Σομπα πελλετ αεροθερμη qlima fiorina 74s αποριες

Περισσότερα
2 Χρόνια 1 Μήνας πριν #175551 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Βρες με στο προφίλ μου εδώ υπάρχουν τα στοιχεία μου ΑΝ ΘΕΣ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 1 Μήνας πριν #175553 από Euros
ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΦΙΚΤΟ:
Για μην ρωταμε και ξαναρωταμε τα ιδια και τα ιδια ειναι εφικτο να γραψει καποιος οτι πχ πατωντας μια φορα το - και 4 φορες το ON - OFF μπαινουμε στο ταδε προγραμμα που κανει την ταδε δουλεια. Αυτο αφορα τις fiorina kai καθε σομπα με παρομοιο display.Ετσι θα ξερουμε πως γινονται οι ρυθμισεις και δεν θα ζαλιζουμε ολους τους φιλους που προσπαθουν να βοηθησουν. Μια ιδεα εδωσα αν ειναι δυνατη.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 1 Ημέρα πριν - 2 Χρόνια 1 Ημέρα πριν #176260 από Iokap
Θα ήθελα και εγώ τις ρυθμίσεις
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Last edit: 2 Χρόνια 1 Ημέρα πριν by Iokap.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 1 Ημέρα πριν - 2 Χρόνια 1 Ημέρα πριν #176261 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
ΒΡΕΣ ΜΕ ΕΑΝ ΘΕΣ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΜΟΥ ΕΔΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΜΟΥ η ΕΔΩ  www.facebook.com/kostas.pixas Η ΚΑΘΕ ΣΥΣΚΕΥΗ ΘΕΛΕΙ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΤΙΣ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΘΕ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ ΧΩΡΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ !!!!!ΜΗΝ ΒΑΖΕΤΕ ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ !!!!
Last edit: 2 Χρόνια 1 Ημέρα πριν by ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 10 Μήνες πριν #176725 από v-k
Ερώτηση για αυτούς που έχουν τη σόμπα:
Εάν τοποθετηθεί σε υπνοδωμάτιο, κάνει πολύ θόρυβο ώστε να κοιμηθεί κάποιος;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 10 Μήνες πριν #176729 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Οι σόμπες πέλλετ αεροθερμες συνήθως έχουν 3 μοτέρ.ενα ΚΟΧΛΙΑ ένα καυσαερίων και ένα αέρα χώρου φυσικά μοτέρ είναι και θόρυβο κάνουν ανάλογα πως τον αντέχει ο καθένας και τι πέλλετ βάζουμε (αν ΕΙΝΑΙ ΣΚΛΗΡΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΑ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΣΠΑΣΕΙ ΚΑΝΕΙ ΘΟΡΥΒΟ)!!!!ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΟΥ ΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΛΕΩ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ Η ΟΤΑΝ ΦΕΥΓΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΊΤΙ ΠΑΝΤΑ ΤΗ ΣΒΥΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΛΟΓΟΥΣ ΑΣΦΑΛΕΊΑΣ!!!ΚΑΙ ΤΟ ΑΥΤΟΚΊΝΗΤΟ ΈΧΕΙ ΦΡΕΝΟ ΑΛΛΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΔΕΝ ΠΙΆΝΕΙ !!!!!ΑΡΑ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΑΣΑΙ ΘΑ ΤΗ ΣΒΥΝΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΝΟΧΛΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΦΥΣΙΚΑ!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.090 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ