ φοβάμαι τίποτε.Είμαι άφραγκος
Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #26634 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal
Παιδες εγω ξεκινησα ενεργειες για παραγγελια Defro Agro Uni 35 μαζι με το Spyroseva απο Πολωνια ετσι για να στηριξουμε λιγο την ντοπια αγορα !! :P
Η τιμη βγαινει στα 2.500 Ε και καπου 200-300 τα μεταφορικα !! Με το υπαρχον Budget νομιζω ειναι πραγματικα η καλυτερη επιλογη !!

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #26989 από erimitis
Απαντήθηκε από erimitis στο θέμα Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal
φιλε νικο πολυ ξεφυγες ρε φιλε.Αμα παθει τιποτα χτυπα ξυλο τι θα κανεις ρε φιλε?χτυπα αναν αξιοπιστο ελληνικο και καθαρισες φιλε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #27063 από spyroseva
Απαντήθηκε από spyroseva στο θέμα Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal

erimitis έγραψε: φιλε νικο πολυ ξεφυγες ρε φιλε.Αμα παθει τιποτα χτυπα ξυλο τι θα κανεις ρε φιλε?χτυπα αναν αξιοπιστο ελληνικο και καθαρισες φιλε.


Σαν τι δλδ μπορει να παθει?
Αμα θες ανεφερε κατι για παραδειγμα . . . κουβεντα να γινεται

Καλημερα
Σπυρος

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

  • Sp4wN
  • Το Άβαταρ του/της Sp4wN Συντάκτης θέματος
  • Αποσυνδεμένος
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Δέν ελπίζω τίποτε.Δέ φοβάμαι τίποτε.Είμαι άφραγκος
Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #27081 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal
Δε θα παθει τιποτε ... Μιλαμε για ενα μηχανημα που απο τα ελληνικα απεχει μιλια μακρια !! Αν ειναι πιο πιθανο να χαλασει ενα απο ολα αυτα τοτε ειναι οι λυσεις που λεγαμε τοσο καιρο . Αλλα και να παθει ρε Δημητρη , χαλαλι !! Το εννοω . Εχω κανει ΤΗΝ ερευνα αγορας . Παιζει να ξερω απ εξω τιμες που πωλουν απο τη θεσσαλια και πανω ολοι οι εμποροι των περισσοτερων εταιρειων . Αν βγει λαθος η επιλογη μπορω να λεω οτι εκανα οτι καλυτερο μπορεσα και τελειωσε εκει η δουλεια !! Τοσοι θα πεθανουν απο το κρυο φετος !! Υπολογιζε και μενα στη χειροτερη :lol:

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #27156 από erimitis
Απαντήθηκε από erimitis στο θέμα Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal
πες οτι αχλαει ο κοχλιας απο κακη ποιοτητα πελλετ
πες οτι χαλαει ο ανεμιστηρας για τα κααυερια η ο ασθητηρας λαμδα.
και το ποιο σημαντικο ειναι προιον το οποιο εχει δουλευτει στην ελληνικη αγορα ωστε να εισαι σε θεση να κανεις ρυθμισεις η θα εισαι ολο το χειμωνα στο λεβητοστασιο να κανεις πειραματα?

εγω σου ειπα τις αποψεις μου πλεον ειμαι αναμεσα σε pelletech και primus mavil λογω χωρου στο λεβητοστασιο φιλε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #27201 από spyroseva
Απαντήθηκε από spyroseva στο θέμα Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal

erimitis έγραψε: πες οτι αχλαει ο κοχλιας απο κακη ποιοτητα πελλετ
πες οτι χαλαει ο ανεμιστηρας για τα κααυερια η ο ασθητηρας λαμδα.
και το ποιο σημαντικο ειναι προιον το οποιο εχει δουλευτει στην ελληνικη αγορα ωστε να εισαι σε θεση να κανεις ρυθμισεις η θα εισαι ολο το χειμωνα στο λεβητοστασιο να κανεις πειραματα?

εγω σου ειπα τις αποψεις μου πλεον ειμαι αναμεσα σε pelletech και primus mavil λογω χωρου στο λεβητοστασιο φιλε.


Υπάρχουν τα καθ'αυτού ελληνικά και τα εισαγωγής προιόντα.
Τώρα άμα αγοράσεις ένα ξένο, είτε το πάρεις απο'δώ είτε απ'έξω θα περιμένεις κάμποσες μέρες για το εξάρτημα.Δεν υπάρχει περίπτωση ο κάθε έλληνας έμπορας να έχει παρακαταθήκη κάθε λογής εξάρτημα,θα περιμένεις ούτως ή άλλως.
Η ιδανικότερη αγορά,είναι με τα ελληνικά προιόντα.Και εδώ σηκώνει κουβέντα,η εξυπηρέτηση είναι σχετική.Από άμεση,που ξεμπερδεύεις γρήγορα(πάλι σχετικό, πάρε τηλέφωνα,τι εξάρτημα είναι,με ποια μεταφορική κλπ) εώς καθυστερημένη αδικαιολογήτως.Πιστεύω να συμφωνείς . . .
Στην χειρότερη περίπτωση,θα ρίξεις κάνα μπινελίκι.Και στην ακόμη χειρότερη θα πάρεις το αμάξι και
θα πας στο εργοστάσιο.
Ο μαβίλ ήταν και δική μου επιλογή.
Τα "κουκιά" που έχω είναι μετρημένα.Διαφορά με αυτόν που σκοπεύω να αγοράσω 350,00,και κομμάτι καλύτερος . . .
Τι να πω μακάρι,να ήταν οι τιμές στα ίδια επίπεδα να επιλέξω την ελληνική αγορά.
Με τα παραπάνω, δεν έχω σκοπό να αμαυρώσω τους εμπόρους,αλλά πιστεύω πως επικρατεί η κατάσταση στην ελληνική αγορά,βασιζόμενος σε προσωπική και επαγγελματική πείρα.
Αυτά . . .
Κάθε άποψη σεβαστή και συζητήσιμη.


Φιλικά
Σπύρος

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.100 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ