ΠΡΩΤΑΡΗΣ !

Περισσότερα
2 Χρόνια 6 Μήνες πριν #173683 από TRAGANAS
ΠΡΩΤΑΡΗΣ ! δημιουργήθηκε από TRAGANAS
ΓΕΙΑ ΧΑΡΑ !
Ενδιαφερομαι για μελλοντικη χρηση ....για σομπα νερου να συνδεθει με τα σωματα!
 Το σπιτι μου ειναι  55 τ.μ 1ος οροφος με ταρατσα απο πανω και εχω την δυνατοτητα ανεξαρτητης θερμανσης!
Επισης δεν θελω να καταργησω τον καυστηρα που εχω και να μπορω να κανω ενναλαγη !
Ειμαι ασχετος....Δεν εχω ψαχτει...δεν ξερω τιμες και κοστος και θελω οσο το δυνατον περισσοτερες πληροφοριες!
Μενω αθηνα οποιος θελει να μου δωσει καποιον μπουσουλα...η αν υπαρχει καποιος που ειναι η ασχολια του και θελει να πει κατι περισσοτερο 
θα το εκτιμουσα.
Ευχαριστω ! 

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 2 Χρόνια 6 Μήνες πριν #173686 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα ΠΡΩΤΑΡΗΣ !
ΜΕ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΕΔΩ ΕΧΟΥΜΕ ΓΡΑΨΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ!!!!!ΜΕΡΙΚΕΣ ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΑ ΠΕΛΛΕΤ (ΣΟΜΠΕ ΚΑΥΣΤΗΡΕΣ)!!!ΒΑΣΙΚΟΤΕΡΟ Η ΜΟΝΩΣΗ ΤΩΝ ΣΠΙΤΙΩΝ ΜΑΣ!!!!! ΓΙΑ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΜΕ ΚΑΛΟΡΙΦΕΡ ΠΡΩΤΑ ΦΩΝΑΖΟΥΜΕ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟ ΝΑ ΜΕΤΡΗΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΘΕΡΜΙΔΕΣ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΌΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΤΙΣ ΑΠΏΛΕΙΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ ΜΑΣ.ΟΛΑ ΤΑ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΑ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΓΙΑ ΤΑ ΣΠΙΤΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΤΑ ΣΠΊΤΙΑ ΜΑΣ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΑ ΚΑΘΩΣ ΔΕΝ ΠΕΡΝΟΥΜΕ ΣΤΗ ΤΥΧΗ Η ΣΤΟ ΠΕΡΙΠΟΥ Η ΙΔΙΟ ΜΕ ΤΟΥ ΓΕΙΤΟΝΑ!!! ΟΛΕΣ ΟΙ ΟΔΗΓΙΕΣ ΤΩΝ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΩΝ ΛΕΝΕ ΕΩΣ 3 ΜΕΤΡΑ ΟΡΙΖΟΝΤΙΟ ΜΕ ΕΛΑΦΡΙΑ ΚΛΙΣΗ ΤΑΦ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΥ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΑΠΩΜΕΝΗ Η ΤΡΥΠΑ ΤΟΥ ΠΩΜΑΤΟΣ (ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΞΩ ΤΡΥΠΙΑ ΓΙΑ ΑΠΟΡΟΗ ΥΓΡΟΠΟΙΗΣΕΩΝ) ΓΩΝΙΕΣ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ 45 ΜΟΙΡΕΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΟΧΙ 90 ΚΑΙ ΟΧΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 3.ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΠΕΛΟ ΑΝΤΙΑΝΕΜΕΙΚΟ ΚΑΙ ΙΝΟΞ ΚΑΜΙΝΑΔΑ.ΔΙΠΛΗ ΙΝΟΞ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΓΙΑ ΠΕΡΙΟΧΕΣ ΠΟΛΥ ΚΡΥΕΣ ΑΛΛΑ ΔΙΠΛΑΣΙΑ ΤΙΜΗ!!!!!!!!!!!!!ΚΑΘΕΤΟ ΤΜΗΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΘΕΜΑ.ΚΑΛΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΣ ΣΟΜΠΕΣ-ΛΕΒΗΤΕΣ ΑΦΟΥ ΒΓΑΖΟΥΝ Φ80 ΒΑΛΤΕ ΣΥΣΤΟΛΗ ΚΑΙ ΦΤΙΑΞΤΕ ΤΗΝ ΚΑΜΙΝΑΔΑ ΜΕ Φ100 ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΟΙ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ.ΕΠΕΙΣΗΣ ΚΑΛΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΕΡΝΕΤΕ ΑΕΡΑ ΟΞΥΓΟΝΟΥ ΚΑΥΣΗΣ ΑΠΟ ΕΞΩ ΔΙΟΤΙ ΣΕ ΔΙΑΚΟΠΗ ΡΕΥΜΑΤΟΣ(ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ UPS ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΙ ΕΚΕΙ) ΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΜΕ ΦΥΣΙΚΗ ΡΟΗ ΝΑ ΠΕΤΑΞΕΙ ΤΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΚΑΠΝΟ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΑΜΑΤΗΜΕΝΟ ΜΟΤΕΡ ΤΙΣ ΚΑΜΙΝΑΔΑΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΠΟ ΠΟΡΤΕΣ ΚΟΡΔΟΝΙΑ Η ΟΠΟΥ ΒΡΕΙ ΕΥΚΟΛΟ ΔΡΟΜΟ!!!!!!!! ΕΠΕΙΣΗΣ ΒΟΗΘΑΕΙ ΣΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΟΞΥΓΟΝΩΣΗ ΚΑΥΣΗΣ ΜΙΑΣ ΚΑΙ Η ΦΩΤΙΑ ΘΕΛΕΙ ΚΑΥΣΙΜΗ ΥΛΗ ΟΞΥΓΟΝΟ ΚΑΙ ΕΝΑΥΣΗ!!!!!!!!!!!! Η ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ ΛΥΝΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ Η ΕΤΗΣΙΑ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΟΠΩΣ ΚΑΙ Η ΗΜΕΡΙΣΙΑ!!!ΚΑΘΑΡΟ ΜΗΧΑΝΗΜΑ===ΑΠΟΔΟΣΗ ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΑΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΤΗ ΚΑΥΣΗ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Κ Α Θ Ε ΜΗΧΑΝΗΜΑ ΘΕΛΕΙ ΤΙΣ Δ Ι Κ Ε Σ ΤΟΥ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΑΣ ΣΠΙΤΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ ΤΟΥ ΧΩΡΟΥ!!!!!! Μ Η Ν ΒΑΖΕΤΕ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΑΠΟ YOU TUBE ΑΠΟ ΦΙΛΟ ΑΠΟ ΟΠΟΥ ΝΑ ΝΑΙ ΚΑΙ Μ Η Ν ΣΚΑΛΙΖΕΤΑΙ ΤΑ ΚΟΝΤΡΟΛΕΡ ΤΑ ΜΕΝΟΥ ΤΙΣ ΠΑΡΑΜΕΤΡΟΥΣ ΑΝ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΕΤΑΙ !!!!!!!!!!!!!!!!!ΓΙ ΑΥΤΟ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΕΧΝΙΚΟΙ(ΦΥΣΙΚΑ ΟΧΙ ΠΑΝΤΟΥ ΑΛΛΑ ΛΥΣΕΙΣ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ!!!!)
Last edit: 2 Χρόνια 6 Μήνες πριν by ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 6 Μήνες πριν #173699 από TRAGANAS
Απαντήθηκε από TRAGANAS στο θέμα ΠΡΩΤΑΡΗΣ !
σε ευχαριστω !
γεγονος ειναι οτι σε αναζητηση .....επεσα επανω σε μνμ και απαντησεις γικες σου....
και ειδα και την σελιδα στο σου στο fb !
Εαν ειδα καλα εισαι λαμια.
Εχεις καποιον στην αθηνα που συνεργαζεσαι ισως ωστε να μπορει να μου πει δυο πραγματα ?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 6 Μήνες πριν #173700 από TRAGANAS
Απαντήθηκε από TRAGANAS στο θέμα ΠΡΩΤΑΡΗΣ !
το mail μου

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 6 Μήνες πριν #173712 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα ΠΡΩΤΑΡΗΣ !
ΦΙΛΕ ΣΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΕΝΑ ΚΑΤΕΒΑΤΟ ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ?????ΞΑΝΑΔΙΑΒΑΣΕ ΤΟ Η ΓΡΑΨΕ ΕΔΩ ΟΠΟΙΑ ΑΠΟΡΙΑ!!!!!!!!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.063 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ