Skladova modena

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #119726 από κροκος
skladova modena δημιουργήθηκε από κροκος
ο πατερας μου αγορασε,την skladova modena, η σομπα ειναι σκετος δυναμιτης, πιανει πολυ μεγαλες θερμοκρασιες περιπου 25 με 27 βαθμους με λιγα ξυλα, Και λογω σπιτιου, λιγα τετραγωνικα και χαμηλοταβανο . Τωρα το προβλημα ειναι οτι μολις ανοιξει την πορτα βγαινει ο καπνος προς τα εξω και ΚΑΠΝΙΖΕΙ .ΥΓ η καμιναδα εχει υψος περιπου 8 μετρα, πολυ καλα μονωμενη, παρακαλω τα φωτα σας

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #119733 από Gdevil
Απαντήθηκε από Gdevil στο θέμα skladova modena
Απο που παίρνει αέρα για την καύση?

Το σπίτι έχει κανα βεντιλατεράκι πχ στο μπάνιο ή κάποιο άνοιγμα στην οροφή για να αερίζεται?


Ειδικός δεν είμαι. Οτι γράφω είναι προσωπικές σκέψεις. Όποιος τις διαβάζει ας τις κρίνει πριν τις αποδεχτεί ή πριν τις απορρίψει.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #119735 από μανολης
Απαντήθηκε από μανολης στο θέμα skladova modena
το πρωτο σημαντικό οταν ανοίγεις απορροφητήρα ανοιγεις και ενα παράθυρο λίγο οταν θα ανοιξης την πορτα της σομπας ανοιξε τη λιγο και μετα ανοιξε τη ολόκληρη να βαλεις ξυλα αν εχεις κλαπε ανοιξε το και αυτο

Το άσχημο με την θεωρία είναι πως σου λέει πως δουλεύει ένα σύστημα, όχι γιατί δεν δουλεύει.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #119761 από κροκος
Απαντήθηκε από κροκος στο θέμα skladova modena
οχι φιλοι μου καπνιζει, χωρις να βαλω αποροφητηρα, η αλλο ανεμηστηρακι, ανοιγω το κλαπετο απο τα μπουρια, ανοιγω σιγα σιγα την πορτα και μολις παω να ριξω το ξυλο μεσα ντουμανι ο καπνος προς τα εξω :angry: :angry: :angry: :angry:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #119764 από Gdevil
Απαντήθηκε από Gdevil στο θέμα skladova modena

Gdevil έγραψε: Απο που παίρνει αέρα για την καύση?
...

???


Ειδικός δεν είμαι. Οτι γράφω είναι προσωπικές σκέψεις. Όποιος τις διαβάζει ας τις κρίνει πριν τις αποδεχτεί ή πριν τις απορρίψει.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #119782 από mastoras
Απαντήθηκε από mastoras στο θέμα skladova modena
Ολες αυτές οι σόμπες [μικρές, κοντές, με μεγάλους χώρους καύσης και μεγάλες πόρτες] απαιτούν μόνο μία στροφή στην καμινάδα.....και ύστερα "δρόμο προς τα επάνω"

Αλλιώς ζεις με την κάπνα......αυτά από προσωπική εμπειρία. :)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.070 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ