Ravelli HRV160 touch

Περισσότερα
3 Χρόνια 3 Μήνες πριν #171178 από rofos
Απαντήθηκε από rofos στο θέμα Ravelli HRV160 touch

ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ έγραψε: Λεπια απο τσιπουρα βλεπω!γαμω το χαρδαλια που μας εκοψε το ψαρεμα!!!!!!!!!!!γεια σου φιλαρακι


Χαχαχαχαχα!!!!!!! Να' σε καλά Κώστα , που θα πάει θα ξαναδούμε θάλασσα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 3 Μήνες πριν #171224 από anastasios12
Απαντήθηκε από anastasios12 στο θέμα Ravelli HRV160 touch
Οπότε δεν έχω προβλημα ?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 3 Μήνες πριν #171413 από farmanic
Απαντήθηκε από farmanic στο θέμα Ravelli HRV160 touch
Καλησπερα Ανασταση,δεν ειμαι ειδικος επι του θεματος αλλα ισως σε βοηθησω. Εγω εχω μια nordica melinda idro 14 την οποια λειτουργω για δευτερη χρονια.
Στο ιδιο σημειο που δειχνεις καθως και ενας φιλος λιγο πιο πανω εχει εμφανισει και σε εμενα τα ιδια 'ραγισματα'.....
Μαλιστα σε καποιο σημειο εχουν ανοιξει και εχει φυγει υλικο απο καποιο σημειο,περσι που ειχα ρωτησει τον τεχνικο που ειχε ερθει για τον ετησιο καθαρισμο ,μου ειχε πει πως αυτο ειναι φυσιολογικο καθως απο πισω περνανε τα νερα και η διαφορα θερμοκρασιας μαζι με πισσα δημιουργουν αυτη την εικονα.
Αν ειναι σωστο ή λαθος δεν ξερω αυτο που ειπε απλα στο αναφερω μηπως βοηθησω
Οσο για τον τροπο λειτουργιας η δικη μου σομπα δουλευει με θερμοκρασια νερων,δεν εχω βαλει προς το παρον θερμοστατη.
Μολις χασει περιπου 2-3 βαθμους στα νερα απο τη θερμοκρασια που εχω καθορισει ανεβαζει ταχυτητα για να φτασει τα νερα στον καθορισμενο σημειο.
Δεν εχω εμπειρια να σου πω αν ειναι καλυτερα ετσι ή οχι.Το δικο μου σπιτι ειναι 90 τμ,ειμαι ικανοποιημενος απο τη ζεστη,μου καιει περιπου 1,6 κιλα την ωρα αλλα δεν την εχω δει να πεφτει ποτε στην πρωτη ταχυτητα ή σε κατασταση modulation που εχω διαβασει εδω..
Αν θες κατι αλλο πολυ ευχαριστως να βοηθησω,καλυνηχτα
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": anastasios12

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 3 Μήνες πριν #171419 από anastasios12
Απαντήθηκε από anastasios12 στο θέμα Ravelli HRV160 touch
Σε ευχάριστο πολύ !
Στους πόσους βαθμούς έχεις την θερμοκρασία ? Εγώ το έχω στους 65 αλλά μερικές φορές ανεβαίνει και στους 70 !
Μέχρι πόσους βαθμούς μπορούμε να το ανεβάσουμε ?
Στον χώρο που έχω την σόμπα δεν έχω εγώ σώματα και δεν έχω τόσο υψηλή θερμοκρασία
Όσο θα ήθελα !!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 3 Μήνες πριν #171457 από farmanic
Απαντήθηκε από farmanic στο θέμα Ravelli HRV160 touch
Καλημερα,εγω εχω τη θερμοκρασια νερου στους 68 και μου το κραταει περιπου δυο βαθμους πιο κατω αλλα δεν εχω μεγαλα σκαμπανεβασματα οπως ανεφερες πχ.απο 65 να παει 70.
Στον χωρο που βρισκεται η σομπα εχω σωμα αλλα το εχω κλεισει γιατι δεν μπορεις να σταθεις απο τη ζεστη.
Ειναι μικρο σχετικα το σαλονι μαζι με την κουζινα,εχω αφησει το σωμα της κουζινας ανοικτο και απο τη στιγμη που βγαζει η σομπα επισης ζεστο αερα δεν χρεαιζεται το σωμα του σαλονιου.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": anastasios12

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 3 Μήνες πριν #171478 από anastasios12
Απαντήθηκε από anastasios12 στο θέμα Ravelli HRV160 touch
Σε ευχάριστο πολύ :-)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.069 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ