Μέτρηση κυβικών αέρα σε τζάκι

Περισσότερα
10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #99224 από Στελιος1
Απαντήθηκε από Στελιος1 στο θέμα Kratki Zuzia by tas

tas έγραψε: Επειδή τα τελευταία σχόλια δεν έχουν καμία σχέση, κάποιος mod ας τα διαχωρίσει, είτε σε νέο topic είτε σε άλλο υπάρχον, περισσότερο σχετικό. Ευχαριστώ...







Ναι αλλα εγω δεν ανοιξα κανενα θεμα τι κοτσαρατε το ονομα μου εδω? Ουτε μιλαγα μονος μου..
Εχουν και παραεχουν σχεση μαλιστα, απλα δεν ειναι χαζοκουβεντα αυτην σας χαλασαν.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #99226 από tas
Απαντήθηκε από tas στο θέμα Kratki Zuzia by tas
Χαζοκουβέντα δεν την χαρακτήρισε κανείς. Χαρακτηρισμοί υπήρξαν μόνο εκ μέρους σου.
Εφόσον θεωρείς τη μέτρηση των κυβικών πολύ σημαντική, κανονικά θα έπρεπε να σε χαροποιεί το γεγονός ότι πλέον είναι πολύ πιο εύκολα "προσβάσιμες" οι πληροφορίες για το θέμα αυτό, με το δικό τους ξεχωριστό τίτλο...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 11 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #99227 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Kratki Zuzia by tas

Στελιος1 έγραψε: Ναι αλλα εγω δεν ανοιξα κανενα θεμα τι κοτσαρατε το ονομα μου εδω? Ουτε μιλαγα μονος μου..
Εχουν και παραεχουν σχεση μαλιστα, απλα δεν ειναι χαζοκουβεντα αυτην σας χαλασαν.


Οπως βλεπετε δεν την ανοιξατε εσείς :huh:

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Last edit: 10 Χρόνια 11 Μήνες πριν by jnet.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #99229 από caftis
Απαντήθηκε από caftis στο θέμα Μέτρηση κυβικών αέρα σε τζάκι
Στέλιος1 αν κατάλαβα καλά κατασκευάζεις εναλάκτες αέρος; για να μην ψάχνω όλο το φόρουμ έχεις παρουσιάσει κάποιον;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #99256 από Στελιος1
Απαντήθηκε από Στελιος1 στο θέμα Kratki Zuzia by tas

tas έγραψε: Χαζοκουβέντα δεν την χαρακτήρισε κανείς. Χαρακτηρισμοί υπήρξαν μόνο εκ μέρους σου.
Εφόσον θεωρείς τη μέτρηση των κυβικών πολύ σημαντική, κανονικά θα έπρεπε να σε χαροποιεί το γεγονός ότι πλέον είναι πολύ πιο εύκολα "προσβάσιμες" οι πληροφορίες για το θέμα αυτό, με το δικό τους ξεχωριστό τίτλο...




Μα πως θελεις να την πω δηλαδη? Εσυ ο ιδιος εκει ρωτησες πως μετριωνται, συντηρησες δηλαδη την <εκτος θεματος> κουβεντα. Αναφερα εναν πρακτικο τροπο και βρηκα και τ μπελα μου απο πανω. Τελος παντων.
Καφτις οχι δεν εχω παρουσιασει τιποτα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #99266 από caftis
Απαντήθηκε από caftis στο θέμα Μέτρηση κυβικών αέρα σε τζάκι
Δεν τον έχει βάλει κανένας εδώ στο φορουμ;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.077 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ