Υδραυλική σόμπα η αέριο;

Περισσότερα
2 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 2 Χρόνια 2 Μήνες πριν #175806 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Υδραυλική σόμπα η αέριο;
ΚΑΜΙΑ ΣΥΣΤΟΛΗ ΣΕ ΜΙΚΡΟΤΕΡΗ ΔΙΑΜΕΤΡΟ ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΒΓΑΖΕΙ Η ΣΥΣΚΕΥΗ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΙΔΙΑ ΣΩΛΗΝΑ ΠΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΤΟ ΔΟΧΕΙΟ ΔΙΑΣΤΟΛΗΣ!!!!!!!!!(Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΛΑΚΙΑ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΟΛΟΙ!!!!!)ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΆ ΣΥΝΔΕΣΗ ΣΤΑ ΚΟΛΕΚΤΕΡ.ΕΧΤΡΑ ΔΟΧΕΙΟ ΔΙΑΣΤΟΛΗΣ ΜΕ ΒΑΝΑ ΚΑΙ ΤΡΕΛΛΟ ΡΑΚΟΡ (ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΒΓΑΖΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΕΛΕΝΧΕΙΣ)ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΠΛΗΡΩΣΗΣ(ΚΑΛΗ ΜΑΡΚΑ)ΒΑΝΑ ΑΠΟΣΤΡΑΓΓΙΣΗΣ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΒΑΛΕ ΘΕΡΜΟΥΨΟΜΕΤΡΟ ΓΙΑ ΕΛΕΝΧΟ ΠΙΕΣΗΣ ΚΑΙ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑΣ ΤΙΣ ΕΚΤΟΝΩΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΒΑΛΒΙΔΕΣ ΕΚΤΟΣ ΣΠΙΤΙΟΥ!!!!!.ΒΑΣΙΚΟ ΤΗΝ ΒΑΖΕΙΣ ΠΑΝΩ ΣΕ ΒΑΣΗ ΜΕ ΡΟΔΑΚΙΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΣΥΝΔΕΣΕΙΣ ΒΑΝΕΣ  ΚΑΙ ΤΡΈΛΑ ΡΑΚΟΡ ΝΑ ΤΑ ΛΥΝΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΤΣΟΥΛΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗ ΚΑΘΑΡΙΖΕΙΣ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ(ΤΟΥΜΠΑ ΔΙΑΦΡΑΓΜΑΤΑ ΜΟΤΕΡ ΚΑΜΙΝΑΔΑΣ ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΤΉΡΗΣΗ)).ΝΑ """ΜΗΝ ΣΕ ΧΩΡΊΣΕΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ''ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΤΣΑΛΙΑ !!!!!!!
Last edit: 2 Χρόνια 2 Μήνες πριν by ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 2 Μήνες πριν #175807 από Achilleas_st
Απαντήθηκε από Achilleas_st στο θέμα Υδραυλική σόμπα η αέριο;
Χαχα!!! Η γυναίκα γουστάρει πιο πολύ τη σόμπα και από μένα!!! Θα κανω έρευνα αγοράς και για αέριο, και θα αποφασίσω αν είναι. Σε αυτή τη χώρα που ζούμε δεν ξέρουμε τι μας ξημερώνει. Μας βλέπω του χρόνου με ηλεκτρικές κουβέρτες αγκαλιά!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 2 Μήνες πριν #175822 από thomas
Απαντήθηκε από thomas στο θέμα Υδραυλική σόμπα η αέριο;

Εγώ φέτος αλξα από υδραυλικη alfa plam 21 kw σε αέριο όλα αυτά που σου χράψανε τα παιδιά ισχύουν άλλο το αέριο άλλο το πέλλετ εγώ προσωπικά ησύχασα και ας μην είχα ούτε ένα πρόβλημα με την σόμπα .πρόλαβα και εκκλησία και καλή τιμή στο αέριο για δύο χρόνια κλειστό συμβούλιο.μονοσα και σπίτι και όλα καλά .Εσύ αποφασίζεις εγώ προσωπικά θα ξαναπήγαινα σε αέριο για διάφορους λόγους την σόμπα την έχω ακόμα και την πουλάω άμα σε ενδιαφέρει να μιλήσουμε στο τηλ.6950561106.αν διαφωνούν η συντονιστές ας διαγράψουμε το Πουλάω.

ναι αλλα πες μας και για τους λογαριασμους του αερίου να δουμε και την διαφορα τιμής στην κατανάλωση ,πόσο πέλλετ εκαιγες και πόσο έρχεται το μηνα το αέριο;
 

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 2 Μήνες πριν #175831 από kosi
Απαντήθηκε από kosi στο θέμα Υδραυλική σόμπα η αέριο;
Σε πέλλετ εκεγα 2.και κάτι παλέτες αγορά συνήθως το καλοκαίρι αναλόγως την τιμή περίπου 600.ευρώ.
Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 2 Μήνες πριν #175832 από Achilleas_st
Απαντήθηκε από Achilleas_st στο θέμα Υδραυλική σόμπα η αέριο;
Με όλο το θάρρος, αλλά δεν νομίζω να καις 4 ευρώ τον μήνα αέριο. Για να είμαστε δίκαιοι θα έπρεπε να βγάλεις φωτογραφίες από τον Οκτώβριο μέχρι τον τελευταίο λογαριασμό σου. Στο πατρικό μου σπίτι οι γονείς μου σε σπίτι με θερμοπροσοψη, καίνε μέχρι στιγμής 70-80 ευρώ το μήνα. Ο θερμοστάτης σταθερά στους 22 βαθμούς.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 2 Χρόνια 2 Μήνες πριν #175833 από thomas
Απαντήθηκε από thomas στο θέμα Υδραυλική σόμπα η αέριο;
Και αεριο ποσο και τον μήνα, 202 μοναδες αποκλείεται να είναι 4 ευρω, κατι αλλο είναι!!!!!????????
Και να το καις οπως λεει ο φιλος παρΑπανω
Last edit: 2 Χρόνια 2 Μήνες πριν by thomas.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.076 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ